Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2021, 15:02

Bliziutko mnie

Avatar JTKX2

Edytowano - 17 lipca 2017, 14:48

Moje miasto <3
EDIT: W sensie nowy sącz

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2017, 16:12

@JTKX2: bliskom

Avatar Arek1101

17 lipca 2017, 23:52

@JTKX2: Dobrze wiedzieć że nie jest się samotnym jejowiczem w tym mieście :3

Avatar Mateusz_gameplay

18 lipca 2017, 00:25

@JTKX2: O moje też, co za przypadek

Avatar JTKX2

18 lipca 2017, 08:50

@Mateusz_gameplay: Ja się was pytam KIEDY MOST HELENSKI?

Avatar Mateusz_gameplay

18 lipca 2017, 20:22

@JTKX2: je**c mosty, ważne że jest plaża nad kamienicą

Avatar Matizkk

18 lipca 2017, 08:11

Mieszkam w Nowym Sączu i widziałem ten znak.

Avatar Mateusz_gameplay

18 lipca 2017, 00:26

Nowy Sącz, moje zadupie

Avatar ALKATRAZ

17 lipca 2017, 19:19

trolle to mityczne stworzenia

Avatar Crln_7

18 lipca 2017, 00:22

@ALKATRAZ: tak jak c*pa sashy

Avatar CytrynOfSky

17 lipca 2017, 23:20

połączenie Krościenka i Sromowców Górnych/Dolnych?

Sromcienko xdd

Avatar Pan_Tajemnica

17 lipca 2017, 22:27

Tylko 2 lata

Avatar wlodek1243

17 lipca 2017, 21:23

nowy sącz łączmy sie :DDDD

Avatar Pieselek12

17 lipca 2017, 21:12

Nowy Sącz <33333

Avatar kokosek112

17 lipca 2017, 19:12

gdzie konkretnie?

Avatar appka

17 lipca 2017, 16:51

#TeamNowySącz

Avatar FanNinjaKiwi222

17 lipca 2017, 14:55

jakby ktoś był ślepy. to na drugim znaku jest napisane "himalaje 2 lata"

Avatar heraklio2

17 lipca 2017, 14:44

Byłem tam na oazie jakieś 10 dni temu, piękna okolica

Avatar TheHunterMikiPL

17 lipca 2017, 14:13

Bóg jest gender.

Avatar Vojtaz125

17 lipca 2017, 19:06

@TheHunterMikiPL: Gr8 b8 m8

Avatar DobryKomuch

17 lipca 2017, 19:10

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2017, 20:22

Avatar Miguelp

17 lipca 2017, 20:23

@TheHunterMikiPL: czemu piszesz to nawet priv?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Płać pan

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka