W ten sposób nie będziemy rozmawiać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2017, 10:17
To trzecie to urządzenie prawdopodobnie plastikowe na które kładziesz swoje stopy w butach aby zasilić rower a nie jakiś pedał, proste
Odpisz
25 lipca 2017, 10:18
o co chodzi?
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 10:23
Na fejsiku zabronione jest używanie słowa ''pedał'' bo jest obraźliwe dla pedałów
Odpisz
25 lipca 2017, 11:41
@maxiu1244: aha dzięki.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 11:54
@maxiu1244: A co jeżeli ktoś napiszę:
"Hej, patrzcie mam nowe pedały 😀😀😀😀😀😀😀😘😘😘😘" i będzie mu chodzić o rower?
Odpisz
26 lipca 2017, 11:58
@maxmaxi123: To wciąż zostanie zbanowany.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:59
@maxmaxi123: To i tak ban.
Odpisz
26 lipca 2017, 12:00
@maxmaxi123: To napisze "Hej, mam nowych homoseksualistów 😀😂😘".
Odpisz
26 lipca 2017, 12:01
@maxiu1244: Y?
Odpisz
26 lipca 2017, 12:18
@maxmaxi123: Bo użycie słowa ''pedał'' nieważne w jakiej formie i tak będzie to traktowane przez cukierburga za obraźliwe dla pedałów
Odpisz
26 lipca 2017, 14:34
@maxiu1244: Coś poza banem mi za to grozi?
Odpisz
26 lipca 2017, 14:55
@maxmaxi123: Raczej nie;p
Odpisz
26 lipca 2017, 23:36
@sliwka20v: hej mam nowych chorych psychicznie ludzi*
Odpisz
25 lipca 2017, 05:41
Oby Ci Bożydar to przepuścił
Odpisz
26 lipca 2017, 11:16
@lorax12: Przepuścił
Odpisz
26 lipca 2017, 19:10
@PolishBananaForever: Cieszę się Twoim szczęściem
Odpisz
26 lipca 2017, 19:49
@lorax12: Gdzieś to już kiedyś słyszałem ale nie pamiętam gdzie. Przypomnisz?
Odpisz
26 lipca 2017, 19:52
@PolishBananaForever: też nie pamiętam, ale mam deja vu
Odpisz
26 lipca 2017, 15:51
Wiecie jakie problemy na fb mają przez to strony z rowerami?
Odpisz
26 lipca 2017, 12:51
Pisać "pedał" to nie sztuka,
Synonimów pora szukać.
Odpisz
26 lipca 2017, 13:57
@Capsed: Waginosceptyk
Odpisz
26 lipca 2017, 14:10
@Capsed: Nacisk to obrotu łańcucha u roweru?
Odpisz
26 lipca 2017, 13:28
Ja napisałem PEDAŁ, minął miesiąc i nie ma bana
Odpisz
26 lipca 2017, 13:56
@DAVJD: Ja napisałem pedał i po 5 minutach miesiąc z banem
Odpisz
26 lipca 2017, 13:10
a jakoś na facebookowej giełdzie rowerowej piszą normalnie o pedałach i nie dostają bana
Odpisz
25 lipca 2017, 09:07
nie dość że gej to jeszcze pedał
Odpisz
25 lipca 2017, 07:34
Następ rowerowy
Odpisz
25 lipca 2017, 03:20
Gej/Gay/Dźwignia
Odpisz
25 lipca 2017, 02:03
Homoseksualista.
Odpisz