Nadal nie otrząsnął się po tej tragedii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Brawo za czujność!
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa oblicza
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2017, 06:58
O, statek na Psim Polu
Odpisz
28 lipca 2017, 07:08
@avalon3440: ano tak
Odpisz
28 lipca 2017, 07:08
@avalon3440: chodze tam do weterynarza
Odpisz
28 lipca 2017, 09:17
ja na psiaku do szkoły chodzę
Odpisz
30 lipca 2017, 20:26
@avalon3440: tylko 10 !
Odpisz
13 sierpnia 2017, 00:14
@avalon3440: jakiej? ja sp 10
Odpisz
13 sierpnia 2017, 09:40
@Danonix: LZN
Odpisz
28 lipca 2017, 00:44
w łodzi widziałem przypominający statek budynek
Odpisz
28 lipca 2017, 01:00
@Sessto: łódź to jedna wielka łódź
Odpisz
28 lipca 2017, 01:11
@DAVJD: chodziło mi o tego
Odpisz
28 lipca 2017, 01:12
@Sessto: łódź
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 16:41
@Sessto: Radogoszcz włacha miałem to napisać... zawsze byłem opóźniony :( dziś OSTR i HEY na placu wolności
Odpisz
31 lipca 2017, 02:43
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: ?
Odpisz
31 lipca 2017, 17:59
@Sessto: Ten budynek jest na osiedlu Radogoszcz w Łodzi...nie wiem do czego się odnosisz znakiem zapytania,bo wiem że czasem bohomazy trzaskam.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 02:04
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: aha bo ja generalnie nie pochodzę z Łodzi (górne zadupie woj. łodzkiego) i jeżeli chodzi o dzielnice to tylko byłem na Widzewie, Widzewie wsch.
Budynek widziałem tylko jak przejeżdzałem
Odpisz
31 lipca 2017, 00:05
Tytanik miał cztery kominy
Odpisz
30 lipca 2017, 20:26
O, statek na psim polu. Może kiedyś wrocławscy użytkownicy jeja.pl by się spotkali w tym miejscu ?
Odpisz
30 lipca 2017, 14:02
Odwalcie się od mojego domu. :( jest normalny
Odpisz
28 lipca 2017, 02:05
Dobrze, że chociaż góry lodowej nie dorobił
Odpisz
29 lipca 2017, 17:27
@Sapek96:
Odpisz
29 lipca 2017, 20:53
@Frostok: Jednak dorobił...
Odpisz
29 lipca 2017, 20:50
Żeby tylko nie zatonął
Odpisz
29 lipca 2017, 18:42
to ja bym obok zbudowała górę lodową
Odpisz
29 lipca 2017, 17:28
Mieszkanie w Łodzi nabiera nowego znaczenia
Odpisz
29 lipca 2017, 17:17
We Wiedniu jest budynek T-Mobile jako łódź.
Odpisz
29 lipca 2017, 15:49
komu by się chciało to budować :D
Odpisz
29 lipca 2017, 16:10
Robotnikom
Odpisz
29 lipca 2017, 15:48
Every night in my dreams
I see you, I feel you...
Odpisz
28 lipca 2017, 02:24
Czyżby to ten słynny Gigantic?
Odpisz
28 lipca 2017, 01:31
Budynek na obrazku pochodzi z Wrocławia jak coś
Odpisz