Gdyby Pepe żył we Francji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Drewniany kominek
Tacy to pożyją
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2017, 18:28
To by został zjedzony...
Odpisz
10 lipca 2017, 02:37
tobybył francuzem
Odpisz
10 lipca 2017, 00:32
To za długo by nie pożył.
Odpisz
9 lipca 2017, 23:36
Pepe jest miłością! Pepe jest życiem!
Odpisz
9 lipca 2017, 20:11
A potem magiczna przemiana w
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2017, 14:05
Jakby Pepe żył we Francji to by już nie żył ;_;
Odpisz
2 lipca 2017, 13:24
Jakby żył we Francji to faktycznie stałby się martwym memem
Odpisz
2 lipca 2017, 01:27
nie miałby nóg
Odpisz
2 lipca 2017, 01:13
Wtedy by go zjedli
Odpisz
2 lipca 2017, 01:14
@Henzej: Dlatego jest smutny... Musi się ukrywać ale jest narodowcem
Odpisz