Jak dobrze sobie poleżeć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Phi!
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Młodzi gniewni
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2012, 18:58
czy w wodzie pod jego cialem jest cos dziwnego?????
Odpisz
6 maja 2011, 19:48
heheh dobre :D 5/5
Odpisz
25 lutego 2011, 10:07
ale uśmiech ;)
Odpisz
19 kwietnia 2010, 19:54
heh mnei to w nich śmieszy że wloza lapy do wody i odrazu sie takie cienutkie robia haha a obrazek 5/5
Odpisz
18 kwietnia 2010, 21:02
GrenS, dobrze powiedziane.
Tak zwane dzieci neostrady popatrzą sobie na to zdjęcie i zastanowią się, czym to do cholery jest (bo, jak wiemy dzieci neo mają niski iloraz inteligencji) i zacznął się tym interesować.
Ale i tak Panda Wielka (informacja dla debili, którzy nie wiedzą, że to nie byle jaki miś) ma naprawdę zabawną pozycję.
Odpisz
18 kwietnia 2010, 14:09
4/5
Odpisz
17 kwietnia 2010, 19:17
Hehe 5
Odpisz
17 kwietnia 2010, 18:48
Fajnie 5/5 i do ulu.
Odpisz
17 kwietnia 2010, 17:45
Wiem, że na wyginięciu, dlatego lepiej jest dodawać takie zdjęcia
i komuś o tym przypominać niż po prostu a tych misiach zapomnieć
Odpisz
17 kwietnia 2010, 17:08
***a mać, przestańcie dodawać takie bezsensowne zdjęcia. Oprócz dzieci neostrady, które się podniecają takimi zdjęciami są normalni użytkownicy...1 grens, ten misiu jest na wyginięciu...
Odpisz
17 kwietnia 2010, 15:31
mam nadzieję że tamto pod wodą to tylko ogon O.o
Odpisz
17 kwietnia 2010, 12:47
nie ma to jak relaks po ciężkim dniu :-) 5/5
Odpisz
17 kwietnia 2010, 11:07
Haha :D Jaki misu:) 5/5 i do ulu
Odpisz
17 kwietnia 2010, 10:49
hhah 5/5
Odpisz
17 kwietnia 2010, 08:57
pełen relaks...
5/5
Odpisz