Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NightFox

28 lipca 2017, 15:02

Teraz jest idealnie

Avatar Snajper4871

28 lipca 2017, 13:25

idealny koń nie istn...

Avatar Crisium

28 lipca 2017, 13:10

Avatar Jakub3k

28 lipca 2017, 12:26

🎶Look at my horse my horse is amazing🎶

Avatar Mary_King_Flo

28 lipca 2017, 11:18

ja chcę takiego - listonosza nie jednorożca. Będzie moim prywatnym służącym

Avatar menouto

26 lipca 2017, 16:10

jeździec apokalipsy

Avatar RevanShan

26 lipca 2017, 16:07

Niebieski rycerz na jednorożcu...

Avatar ZnanaNazwa

26 lipca 2017, 16:00

Książe na białym rumaku

Avatar Sp1zg4nY

26 lipca 2017, 15:48

🎶mużyni jedzą ludzi, a ludzie przez nich giną...🎶

Avatar Tf2Medic

26 lipca 2017, 15:49

@Sp1zg4nY: skarpeta zginęła na ROZPIE**OLENIE TOTALNE

Avatar Sp1zg4nY

26 lipca 2017, 15:51

@Tf2Medic: Co to ma związek z obrazem autora który to wstawił, bo rozumiem nie bardzo mocno

Avatar Tf2Medic

26 lipca 2017, 15:52

@Sp1zg4nY: no właśnie nie wiem

Avatar Sp1zg4nY

26 lipca 2017, 15:53

@Tf2Medic: to piszesz to po co!

Avatar Tf2Medic

26 lipca 2017, 15:53

@Sp1zg4nY: no też kurde nie wiem

Avatar Sp1zg4nY

26 lipca 2017, 15:54

@Tf2Medic: kurde nie ja też wiem średnio :CCCCC

Avatar Tf2Medic

26 lipca 2017, 15:57

@Sp1zg4nY: no ja też nie wiem że ty nie wiesz

Avatar Sp1zg4nY

26 lipca 2017, 15:57

@Tf2Medic: jest takie słowo ja stety?

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2017, 15:48

Róg jest bo to jednorożec a jego isnienie jest bardziej prawdopodobne od koni

Avatar EmielRegis

26 lipca 2017, 15:45

Rosyjski policjant? Ta czapeczka jest typowo rosyjska, jeszcze ten jednorożec, to na pewno rosja.

Avatar SzyMONECKI009

26 lipca 2017, 15:45

Yyyy pedał! one1111 ine one 1111 111!!!!

Avatar SzyMONECKI009

28 lipca 2017, 11:01

@HusariaPodWiedniem: Serio, żyje z takimi debilami którzy nawet prostego sarkazmu nie zrozumieją? Bez "/s" nie dasz rady?! To po pierwsze. A po drugie to nie przepadam za nacjonalistami

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2017, 11:15

@SzyMONECKI009: congratulations!
you fallen into your bait!

Avatar SzyMONECKI009

28 lipca 2017, 11:24

A nie wpadłeś na pomysł, że to następny bait? Kto normalny pisze jakiemuś randomowemu nacjoaliście że ich nie lubi?

Avatar Jakub3k

28 lipca 2017, 12:27

Avatar HusariaPodWiedniem

Edytowano - 29 lipca 2017, 12:39

@SzyMONECKI009: Po pierwsze wiem że był to sakrazm, po drugie to był głupim baitem a nie lubię takich a po trzecie nie jestem nacjonalistą tylko patriotą tłumoku, więc zniknij z mojego pola widzenia i tyle.

Avatar SzyMONECKI009

29 lipca 2017, 14:29

@HusariaPodWiedniem: Po pierwsze w dupie mam co lubisz, a czego nie. Po drugie teraz nie baituje. A po trzecie ani nacjonalistów, ani patriotów nie dzierże, a jak jesteś taki wuuerny kraju to wypi***alaj do wojska a nir w memach siedzisz.

Avatar HusariaPodWiedniem

Edytowano - 30 lipca 2017, 21:30

@SzyMONECKI009: Do wojska? Serio? Jesteś strasznie irytujący i wku*wiaj*cy, ale mam cie w dup*e, więc nie obchodzą mnie twoje odzywki.Szczerze? To weź se coś na uspokojenie może meliskę bo ból dupy przeszedł u ciebie stan krytyczny.I to twoje wyolbrzymianie wszystkiego.Wierny krajowi? Może i tak, ale to nie powód żebym szedł do wojska.I z resztą nie będziesz mi rozkazywał.I jeszcze jedno skoro to nie był bait, to co w takim razie?Tak, więc:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Rel

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka