Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZajumaliMiNick

16 lipca 2017, 13:16

Umm.. Polecacie jakieś seriale?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar xXkuba22Xx

9 listopada 2020, 11:19

@kokosek112: wlasnie oglądam last kingdom i jest świetny. Imo lepszy od wikingów

Avatar xXkuba22Xx

9 listopada 2020, 11:21

@ZajumaliMiNick: oprocz tego mogę polecic barbarzyńcow i mandalortianina. To w sumie wszystkie seriale które oglądalem (no i wikingowie). No i rick i morty to złoto, ale to kreskowka

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 13:17

Wiele wspaniałych seriali ma okropne zakończenia.
Na końcu Flintstonów Niemiec strzela do ich domu z samolotu. Na końcu Ed, Edd i Eddy bohaterowie trafiają do więzienia. Na końcu Toma i Jerrego Tom bierze tabletki, żeby nie myśleć o łapaniu Jerrego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Miguelp

16 lipca 2017, 21:25

wow

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2017, 20:46

O ch*j,myślałem że ironia

Avatar justynka88013

16 lipca 2017, 22:26

Ja tak miałam przy "Jak poznałem waszą matkę"

Avatar KarpZLidla

15 lipca 2017, 23:26

naprzyklad tak jak w breaking bad gdy walter white popelnia samobojstwo

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 16:40

@KarpZLidla: A nie każdy zna zakończenie, i nie każdy to widział, no dzięki ;-;

Avatar Miguelp

16 lipca 2017, 20:12

@KarpZLidla: ch***
teraz nie zaczne

Avatar kosodrzewina111

16 lipca 2017, 17:15

Polecam 5 sezon samuraja jacka. Nie trzeba oglądać poprzednich sezonów a ten różni się zdecydowanie od innych klimatem. Zakończenie może się niektórym nie podobać ale warto obejrzeć

Avatar czarnyagent1

16 lipca 2017, 13:25

Zakończenie flasha było jednocześnie smutne i ch*jowe ;p

Avatar ALKATRAZ

16 lipca 2017, 13:20

nadal czekam na skazanych na śmierć 2

Avatar TimekPL123

14 lipca 2017, 23:42

Nie znam tego uczucia, zakończenie było super.

Avatar jarek200211

15 lipca 2017, 00:20

@TimekPL123: Gnoju, teraz mam ochotę obejrzeć wszystkie sezony Avatara po raz czwarty.

Avatar TimekPL123

15 lipca 2017, 16:40

@jarek200211: Ja to w tym momencie robię.

Avatar crimzon

15 lipca 2017, 07:57

Zakończenie Attack on Titan w moim odczuciu było mało ciekawe.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2017, 11:16

@crimzon: Bo to nie było zakończenie xD

Avatar crimzon

15 lipca 2017, 11:39

Cichaj xD Ale tymczasowe.

Avatar xAzumiKx

14 lipca 2017, 23:37

Kto jeszcze czeka na 7 sezon gry i tron? Ja mam HBO GO więc obejrzę odcinek kilka godzin wcześniej.

Avatar Sp1zg4nY

15 lipca 2017, 02:02

@xAzumiKx: ja oglądam w internecie :v jestem na 3 sezonie xd

Avatar xAzumiKx

15 lipca 2017, 09:55

@Sp1zg4nY: Ok

Avatar Sp1zg4nY

15 lipca 2017, 10:29

@xAzumiKx: ok

Avatar koksov6

15 lipca 2017, 08:37

ja jestem na trzecim sezonie breaking bad i sądząc po całym serialu(tak,wiem że to dopiero trzeci sezon)myśle że zakończenie będzie petardą

Avatar lorax12

15 lipca 2017, 02:00

Właśnie oglądam całe Code Lyoko
Jestem na ostatnim sezonie
Mam nadzieje, że zakończenie będzie dobre

Avatar
musztardan

15 lipca 2017, 07:02

@lorax12: Fapanie do nastolatków nie jest dobrym pomysłem.

Avatar
German_Shepherd

15 lipca 2017, 00:12

I know that feel bro

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Frustrujące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najwspanialszy spośród przedmiotów

No to posłuchane

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka