Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Drewniany kominek
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2018, 22:28
Daję 5 bo Death Note
Odpisz
2 sierpnia 2017, 11:05
Prawdziwe.
Odpisz
30 lipca 2017, 16:02
5 za death note :3
Odpisz
30 lipca 2017, 18:59
@Lifisieuu: Oglądałaś całe? ;(
Odpisz
27 lipca 2017, 21:37
przed chwilą oglądałem Death Note'a i tak myślę ,, STOP ! Na dziś mi wystarczy'' wchodzę na jeja A tu...
Odpisz
28 lipca 2017, 14:12
@Wladimir_Putin: Light jest kirą/s
Odpisz
28 lipca 2017, 16:21
@Sp1zg4nY: jak to?!
Odpisz
28 lipca 2017, 17:38
@Wladimir_Putin: to tylko moja teoria
Odpisz
27 lipca 2017, 21:22
Powiedzmy to sobie, i tak jesteś przegrywem i jesteś fajny jedynie w internecie.
Odpisz
27 lipca 2017, 21:55
@Josef_Allerberger: Czy jeśli mam kolegów, ale nie mam dziewczyny to jestem przegrywem?
Odpisz
28 lipca 2017, 00:36
Czy masz aktualne koleżanki?
Odpisz
28 lipca 2017, 00:38
@Josef_Allerberger: Nie
Odpisz
28 lipca 2017, 01:58
Przeegryw jak by nie patrzeć
Odpisz
28 lipca 2017, 09:38
@Josef_Allerberger: Większość jejków nawet tego nie ma ;v
Po za tym i tak nie szukam dziewczyny a aktualnie nie jestem w żadnej zakochony
Odpisz
28 lipca 2017, 10:55
mam koleżanki... i co teraz?
Odpisz
28 lipca 2017, 07:55
W moim przypadku 2 ostatnie są odwrotnie.
Odpisz
28 lipca 2017, 02:03
W internecie można sobie wyrobić zupełnie inną osobowość jak na przykład ja: totalny przegryw w relnym świecie, a w necie to dobry ziomek
Odpisz
28 lipca 2017, 02:07
@Sapek96: I tak cię nikt nie zna, "dobry ziomeczku"
Odpisz
28 lipca 2017, 03:33
Ja znam :V
Odpisz
28 lipca 2017, 00:06
Nikt w internecie nie wie że zabijasz za pomocą notatnika, NIKT!
Odpisz
27 lipca 2017, 22:06
death note
Odpisz
27 lipca 2017, 22:01
I jeszcze takie kiedy jestem online z ziomeczkami
Odpisz
27 lipca 2017, 21:58
Ja akurat przy kolegach się zachowuje tak samo jak w intenecie.
Odpisz
27 lipca 2017, 21:52
W 2013 r. byłem hejterem |________________________| |___________________| |_________________| (na jedzenie)
Odpisz
23 lipca 2017, 02:15
To ja
Odpisz
23 lipca 2017, 13:12
@lorax12: to jak ty się córciu zachowujesz poza Jeja gdy mnie nie ma ?
Odpisz
23 lipca 2017, 16:18
@Piotro165: źle
Odpisz
23 lipca 2017, 16:19
@lorax12: Onie
Odpisz
23 lipca 2017, 15:36
Ta do tego ostatniego powini dać death nota
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2017, 08:03
talk shit get hit
Odpisz