Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2017, 19:09
Niedawno się dowiedziałem, że nowych edków nie będzie, gdyż nie żyje twórca tej kreskówki
Odpisz
17 lipca 2017, 19:19
@ALKATRAZ: Czekaj, co?! Jakie nowe Edki? Kiedy zmarł twórca?
Odpisz
17 lipca 2017, 19:24
@kapicz123: Nie będzie edków, gdyż policjant zabił paulo, głównego rysownika
Odpisz
17 lipca 2017, 19:32
@ALKATRAZ: Wait, what ?
Odpisz
17 lipca 2017, 19:41
@ALKATRAZ: Trochę smuteg
Odpisz
17 lipca 2017, 19:41
smutne, ale nie chce nowych edków, nie chce by ktoś go zepsuł tak jak to zrobili inni nowi twórcy, zresztą wszyscy znamy historię o nowych kreskówkach
Odpisz
17 lipca 2017, 19:43
@ALKATRAZ: Ech, te nieszczęsne Atomówki...
Odpisz
17 lipca 2017, 19:47
@ALKATRAZ: Główny rysownik to nie twórca. Twórcą Edków jest Danny Antonucci i on jeszcze żyje.
Odpisz
17 lipca 2017, 20:02
@ALKATRAZ: Naszego S. Jacka nie zepsuli.
Odpisz
17 lipca 2017, 20:06
Jeżeli to prawda to i tak nie powstanie ze względu na brak rysownika
Odpisz
18 lipca 2017, 03:08
@ALKATRAZ: To ktoś to jeszcze puszcza ?
Odpisz
29 lipca 2017, 16:10
bo nie przejęło go CN tylko [adult swim] :/
Odpisz
30 sierpnia 2017, 13:26
@kapicz123: Obecne Atomówki są złe, ale i tak najgorszy dla mnie jest obecny Ben 10...
Odpisz
21 sierpnia 2017, 18:16
idealna inspiracja dla fanfika który dobije tą kreskówkę.
Odpisz
16 lipca 2017, 22:40
"Eddy, jestem dzięciołem, ale ziemnym!" przeczytajcie to jego głosem
Odpisz
16 lipca 2017, 22:44
Tego głosu nie da się zapomnieć. Ed zawsze na propsie.
Odpisz
18 lipca 2017, 00:09
"Lubię kurczaki Eddy"
Odpisz
29 lipca 2017, 16:12
@StraikerPL: "bez bułki to nawet parówka nie ma domu"
Odpisz
16 lipca 2017, 22:03
Program kosmiczny
Odpisz
16 lipca 2017, 22:05
@Davido: Korei Północnej w skrócie
Odpisz
16 lipca 2017, 22:31
@Davido: Wy się śmiejecie, a koreańscy naukowcy pracowali nad tym 20 lat i jeszcze zużyli na nakarmienie Eda połowę rocznych upraw żywności.
Odpisz
16 lipca 2017, 22:18
Kiedy popijesz kiszonego ogórka mlekiem i wiesz że kibel tego nie wytrzymie
Odpisz
16 lipca 2017, 22:03
Tak naprawdę zjadł całe jedzenie z 5 lodówek, w tym cały karton babeczek.
Odpisz
16 lipca 2017, 22:06
CAŁY karton babeczek?
Nie no, szacun.
Odpisz