Nad morzem to tylko ryba!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Należy się za piękne oczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2017, 10:31
nom. byłem tydzień temu nad morzem.
mintaj,karmazyn,miruna,dwa razy dorsz.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 08:32
@adix53: jeszcze sandacz.
Odpisz
6 maja 2018, 17:56
@adix53: o nie, nie jadłeś łososia
Odpisz
13 lutego 2018, 19:02
[GÓRY]
Jakom pitce? W górach jesteś łosypka zjesz!
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:07
Jakbym mojego tate słyszał...i tak jadłem pizze co drugi dzień :3
Odpisz
13 sierpnia 2017, 17:31
No i słusznie. Grzechem jest być nad morzem i nie skorzystać z okazji zjedzenia świeżej ryby.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 17:58
@Nanook: Co nie znaczy,że trzeba ją wpi***alać dzień w dzień i tylko ją.O to chodzi w tym obrazku.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 01:59
@Nanook: Nie tylko nad morzem są świeże ryby :P
Odpisz
14 sierpnia 2017, 02:01
@ZeeKo: Ale jeżeli chodzi o te słono, a nie słodkowodne to najlepsze są te nad morzem.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 17:41
@Nanook: Powiem tak: świeży tuńczyk w porównaniu z tuńczykiem z puszki jest jak świeży stek w porównaniu z tanim pasztetem.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 18:37
@Nanook: Ja źle się czuję jedząc na wakacjach w Chorwacji coś innego niż owoce morza i ryby.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 20:44
@Nanook: Ty nie jesteś z Royal Dogs?
Odpisz
14 sierpnia 2017, 22:44
@Nanook: Ta, tyle że nie Bałtyckim
Odpisz
15 sierpnia 2017, 02:57
@AZKABANA: Nie, nie jestem. Ba! Nawet nie wiem co to jest.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 00:26
"Tate ale pica lepsza
synek rybcia przynajmni za darmo co bedziem płacić nie synek
Odpisz
14 sierpnia 2017, 18:34
nie lubię ryb, wymiotuje po nich, ale oczywiście "musisz nauczyć się jeść wszystkiego"
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2017, 23:30
Mam tak samo z jajecznicą Ciekawi mnie dlaczego tak jest
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:23
Zawsze.
Moi rodzice gdy tylko są nad wodą, ciągle tylko ryby. :v
Odpisz
13 sierpnia 2017, 15:46
@flamefrost20: Moi też
Odpisz
14 sierpnia 2017, 18:18
@Nikkev666: a moi nie
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2017, 19:56
@flamefrost20: pamiętam jak zamiast ryb jedliśmy codziennie kebaby (rip stare dobre czasy [*])
Odpisz
14 sierpnia 2017, 20:30
oj tam oj tam, może jeszce tak będzie może nie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 14:02
Akurat jestem nad morzem i jem pizzę! Przypadek?
Odpisz
14 sierpnia 2017, 17:58
tak
Odpisz
14 sierpnia 2017, 17:10
"Mój stary był fanatykiem wędkarstwa..."
Odpisz
14 sierpnia 2017, 17:14
a mój fanatykiem marihuany i szanował kobiety sukcesu
Odpisz
13 sierpnia 2017, 16:54
Może pitce z rybom?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 16:36
Ja osobiście bardzo lubię ryby, pstrąga, sandacza, resztę słodkowodnych...
Odpisz
13 sierpnia 2017, 14:10
Śledzia xD
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:04
Zawsze można zjeść pizzę z tuńczykiem
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:15
@EmielRegis: Bez tunczyka
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 13:22
@EmielRegis: ty wiesz ile tuńczyk kosztuje ty gówniarzu!
Jak pitca to tylko margaryta
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:54
@EmielRegis: Albo zjeść pizzę z owocami morza.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:36
ŁOSOŚ?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:35
Nad Polskim morzem ryba jest zajebista
Odpisz