Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar adix53

15 sierpnia 2017, 10:31

nom. byłem tydzień temu nad morzem.
mintaj,karmazyn,miruna,dwa razy dorsz.

Avatar adix53

16 sierpnia 2017, 08:32

@adix53: jeszcze sandacz.

Avatar firankowy

6 maja 2018, 17:56

@adix53: o nie, nie jadłeś łososia

Avatar rozwalgo

13 lutego 2018, 19:02

[GÓRY]
Jakom pitce? W górach jesteś łosypka zjesz!

Avatar Maly_modelarz15

16 sierpnia 2017, 11:07

Jakbym mojego tate słyszał...i tak jadłem pizze co drugi dzień :3

Avatar Nanook

13 sierpnia 2017, 17:31

No i słusznie. Grzechem jest być nad morzem i nie skorzystać z okazji zjedzenia świeżej ryby.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar verbart

14 sierpnia 2017, 22:44

@Nanook: Ta, tyle że nie Bałtyckim

Avatar Nanook

15 sierpnia 2017, 02:57

@AZKABANA: Nie, nie jestem. Ba! Nawet nie wiem co to jest.

Avatar albert1005

15 sierpnia 2017, 00:26

"Tate ale pica lepsza

synek rybcia przynajmni za darmo co bedziem płacić nie synek

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2017, 18:34

nie lubię ryb, wymiotuje po nich, ale oczywiście "musisz nauczyć się jeść wszystkiego"

Avatar BOSS111

Edytowano - 14 sierpnia 2017, 23:30

Mam tak samo z jajecznicą Ciekawi mnie dlaczego tak jest

Avatar flamefrost20

13 sierpnia 2017, 13:23

Zawsze.

Moi rodzice gdy tylko są nad wodą, ciągle tylko ryby. :v

Avatar Nikkev666

13 sierpnia 2017, 15:46

@flamefrost20: Moi też

Avatar kacp80

14 sierpnia 2017, 18:18

@Nikkev666: a moi nie

Avatar
Aragonianin

Edytowano - 14 sierpnia 2017, 19:56

@flamefrost20: pamiętam jak zamiast ryb jedliśmy codziennie kebaby (rip stare dobre czasy [*])

Avatar kacp80

14 sierpnia 2017, 20:30

oj tam oj tam, może jeszce tak będzie może nie

Avatar
Cicada

13 sierpnia 2017, 14:02

Akurat jestem nad morzem i jem pizzę! Przypadek?

Avatar normalnynick

14 sierpnia 2017, 17:58

tak

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2017, 17:10

"Mój stary był fanatykiem wędkarstwa..."

Avatar BabkaZmarihuano

14 sierpnia 2017, 17:14

a mój fanatykiem marihuany i szanował kobiety sukcesu

Avatar AsikRumun

13 sierpnia 2017, 16:54

Może pitce z rybom?

Avatar Deprecha

13 sierpnia 2017, 16:36

Ja osobiście bardzo lubię ryby, pstrąga, sandacza, resztę słodkowodnych...

Avatar maxiu1244

13 sierpnia 2017, 14:10

Śledzia xD

Avatar EmielRegis

13 sierpnia 2017, 13:04

Zawsze można zjeść pizzę z tuńczykiem

Avatar
Deszcz

13 sierpnia 2017, 13:15

@EmielRegis: Bez tunczyka

Avatar HiszpanskiInkwizytor

Edytowano - 13 sierpnia 2017, 13:22

@EmielRegis: ty wiesz ile tuńczyk kosztuje ty gówniarzu!
Jak pitca to tylko margaryta

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2017, 13:54

@EmielRegis: Albo zjeść pizzę z owocami morza.

Avatar Kropla_Bez_Kitu

13 sierpnia 2017, 13:36

ŁOSOŚ?

Avatar xMacius

13 sierpnia 2017, 13:35

Nad Polskim morzem ryba jest zajebista

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Należy się za piękne oczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Fajnie że odpowiedzieli

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka