Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KiaMao

10 lipca 2017, 18:12

Bongou Stray dogs? Czy jakoś tak ;-;

Avatar Marchesa

10 lipca 2017, 19:56

@KiaMao: Zgadza się ^^ Moje ukochane *_*

Avatar KiaMao

10 lipca 2017, 20:48

@Marchesa: Wolę Kurosza, ale moja kol też kocha :3

Avatar Archeologwinternetach

1 września 2018, 11:08

@Marchesa: Po 3 odcinkach zostałem zanudzony na śmierć.

Avatar Jawer

12 lipca 2017, 08:59

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 13:07

@Jawer: współczuję rodzeństwa

Avatar Nightmare_Luna

13 lipca 2017, 13:10

<3 Dazai. A treść obrazka jest prawdą (:

Avatar xAzumiKx

10 lipca 2017, 17:55

Tylko ja szczerze nienawidzę swojego rodzeństwa? Mam takie momenty że jak trzymam nóż i stoję obok nich to boję się co mogę nim zrobić. Co jeszcze gorsze, wyobrażam to sobie.

Avatar Holenderjk

10 lipca 2017, 17:58

@xAzumiKx: czy mam dać czerwone? ponieważ nie zgadzam się że tylko ty masz ten kłopot, bo ja mam ten sam.

Avatar Marchesa

10 lipca 2017, 20:00

@xAzumiKx: Pomysł na obrazek przyszedł po dzisiejszym zajściu z siostrą.
Więc piątka.

Avatar Kenser

11 lipca 2017, 16:09

@Holenderjk: ku*wa om tego nie stwierdził tylko się zapytał wiesz co to znak zapytania?

Avatar Holenderjk

Edytowano - 11 lipca 2017, 18:10

@Kenser: przecież zapytałem, wiesz co to znak zapytania?
Edit.: *on

Avatar Kenser

11 lipca 2017, 18:21

@Holenderjk: ku*wa jak można dać przy pytaniu strzałkę w dół? o to mi zgrubsza chodziło

Avatar Holenderjk

11 lipca 2017, 18:55

@Kenser: ja nie dałem, ja dałem w górę

Avatar Kenser

11 lipca 2017, 19:07

@Holenderjk: ale ku*wa mać chodzi mi o sam fakt pytania się o to bo twpje pytanie było głupie nie wiem czy to miał być sarkazm czy nie ale ok miłego wieczoru

Avatar Marchesa

11 lipca 2017, 21:09

@Kenser: ale po co od razu wyzywać się od ku*w)

Avatar Holenderjk

11 lipca 2017, 21:22

@Marchesa: Typowa rozmowa w 30% z Polakiem

Avatar grzegorzyk

Edytowano - 10 lipca 2017, 18:41

Im bliżej kogoś poznamy tym łatwiej widzimy jego wady. Dlatego inni ludzie wydają się przy bracie czy siostrze lepsi, bo ich nie znamy tak dobrze jak rodzeństwo. Plus mieszkanie z kimś w jednym domu jak z współlokatorem od dzieciństwa sprawia, że myślimy, iż nasze rodzeństwo jest najgorszym stworzeniem jakie znaliśmy. Tak naprawdę trzeba się cieszyć, że ma się jakieś rodzeństwo i mamy z kimś porozmawiać o czymś lub chociaż pograć w coś razem. Przynajmniej starszym bratem można postraszyć jakiś tępaczków z klasy co cię wkurzają.

Avatar Davido

Edytowano - 10 lipca 2017, 17:24

<insert anime title here>

Avatar hubi123456789

10 lipca 2017, 17:26

@Davido: Tom the engine

Avatar Mikatrix

10 lipca 2017, 17:32

@hubi123456789: O czym to?

Avatar Marchesa

10 lipca 2017, 17:33

@Davido: Bungou Stray Dogs <3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzykrotny T

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Północne Węgry

Nigdy na to nie wpadną

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka