Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2014, 23:29
ROSJA ..
Odpisz
3 lipca 2013, 17:02
1 zdjęcie jest zrobione w Polsce
Odpisz
24 lipca 2013, 08:37
które
Odpisz
24 lipca 2013, 19:51
@zbrojniak800: pierwsze
Odpisz
25 lipca 2013, 07:36
dzięki
Odpisz
12 października 2011, 15:04
Jak dla mnie Rosja lepsza.
Odpisz
20 lipca 2011, 12:47
USA
Odpisz
7 lipca 2011, 21:06
pączki,capuchino,wyśmienite jedzenie niech żyją naszeamerykańskie kożenie 5/5
Odpisz
12 czerwca 2011, 21:27
w Rosji sprawiedliwie pracuja w ameryce to spaślaki takie
Odpisz
16 kwietnia 2010, 17:03
nie ma co sie smiac z Rosji.
1. Ten robotnik to niepełnosprawna osoba ( :( )
2. Ruskie pomagają nam (tzn. Polakom, jakby ktoś nie wiedział że nimi jesteśmy) w Smoleńsku-ich to tak dotknelo, że się przyznali do mordu w Katynie.
Odpisz
30 maja 2011, 16:02
@GRZEG123: morze raczej Katyniu jakby co.
Odpisz
30 maja 2011, 20:21
@GRZEG123: lol
nie prawda sam czytałem artykuł o tym robotniku z umazaną gębą że stał się popularny na youtube i jacyś użytkownicy zrobili zbiórkę pieniędzy itp. i mu to dali :) jednak internet to nie tylko neo i trolle
Odpisz
30 maja 2011, 19:10
ci z USA to tylko stoja a ci z rosji to widac ze sie nie obijaja
Odpisz
6 maja 2011, 19:45
Tu zamiast Rosji powinna być Polska więc REMIS !
Odpisz
26 kwietnia 2011, 23:14
Ten z tyłu ma po prostu nadmierne owłosienie, Ale różnice między USA a ZSSR widać od razu. 5/5
Odpisz
19 grudnia 2010, 16:06
@stonsor: właśnie miałem to powiedzieć.
Odpisz
5 grudnia 2010, 14:48
pawlo55 ty pacanie on jest niepelnosprawny
Odpisz
5 grudnia 2010, 14:47
zal ci robotnicy z niby z Rosji to naprawde z Polski
Odpisz
7 sierpnia 2010, 20:56
hhahaha 55
Odpisz
24 kwietnia 2010, 12:17
Widziałem filmik i ten z rosji jest pijany a nie upośledzony pacanie
Odpisz