Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2017, 11:13
Odpisz
9 lipca 2017, 11:42
@Ziemniaczanka: A pod jakim obrazkiem to zdarzenie miało miejsce?
Odpisz
9 lipca 2017, 12:09
@McMocarz: .
Odpisz
9 lipca 2017, 12:55
@McMocarz: . <--- Antman
Odpisz
9 lipca 2017, 13:35
@Kuziemek: to nazwa obrazka?
Odpisz
9 lipca 2017, 18:56
@McMocarz: Nie, postawiłem Antmana zamiast kropki.
Odpisz
9 lipca 2017, 19:02
@Kuziemek: Aha
Odpisz
9 lipca 2017, 20:13
@McMocarz: ●
Odpisz
11 lipca 2017, 15:18
@McMocarz: Ten komentarz był pod profilem użytkownika czarekdoge100.
Odpisz
13 lipca 2017, 11:40
Niechaj Ci to Bożydar w dzieciach wynagrodzi
Odpisz
11 lipca 2017, 23:01
bagiety jado
Odpisz
9 lipca 2017, 11:13
Bagiety już po Ciebie jadą
Odpisz
11 lipca 2017, 20:50
Odpisz
11 lipca 2017, 17:08
Ja miałem większego stracha jak raz na telefonie wypisało "Wszedłeś na nielegalną stronę, policja zostanie poinformowana o..." coś w tym stylu a dokładnie nie pamiętam.
Odpisz
9 lipca 2017, 21:59
Historia na faktach
>Albert, lvl 9
>Gram sobie w gierkę przeglądarkową online (KoGaMa)
>Wszystko spoko
>Pokonujesz jakiegoś ziomka
>Patrzysz na chat
>-JESTEŚ GUPI
>-WAL SE DEKLU
>5 min później
>"-Zaraz zadzwonię na policję!"
>Boisz się jak hui (bo jesteś dzieckiem)
>Przepraszasz
>Kolejne 5 min później
>Masz ziomka w znajomych i często gracie razem
Wniosek? Kiedyś byłem młody i głupi, teraz jestem tylko głupi
Odpisz
9 lipca 2017, 11:29
ja kiedyś zadzwoniłem na sibie i kolegów, że chodzimy po opuszczonych budynkach xd radiowóz przyjechał pod mój dom, ale nikogo nie było i odjechali. WTF
Odpisz
9 lipca 2017, 11:17
Ja bym się bał
Odpisz