Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
No to posłuchane
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2017, 13:16
Umm.. Polecacie jakieś seriale?
Odpisz
16 lipca 2017, 13:37
@ZajumaliMiNick: zalezy w jakim klimacie... jesli lubisz GOT i vikingów to polecam Last Kingdom
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2017, 13:39
@ZajumaliMiNick: jak lubisz komediowe to polecam "my name is Earl"
Odpisz
16 lipca 2017, 14:02
@kokosek112: Dzięki, zobaczę :v
Odpisz
16 lipca 2017, 20:13
@kokosek112: o czym last kingdom
Odpisz
16 lipca 2017, 20:39
@Miguelp: o losach pewnego vikingo-saxona który podczas walk pomiędzy anglia i vikingami nie może się zdecydować komu pomóc
Odpisz
16 lipca 2017, 20:49
@kokosek112: nice
Odpisz
16 lipca 2017, 20:54
@Miguelp: najcześciej nazywany jest assling- co tłumacza na pierdoła
Odpisz
16 lipca 2017, 21:02
@kokosek112: ten sexowiking?
Odpisz
16 lipca 2017, 21:07
@Miguelp: tak. i spojler bedo segzy
Odpisz
16 lipca 2017, 21:24
@kokosek112: skoro podobne do gota i wikingow to to logiczne
Odpisz
9 listopada 2020, 11:19
@kokosek112: wlasnie oglądam last kingdom i jest świetny. Imo lepszy od wikingów
Odpisz
9 listopada 2020, 11:21
@ZajumaliMiNick: oprocz tego mogę polecic barbarzyńcow i mandalortianina. To w sumie wszystkie seriale które oglądalem (no i wikingowie). No i rick i morty to złoto, ale to kreskowka
Odpisz
16 lipca 2017, 13:17
Wiele wspaniałych seriali ma okropne zakończenia.
Na końcu Flintstonów Niemiec strzela do ich domu z samolotu. Na końcu Ed, Edd i Eddy bohaterowie trafiają do więzienia. Na końcu Toma i Jerrego Tom bierze tabletki, żeby nie myśleć o łapaniu Jerrego.
Odpisz
16 lipca 2017, 13:24
co
Odpisz
16 lipca 2017, 20:14
w8
serio?
Odpisz
16 lipca 2017, 21:04
@Miguelp: Tak. Możesz sprawdzić. Ostatni odcinek Toma i Jerrego to "purr-chance dream".
Ostatnim odcinkiem Flintstonów jest "The Story of Rocky's Raiders".
A Ed Edd i Eddy "Look Before You Ed". Na końcu tego odcinka Edów było memory Paul Boyd, który był animatorem tego serialu i został zastrzelony przez policjanta, dlatego przestano go produkować.
Odpisz
16 lipca 2017, 21:25
wow
Odpisz
18 lipca 2017, 20:46
O ch*j,myślałem że ironia
Odpisz
16 lipca 2017, 22:26
Ja tak miałam przy "Jak poznałem waszą matkę"
Odpisz
15 lipca 2017, 23:26
naprzyklad tak jak w breaking bad gdy walter white popelnia samobojstwo
Odpisz
16 lipca 2017, 16:40
@KarpZLidla: A nie każdy zna zakończenie, i nie każdy to widział, no dzięki ;-;
Odpisz
16 lipca 2017, 20:12
@KarpZLidla: ch***
teraz nie zaczne
Odpisz
16 lipca 2017, 17:15
Polecam 5 sezon samuraja jacka. Nie trzeba oglądać poprzednich sezonów a ten różni się zdecydowanie od innych klimatem. Zakończenie może się niektórym nie podobać ale warto obejrzeć
Odpisz
16 lipca 2017, 13:25
Zakończenie flasha było jednocześnie smutne i ch*jowe ;p
Odpisz
16 lipca 2017, 13:20
nadal czekam na skazanych na śmierć 2
Odpisz
14 lipca 2017, 23:42
Nie znam tego uczucia, zakończenie było super.
Odpisz
15 lipca 2017, 00:20
@TimekPL123: Gnoju, teraz mam ochotę obejrzeć wszystkie sezony Avatara po raz czwarty.
Odpisz
15 lipca 2017, 16:40
@jarek200211: Ja to w tym momencie robię.
Odpisz
15 lipca 2017, 07:57
Zakończenie Attack on Titan w moim odczuciu było mało ciekawe.
Odpisz
15 lipca 2017, 11:16
@crimzon: Bo to nie było zakończenie xD
Odpisz
15 lipca 2017, 11:39
Cichaj xD Ale tymczasowe.
Odpisz
14 lipca 2017, 23:37
Kto jeszcze czeka na 7 sezon gry i tron? Ja mam HBO GO więc obejrzę odcinek kilka godzin wcześniej.
Odpisz
15 lipca 2017, 02:02
@xAzumiKx: ja oglądam w internecie :v jestem na 3 sezonie xd
Odpisz
15 lipca 2017, 09:55
@Sp1zg4nY: Ok
Odpisz
15 lipca 2017, 10:29
@xAzumiKx: ok
Odpisz
15 lipca 2017, 08:37
ja jestem na trzecim sezonie breaking bad i sądząc po całym serialu(tak,wiem że to dopiero trzeci sezon)myśle że zakończenie będzie petardą
Odpisz
15 lipca 2017, 02:00
Właśnie oglądam całe Code Lyoko
Jestem na ostatnim sezonie
Mam nadzieje, że zakończenie będzie dobre
Odpisz
15 lipca 2017, 07:02
@lorax12: Fapanie do nastolatków nie jest dobrym pomysłem.
Odpisz
15 lipca 2017, 00:12
I know that feel bro
Odpisz