Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Nie zadzieraj z bobrami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 maja 2018, 14:56
Dobrze ci tak. Gier nie piracimy, tylko kupujemy.
Odpisz
28 lipca 2017, 22:20
a pobieranie trwało 19 godzin...
Odpisz
28 lipca 2017, 22:32
@EmielRegis: 19 lat
Odpisz
29 lipca 2017, 17:34
19 wieków
Odpisz
29 lipca 2017, 17:44
@Lambrella: 19 Mileniów
Odpisz
29 lipca 2017, 17:56
@carusso1: 19 er
Odpisz
29 lipca 2017, 20:52
@dryndol: Wszechświat
Odpisz
29 lipca 2017, 21:44
To chyba nie jednostka czasu ale ok
Odpisz
30 lipca 2017, 14:08
@Pawlito9090: Chyba ,że licząc od momentu jego powstania ☺
Odpisz
30 lipca 2017, 22:09
@dryndol: 1,9 dnia wieczności
Odpisz
30 lipca 2017, 22:44
@carusso1: Właśnie
Odpisz
29 lipca 2017, 23:33
ja mam internet z ziemniaka i 1gb to u mnie 1 h 37gb = 37h = 1dzień i 13h (chyba)
Odpisz
30 lipca 2017, 02:11
@przemono: masz lepszy od mojego
Odpisz
30 lipca 2017, 06:14
@przemono: A Ja myślałem, że to ja mam ch**owy internet :/ (mam 1000 kb/s)
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2017, 10:33
@przemono: 4mbs stałe bez kabla ethernet pozdrawia
hehe
Odpisz
29 lipca 2017, 22:22
Mój internet pobiera maks 100 kb/s POZDRO
Odpisz
30 lipca 2017, 02:13
@matiExtreme: kiedys taki miałem
Odpisz
30 lipca 2017, 00:31
co to za stforek?
Odpisz
30 lipca 2017, 00:21
Z tego co wiem torrenty pobiera w kawalkach wiec jesli masz errora juz pobrane pliki wrzucasz na kompa a ten co przy jego sciaganiu wywalilo errora sciagasz jeszcze raz... ni chyba ze cala gra byla sciagana jako jeden folder wtedy jestes w czarnej dupie
Odpisz
28 lipca 2017, 23:40
mi czasem wywala error przy 100
Odpisz
28 lipca 2017, 23:49
@MineDan: Mi się pobiera coś i okazuje się że nie moge tego odpalić po pobraniu
Odpisz
28 lipca 2017, 23:56
@Gusel: ja też tak miewam, to się nazywa " gówniany komputer"
Odpisz
29 lipca 2017, 18:11
@MineDan: Co ty wiesz o gównianym komputerze... ma laptopa z 2006 roku XD
Odpisz
29 lipca 2017, 22:01
@SnaqS: mam komputer z 2006 roku
Odpisz
29 lipca 2017, 22:36
@MineDan: podaj specyfikacje (moje to: karta graficzna: ati mobility radeon hd 4300 series, procesor intel core 2 duo, 2gb ramu)
Odpisz
29 lipca 2017, 23:05
@SnaqS: ramu mam 4, karta graficzna nVidia 420, procesor to wgl całkowite gówno
Odpisz
29 lipca 2017, 23:08
@MineDan: Ile masz fps w cs albo w lolu
Odpisz
29 lipca 2017, 23:09
@SnaqS: lol wgl nie odpala, a cs (ostatnio jak grałem pare miesięcy temu) jakoś 8
Odpisz
29 lipca 2017, 23:10
@MineDan: Ja mam w lolu na najniższych 30-60 i tak samo w cs
Odpisz
29 lipca 2017, 23:11
@MineDan: spróbuj wymienić procesor
Odpisz
29 lipca 2017, 23:12
@SnaqS: też tak sądzę
Odpisz
29 lipca 2017, 19:50
Aż tak źle nie jest. Wystarczy mieć światłowód :v
Odpisz
29 lipca 2017, 18:59
Napisałbym że karma wraca ale za bardzo je*ie mi to pie**oleniem wegan gdy zdarzy się jakiś wypadek w jakimś sklepie mięsnym czy inmej masarni
Odpisz
29 lipca 2017, 18:41
kiedy polacy robacy ustawiają w torencie limit wysyłania 1 kb/s
Odpisz
29 lipca 2017, 17:26
mi przy 85% wywaliło
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 17:21
@creeper_girl nie tylko ty
Odpisz
29 lipca 2017, 17:32
@kacp80: nie umiesz w odpowiadanie
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 18:03
wiesz każdemu się może zdarzyć
Odpisz
29 lipca 2017, 18:55
@kacp80: czyżby drugie konto kac08per
Odpisz
29 lipca 2017, 18:58
@CoolSceleton95: no tak
Odpisz
29 lipca 2017, 21:23
@kacp80: i ja sie pytam... DLACZEGO NAM TO ROBISZ
Odpisz
29 lipca 2017, 21:39
@CoolSceleton95: kij wie
Odpisz
29 lipca 2017, 00:03
Da ktoś szablon do tgo mema?
Odpisz
28 lipca 2017, 22:48
Znam to tak dobrze...
Odpisz