Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2017, 14:31
nie no, typ chciał dobrze ale mu nie pykło...
Odpisz
28 lipca 2019, 01:39
@xXkuba22Xx: nie chciał dobrze
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:14
Ten na górze jest nartwy zakremowany. Można chyba je**ąć se z nim fotę.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 13:42
@Wolfmer: Konserwują go 2 razy w tygodniu.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 14:27
@Wolfmer: można zjeść z nim śniadanie
Odpisz
17 sierpnia 2017, 09:07
A nie że każdej nocy muszą go poprawiać?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 09:23
Może tak, ale konserwacja 2 razy w tygodniu.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 07:20
@Wolfmer: Nie można robić mu zdjęć
Odpisz
20 sierpnia 2017, 08:45
@LunarDreams: No chyba, że ma się zezwolenie, wtedy można.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 16:07
Podać więcej komunizmu
Odpisz
15 sierpnia 2017, 16:23
2 kilo poproszę.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 16:24
masz
*nalewa do butelki w kształcie młota i sierpu*
Odpisz
15 sierpnia 2017, 16:56
@kasjan132pl: A czy masz możecw formie stałej?
Odpisz
15 sierpnia 2017, 17:14
od 1991 roku nie sprzedaję nic w formie stałej
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2017, 17:20
@kasjan132pl: K, a masz może skompresowany komunizm w takim naboju do robienia bitej śmietany? Bo robię kawiarnię i potrzebuję i płynny komunizm i w naboju. I czy masz też syrop komunizmowy?
Odpisz
15 sierpnia 2017, 18:06
ja mam cały kontener takowych kapsułek. *daje*
Odpisz
15 sierpnia 2017, 18:31
Dzięki *płaci śmiercią nazistów*
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:06
oh nein *wyjmuje MP40*
Odpisz
15 sierpnia 2017, 23:41
*Celuje pepeszą*
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:20
@CousinJoe: A ja wam wyślę trochę wolności, bo widać że wam brakuje
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:23
*puszcza serie z MP40*
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:28
*śle depeszę z pepeszy*
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:39
@CousinJoe: *dostaje depesze* oh nein. aufwiedersehen meine freunde *upada martwy*
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:56
KOMUNIZM
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:57
KOMUNIZM
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:57
@kasjan132pl: KOMUNIZM
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:58
KOMUNIZM
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:59
@CousinJoe: KOMUNIZM
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:59
KOMUNIZM
Odpisz
16 sierpnia 2017, 13:00
*KOMUNIZM*
Odpisz
16 sierpnia 2017, 14:57
STALIN BOGIEM, KOMUNIZM NAŁOGIEM
Odpisz
15 sierpnia 2017, 22:25
NIE MOŻE BYĆ
Odpisz
15 sierpnia 2017, 16:18
To chyba powinien być Stalin.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:57
Wiesz kto to jest? Jest to największy wódz i nasz święty rewolucjonista a także dowódca rewolucji październikowej której notabene 100lecie przypada w tym roku więc nie mów że powienien tam być uzurpator ZSRR! Idee Lenina wiecznie żywe!
Odpisz
16 sierpnia 2017, 22:55
@CousinJoe: Lenin panem, ale to Stalin zbrodnie popełniał, splamił komunizm.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 23:54
Hejty i tak się już na ciebie posypały
Odpisz
15 sierpnia 2017, 16:00
Do łagru z tym burżujem
Odpisz