Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2017, 14:07
Rządam komentarzy.
Odpisz
25 lipca 2017, 14:09
Nie.
Odpisz
25 lipca 2017, 14:09
*brak komentarzy*
Odpisz
25 lipca 2017, 14:17
Proszę.
Odpisz
25 lipca 2017, 15:08
@marcel22205: .
Odpisz
25 lipca 2017, 15:09
@PolishBananaForever: !
Odpisz
26 lipca 2017, 10:18
@marcel22205: widać że debil
Odpisz
26 lipca 2017, 10:21
@Filipsss: No niestety ale nie mogłem wybrać gdzie się urodzę.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 10:45
@marcel22205: No nie mogłeś, ale możesz nauczyć się języka kraju w którym chciałbyś się urodzić, utożsamiać się z jego mieszkańcami, przejmować tradycje.. takie samo pisanie "hmmppfff to nie moja wina że urodzilem się w tym kraju/że urodziłam się kobietą/mężczyzną" itp. jest co najmniej żałosne, nikt nie broni Ci wyjechać i byc np. rosjaninem...:V
Odpisz
26 lipca 2017, 10:49
@Omnomnomn: Biorę przykład z chińskich bajek więc wiem co robię :v (polecam Ashigaru z Yari)
Odpisz
26 lipca 2017, 10:53
@marcel22205: JAPOŃSKICH!
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 10:56
@Filipsss: Lepiej wiem co oglądam :v
O hui Ashigaru z Yari serio pochodzą z Japonii.
Odpisz
26 lipca 2017, 10:59
@marcel22205: Dobre prowo.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:00
@FD_God: Tak, studiuję prawo.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:28
@marcel22205: Narodowość nie ma większego znaczenia, jeżeli nie czujesz się np. Polakiem. Wiele znanych osób tak miało.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:51
@marcel22205: Aż 70 w dół? Za co? Za zwykły humor? Ci ludzie to nie mają dystansu do swojego kraju.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:53
@marcel22205: Ty ch*jochlaście
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 11:55
@maxmaxi123: No dobra nie krzyczcie bo jam receptę z lekami i jak krzyczycie to ja się denerwuję i leki nie działają. /s
Odpisz
26 lipca 2017, 11:55
@marcel22205: Tutaj pewno 70 zielonych będzie...
Odpisz
26 lipca 2017, 11:56
@maxmaxi123: Wstawia memy z czarnym "piwniczakowym" humorem podczas gdy na stronie są same normiki, dlatego tyle strzałek w dół.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:58
@albert7168: Czyli nie dostał tych strzałek przez tę flagę?
Odpisz
26 lipca 2017, 12:04
@maxmaxi123: Mem dobry ale na tej stronie same normiki. Jak byś wstawił mema z osobą która zawiesiła działalnosc linkin park też byś dostał same czerwone bo ludzie tutaj nie są jeszcze tak zniszczeni moralnie jak elita memiarzy np; Członkowie Akapy.
Odpisz
26 lipca 2017, 14:46
@marcel22205: Niebieski-niebo
Żółty-przenica/jakieś zboża
Odpisz
26 lipca 2017, 22:35
@marcel22205: ile strzałek w dół ;-;
Odpisz
26 lipca 2017, 22:45
@rafal603: Spokojnie, 10 memów o tym że Ukraina to sztuczny kraj i nadrobię.
Odpisz
1 września 2017, 22:42
@maxmaxi123: na szczęście nie :p
Odpisz
1 września 2017, 22:43
@marcel22205: ale 121 w górę w jednym raczej nie będzie ;p
Odpisz
23 września 2018, 17:15
@marcel22205: niestety to prawda
Odpisz
18 sierpnia 2017, 19:01
Odpisz
27 lipca 2017, 00:05
moj cien jest jakis taki....
ch**owy
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 19:52
A gdyby ludzie rzucali cień tego co przed chwilą polkneli???
Odpisz
25 lipca 2017, 14:32
fajny kształt będą miały długopisy samotnych feministek
Odpisz
26 lipca 2017, 11:51
@miki322: Po co długopis który rzuca światło na wszystko w pokoju?
Odpisz
26 lipca 2017, 14:53
nie zrozumiałem twojego żartu niestety
Odpisz
26 lipca 2017, 19:04
@miki322: Feministki są grube bo facetom podobają się chude
Odpisz
26 lipca 2017, 15:43
mój długopis chyba powstał z dlugopisu bo rzuca kształt długopisu lol
Odpisz
26 lipca 2017, 14:05
Ale super, gdzie można takie kupić?
Odpisz
26 lipca 2017, 12:56
nie ogarniam xD
Odpisz
25 lipca 2017, 15:06
To dlatego mój cień ma kształt gówna..
Odpisz
26 lipca 2017, 12:15
@popek9001: Z gówna powstałeś, w gówno się obrócisz... czy jakoś tak
Odpisz
26 lipca 2017, 10:04
Instrukcja niejasna długopis utknął w penisie
Odpisz
26 lipca 2017, 11:01
@PazdanBoy: Poczułem ten ból.
Odpisz
26 lipca 2017, 10:58
Wzruszające.
Odpisz
26 lipca 2017, 10:33
o kuźwa :D
Odpisz
25 lipca 2017, 14:11
Wszystko fajnie, ale po co?
Odpisz
25 lipca 2017, 14:11
@zipprick: bo tak
Odpisz
26 lipca 2017, 10:19
@Henzej: czemu
Odpisz
25 lipca 2017, 16:06
Po ostatnim obrazku, w którym mówiliście, że jeśli włożę toster pod napięciem do prądu, to nauczę się oddychać pod wodą. Już się nie nabiorę!
Odpisz