Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2021, 15:02
Bliziutko mnie
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2017, 14:48
Moje miasto <3
EDIT: W sensie nowy sącz
Odpisz
17 lipca 2017, 16:12
@JTKX2: bliskom
Odpisz
17 lipca 2017, 23:52
@JTKX2: Dobrze wiedzieć że nie jest się samotnym jejowiczem w tym mieście :3
Odpisz
18 lipca 2017, 00:25
@JTKX2: O moje też, co za przypadek
Odpisz
18 lipca 2017, 08:50
@Mateusz_gameplay: Ja się was pytam KIEDY MOST HELENSKI?
Odpisz
18 lipca 2017, 20:22
@JTKX2: je**c mosty, ważne że jest plaża nad kamienicą
Odpisz
18 lipca 2017, 08:11
Mieszkam w Nowym Sączu i widziałem ten znak.
Odpisz
18 lipca 2017, 00:26
Nowy Sącz, moje zadupie
Odpisz
17 lipca 2017, 19:19
trolle to mityczne stworzenia
Odpisz
18 lipca 2017, 00:22
@ALKATRAZ: tak jak c*pa sashy
Odpisz
17 lipca 2017, 23:20
połączenie Krościenka i Sromowców Górnych/Dolnych?
Sromcienko xdd
Odpisz
17 lipca 2017, 22:27
Tylko 2 lata
Odpisz
17 lipca 2017, 21:23
nowy sącz łączmy sie :DDDD
Odpisz
17 lipca 2017, 21:12
Nowy Sącz <33333
Odpisz
17 lipca 2017, 19:12
gdzie konkretnie?
Odpisz
17 lipca 2017, 16:51
#TeamNowySącz
Odpisz
17 lipca 2017, 14:55
jakby ktoś był ślepy. to na drugim znaku jest napisane "himalaje 2 lata"
Odpisz
17 lipca 2017, 14:44
Byłem tam na oazie jakieś 10 dni temu, piękna okolica
Odpisz
17 lipca 2017, 14:13
Bóg jest gender.
Odpisz
17 lipca 2017, 19:06
@TheHunterMikiPL: Gr8 b8 m8
Odpisz
17 lipca 2017, 19:10
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
17 lipca 2017, 20:22
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
17 lipca 2017, 20:23
@TheHunterMikiPL: czemu piszesz to nawet priv?
Odpisz