To mój pierwszy obrazek, więc mnie nie zminusujcie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Nieuczciwa ocena
Cel namierzony
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2019, 19:02
😂
Odpisz
18 sierpnia 2017, 21:52
ja sie tak czasami zastanawiam... czy ktos tu mnie w ogóle kojarzy? :D
Odpisz
19 sierpnia 2017, 15:05
@Finio: nie
Odpisz
19 sierpnia 2017, 15:28
@mozozaur: a od kiedy jesteś na Jeja?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 20:02
@Finio: miałem kilka kont także chyba od 2014
Odpisz
19 sierpnia 2017, 20:10
@mozozaur: ok, ja jestem od marca 2016 z tego co pamiętam
Odpisz
21 kwietnia 2018, 22:57
@Finio: ja chyba z czerwca 2013
Odpisz
3 kwietnia 2018, 23:24
Boże, jakie true
Odpisz
12 kwietnia 2018, 18:00
@rozwalgo: oprócz buziek.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 09:55
ja pierwszy obrazek zrobiłem prawie rok po zrobieniu mojego konta
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:04
a ja ponad rok
i tak nie przeszedł
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:08
@TheMJawesome: mi też lol
Odpisz
26 września 2017, 18:42
A ja nigdy.
Odpisz
26 września 2017, 19:16
@Archeologwinternetach: brawo ty, mi już dwa przeszły, wziąłem się za siebie
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2017, 20:20
Szczerze to moje początki na jeja były chyba mniej wkurzające dla starszych użytkowników, bo zanim cokolwiek skomentowałem, to starałem się wyłapać jakie komentarze nie irytują i dostają najmniej czerwonych strzałek. Wyszło na to, że inteligentne.
A tak, #nobodycares
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:05
brawo za taktykę
Odpisz
18 sierpnia 2017, 16:14
Jestem nowa ale to ch##owe bo nie rozumiem. Ale nie minusujcie bo mój pierwszy komentarz.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 00:11
raz zrobiłem tak h*jowego mema że aż sam sie go wstydziłem
Odpisz
14 sierpnia 2017, 21:17
ja w ogóle nie bede robił memów
Odpisz
15 sierpnia 2017, 10:41
@kicek_2007: no nieźle
Odpisz
14 sierpnia 2017, 23:22
Nie wiem nie znam się zarobiona jestem
#okejnaraziepa
Odpisz
16 sierpnia 2017, 15:48
@ZakapturzonaMarchew: Umrzyj
Odpisz
16 sierpnia 2017, 16:41
a jak nie?
Odpisz
16 sierpnia 2017, 18:23
@ZakapturzonaMarchew: to ci pomogę
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:40
nie, nie boje się~
Odpisz
17 sierpnia 2017, 07:00
@ZakapturzonaMarchew: *wyciąga łom* To nic personalnego. xD
Odpisz
17 sierpnia 2017, 07:00
@ZakapturzonaMarchew: A tak na serio to był żart. Proszę nie wygadaj się adminowi.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 08:39
*już szła do admina*
Odpisz
17 sierpnia 2017, 08:46
@ZakapturzonaMarchew: Ej! To był prank! Chyba nie zreportujesz mnie za jakis eksperyment socjalny? xD
Odpisz
17 sierpnia 2017, 14:18
Prank?! 😱 *teraz to już biegnie do admina*
Odpisz
17 sierpnia 2017, 15:02
@ZakapturzonaMarchew: O cie luj. ;_;
Odpisz
17 sierpnia 2017, 17:01
xD
Odpisz
14 sierpnia 2017, 22:44
Jestem nowa nie rozumiem
Odpisz
14 sierpnia 2017, 21:33
Jestem nowy na Jeja i jakoś nie robię tych rzeczy! :/
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:09
@Kostek_Koscisty: Pisanie rzeczy w stylu "Patrzcie jaki jestem wyjątkowy ,nie robie tak ,a większość (50%!!!!oneone) tak robi!" też jest troche nudne
w końcu #nobodycares
Odpisz
14 sierpnia 2017, 19:35
Ja wolę " Nic nie rozumiem"
pozdro dla kumatych :>
Odpisz
14 sierpnia 2017, 19:14
byo jeszcze
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:40
Po raz pierwszy zachowuje się jak normalny człowiek :3
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:40
ja swój pierwszy mem wstawiłem po dwóch latach od założenia konta
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:09
Ja też.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:18
Ty, faktycznie. Ja też!
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:50
Ja po około trzech, ale nie bede więcej wrzucać bo robie nie umie w painta/ps/inne programy graficzne.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:08
@ben1794: polecam meme kreator or other staf. ja tak zrobiłem 2 czy 3 memy i oba były na głównej
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:13
@CoolSceleton95: piZap, generator memów i paint.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 14:39
Jedyne co umiem wykorzystać to skopiowane z internetu memy z 2k10, ale i tak nic nie wrzuce bo nie umiem robić śmiesznych memów.
Odpisz