Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar avalon3440

28 lipca 2017, 06:58

O, statek na Psim Polu

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2017, 07:08

@avalon3440: ano tak

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2017, 07:08

@avalon3440: chodze tam do weterynarza

Avatar avalon3440

28 lipca 2017, 09:17

ja na psiaku do szkoły chodzę

Avatar Poczznek125

30 lipca 2017, 20:26

@avalon3440: tylko 10 !

Avatar Danonix

13 sierpnia 2017, 00:14

@avalon3440: jakiej? ja sp 10

Avatar avalon3440

13 sierpnia 2017, 09:40

@Danonix: LZN

Avatar Sessto

28 lipca 2017, 00:44

w łodzi widziałem przypominający statek budynek

Avatar DAVJD

28 lipca 2017, 01:00

@Sessto: łódź to jedna wielka łódź

Avatar Sessto

28 lipca 2017, 01:11

@DAVJD: chodziło mi o tego

Avatar DAVJD

28 lipca 2017, 01:12

@Sessto: łódź

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

Edytowano - 29 lipca 2017, 16:41

@Sessto: Radogoszcz włacha miałem to napisać... zawsze byłem opóźniony :( dziś OSTR i HEY na placu wolności

Avatar Sessto

31 lipca 2017, 02:43

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

31 lipca 2017, 17:59

@Sessto: Ten budynek jest na osiedlu Radogoszcz w Łodzi...nie wiem do czego się odnosisz znakiem zapytania,bo wiem że czasem bohomazy trzaskam.

Avatar Sessto

1 sierpnia 2017, 02:04

@Nikt_nie_fika_do_Patryka: aha bo ja generalnie nie pochodzę z Łodzi (górne zadupie woj. łodzkiego) i jeżeli chodzi o dzielnice to tylko byłem na Widzewie, Widzewie wsch.
Budynek widziałem tylko jak przejeżdzałem

Avatar Konree

31 lipca 2017, 00:05

Tytanik miał cztery kominy

Avatar Poczznek125

30 lipca 2017, 20:26

O, statek na psim polu. Może kiedyś wrocławscy użytkownicy jeja.pl by się spotkali w tym miejscu ?

Avatar Danonix

30 lipca 2017, 14:02

Odwalcie się od mojego domu. :( jest normalny

Avatar Sapek96

28 lipca 2017, 02:05

Dobrze, że chociaż góry lodowej nie dorobił

Avatar Frostok

29 lipca 2017, 17:27

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2017, 20:53

@Frostok: Jednak dorobił...

Avatar Fangolen

29 lipca 2017, 20:50

Żeby tylko nie zatonął

Avatar stonaga

29 lipca 2017, 18:42

to ja bym obok zbudowała górę lodową

Avatar obustronna

29 lipca 2017, 17:28

Mieszkanie w Łodzi nabiera nowego znaczenia

Avatar PusiekDat

29 lipca 2017, 17:17

We Wiedniu jest budynek T-Mobile jako łódź.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2017, 15:49

komu by się chciało to budować :D

Avatar EmielRegis

29 lipca 2017, 16:10

Robotnikom

Avatar Jarnaipy

29 lipca 2017, 15:48

Every night in my dreams
I see you, I feel you...

Avatar lorax12

28 lipca 2017, 02:24

Czyżby to ten słynny Gigantic?

Avatar Sessto

28 lipca 2017, 01:31

Budynek na obrazku pochodzi z Wrocławia jak coś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Brawo za czujność!

Lekko nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dwa oblicza

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka