Trzeba się ewakuować z kraju
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dwa oblicza
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2017, 19:56
Dlatego uważam,że powinna być opcja cofnięcia oceny,strzałki pod komentarzem, po dodaniu usunięcia obrazka z ulu bez wchodzenia do ulubionych na profilu. Często zdarza mi się pomylić.
Odpisz
26 lipca 2017, 10:05
@Midonik: strzalkujmy tego Pana może admin zauważy i użyje
Odpisz
26 lipca 2017, 10:25
@Midonik: albo jak jesteś na mobilnej i chcesz zobaczyć komentarze, a niechcąco dodajesz do ulubionych
Odpisz
26 lipca 2017, 11:52
@Edward713: Dajmy to na grupę, może nikt nie zniszczy tego pomysłu i admin zobaczy.
Odpisz
26 lipca 2017, 12:33
@maxmaxi123: wrzucaj dobra idea
Odpisz
26 lipca 2017, 13:09
@Midonik: Ku*wa,rekord strzałek pobity dwukrotnie.
Odpisz
26 lipca 2017, 17:21
@maxmaxi123: Dodałem już.
Odpisz
26 lipca 2017, 19:49
@Midonik: polać mu
Odpisz
26 lipca 2017, 22:37
@Hadesares: ale usunąć ulubione w apce
Odpisz
27 lipca 2017, 00:55
@Midonik: Przez przypadek dałem w dół, oh ironio.
Odpisz
27 lipca 2017, 10:00
@rafal603: ale można usunąć obrazek z ulubionych*
Odpisz
27 lipca 2017, 13:25
@Midonik:
Odpisz
30 lipca 2017, 13:58
@Miguelp: Jakiemu Państwu?
Odpisz
26 lipca 2017, 14:20
właściwie jak działa ta ocena?
Odpisz
26 lipca 2017, 16:02
@pikachulolgame: średnia wszystkich ocen
Odpisz
26 lipca 2017, 22:16
@I3200I: a jeśli się da 3 to ocenę zniżki czy podwyższyć? (ps. dzięki)
Odpisz
25 lipca 2017, 17:44
5 (99)?
Odpisz
25 lipca 2017, 17:56
4.98 (99+)
Odpisz
26 lipca 2017, 11:15
@kasjan132pl: Był obrazek z taką średnią?
Odpisz
26 lipca 2017, 11:44
@PolishBananaForever: był
Odpisz
26 lipca 2017, 12:08
@bambusowapanda: A podasz nazwę?
Odpisz
26 lipca 2017, 12:40
@PolishBananaForever: Chyba ostatnio widziałem gdzieś w najlepszych
Odpisz
26 lipca 2017, 12:54
@bambusowapanda: Dzięki
Odpisz
26 lipca 2017, 12:43
Bądź Debilem... Kliknij "przez przypadek"... Poza Tobą na tym świecie nie ma żadnych przypadków.
Odpisz
26 lipca 2017, 14:08
@Mariano_italiano: Jeśli masz zbyt mały telefon, i duże palce to masz prawo kliknąć źle przez "przypadek".
A jakbyś np. potknął się i zniszczył obraz wart kilka milionów €. To co? Powiedziałbyś, że to było przypadkiem czy: ,, Hahaha to było umyślnie"?
Odpisz
26 lipca 2017, 11:08
W przypdaku twojego obrazka nie bedzie takiego problemu hehehe
Odpisz
26 lipca 2017, 17:22
@Vocato: brzydko z takim avatarem sie pokazywac
Odpisz
26 lipca 2017, 22:58
ty masz za to w chun oryginalny avek
Odpisz
27 lipca 2017, 10:51
@Vocato: undertail to brzydka bajka
Odpisz
25 lipca 2017, 17:36
W sumie zmieniłbym avatar, zgadnijcie na co :v
Odpisz
25 lipca 2017, 18:59
Odpisz
25 lipca 2017, 17:35
Odpisz
25 lipca 2017, 17:38
@benben7: Przypomniało mi się coś xd
Odpisz
25 lipca 2017, 17:48
co? xD
Odpisz
25 lipca 2017, 17:49
@benben7: No twój avek..
Odpisz
25 lipca 2017, 17:50
tak myślałem xD
Odpisz