Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2017, 02:33
Nigdy nie miałem problemu z przyklejonymi jajkami do nogi
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:31
@DAVJD: Moze masz za male?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:27
@DeXxu: jak duże trzeba mieć żeby się przyklejały?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:52
@DAVJD: Nie wiem, raczej wieksze niz nasiona slonecznika. Nie sugeruje oczywscie ze takie masz
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:53
@DeXxu: mam większe niż nasiona słonecznika
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:57
@DAVJD: Ciekawe... Moze zapomniales kleju nalozyc?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:25
@DeXxu: jakiego kleju? nic nie wiedziałem o kleju
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:46
@DAVJD: No jak to no... Warunkiem przyklejania sie jaj do nog jest nalozenie kleju aby efekt odklejania byl wystarczajaco satysfakcjonujacy.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:06
@DeXxu: aaa to ja dlatego nie mam takiego problemu,bo kleju nie używam
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:03
@DAVJD: Dokladnie
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:09
Da fuq, co ja znalazłem na tym allegro
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:10
@Pendrag: co to kur*a jest?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:11
@Pendrag: lol
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:14
@Pendrag:
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:23
@Pendrag: spryskiwaczyk akurat jest zajebisty
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:29
@mikigra8888: tez tak mysle
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:21
@mikigra8888: Używałbym
Odpisz
10 sierpnia 2017, 23:15
@Pendrag: To są magnesy, które się podrzuca i podczas złączenia się wydają dźwięk. Tak mi się wydaje.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:32
@drollercastergirl: Tak, mam takie.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 07:58
ja chodzę ze strasznie rozluznionymi łydkami i sprawia to fajne wrażenie jakbym zaraz miał się wywalić ale kontroluje wszystko stopami.
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 22:52
W sumie to dziewczyny mają podobnie, tylko jedynie w czasie okresu. No bo sobie tak idziesz spokojnie i nagle ci się skrzydełko podpaski odkleja od majtek i zaczyna ci się przyklejać i odklejać od uda. No i jak nie masz tam włosów to spoko, trochę niewygodne. Jeśli jednak masz, to już wiesz jakie tortury czekają ludzi w piekle i jedyne co czujesz to ból przeszywający całe twoje ciało
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:33
True story bro
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:47
Akurat dzisiaj stłuklem nogę
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:51
@Piotro165: A ja jaja
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:06
@Krzyniu: ale wygrałem turniej mma
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:19
@Piotro165: A ja dostałem wpie**ol.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:40
@Piotro165: A ja okulary
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:38
ku*as taki duży że odbijam go kolanem
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:58
no to grubo
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:16
A posmyrać nie wypada, bo najczęściej są to miejsca publiczne
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:12
Żegnaj dobra średnia To był przypadek... [*]
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:10
to się myj lol
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:02
@UkradliMiNick: Jakbym miał się myc za każdym razem gdy się spoce to moje wakacje nie licząc mycia się trwałyby 15 dni
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 09:07
Buty skrzypią kiedy chodzę normalnie. A po deszczu boli mnie lewe kolano.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:13
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 14:34
ja
>próbuję być cool więc dziwnie chodzę
>mama mi mówi coś w stylu "chodzisz jak pedau"
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:11
>kubakk, ty jakoś dziwnie chodzisz, moja mama mówi, że masz jakiś problem z biodrami
>powiedz swojej mamie że ma problem z mózgiem
(a akurat serio mam problem z nogą, wku*wia mnie to od roku)
Odpisz