Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar minszeff

Edytowano - 26 lipca 2017, 16:46

spotkanie z matkami wszystkich kolegów :v

Avatar sliwak2001

1 grudnia 2017, 11:30

@minszeff: Stuu, ty tutaj?!

Avatar minszeff

1 grudnia 2017, 13:43

@sliwak2001: ale wiesz że jakby temat r*chania matek przez stuu już nie jest śmieszny?

Avatar sliwak2001

1 grudnia 2017, 14:09

@minszeff: Ale to pierwsza osoba z tym kojarzona, a o Edypie niestety sobie nie przypomniałem.

Avatar Zohan666

28 lipca 2017, 02:59

Bede tam wraz z moja mlodsza siostra.

Avatar BlueAngel

28 lipca 2017, 07:08

@Zohan666: Łojoj jakie zło XD

Avatar BOSS111

28 lipca 2017, 08:01

@Zohan666: Co

Avatar BlueAngel

29 lipca 2017, 13:14

@BOSS111: Nie no.... nic takiego, poza tym że lubił pobawić się czasami ze swoją siostrą to zupełnie nic ;)

Avatar CuteKitty

28 lipca 2017, 00:52

A ja będę oryginalna, zapraszam do mojego pokoju wszystkie osoby, polegające na swojej dłoni! Rączkownicy, łączmy się! Wtedy nikomu nie będzie smutno i nikt nie będzie czuł się samotny! :3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar makajet

29 lipca 2017, 01:05

@CuteKitty: cześć

Avatar CuteKitty

29 lipca 2017, 06:53

@makajet: dzień doberek! :3

Avatar xblacklion

26 lipca 2017, 16:23

czyli mam siedzieć sam spk

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar daglasio

28 lipca 2017, 09:58

@benben7: nie idę tam

Avatar xblacklion

28 lipca 2017, 21:27

@daglasio: nie masz wyboru

Avatar Xerol

Edytowano - 28 lipca 2017, 12:18

Ksiądz poświęci ten pokój przy okazji

Avatar makajet

28 lipca 2017, 01:57

przynajmniej mój chomik by ożył

Avatar kasza_w_sprayu

28 lipca 2017, 11:54

@makajet: Albo zacząłbyś praktykować nekrofilię.

Avatar szczerbatek12

28 lipca 2017, 12:09

@makajet: Albo byłby martwy :V

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2017, 16:45

Będzie Telewizor więc świetnie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2017, 22:29

@Placekk012: Telewizor

Avatar Xcichyx

28 lipca 2017, 08:52

@Placekk012: nowy?

Avatar damian2500

28 lipca 2017, 02:31

Bardzo często bywam w takim pokoju.

Avatar Sapek96

28 lipca 2017, 02:00

No dobra. Trochę skromnie ale bez przesady 0.o

Avatar arcinin

27 lipca 2017, 23:07

Ciekawe czy ktoś zauważył, że ten pokój był na odcinku SciFuna o płaskiej ziemii cz.2

Avatar Loser

27 lipca 2017, 22:51

Zawsze mam siebie

Avatar Kikiewicz

27 lipca 2017, 22:33

Wreszcie zobaczę wujka Stasia ze wsi. Tak bardzo za nim tęsknię.

Avatar LadyK93

27 lipca 2017, 22:07

o kurcze... ale by sie bili xD

Avatar koles4

27 lipca 2017, 21:12

Z powietrzem?

Avatar Monster_

27 lipca 2017, 21:54

@koles4: bez ;)

Avatar MajestatycznyMajestat

27 lipca 2017, 21:53

Jeszcze sam...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Fajnie że odpowiedzieli

Papierowa szkoła posting

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka