Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2017, 10:02
Ja mimo tego że jestem bardzo złym człowiekiem piąłem się po stopniach kariery liturgicznej aż osiągnąłem stopień psałterzysty w wieku 16 lat.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:30
@romanow: mnie interesuje tylko to dlaczego ksiądz się na to zgadzał
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:42
może przy księdzu był dobry
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:58
Niczym sekretarka XD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 01:21
@romanow: Znam ten uczuć.
Jestem złym człowiekiem i ch*jem do potęgi, do tego ateista ale chodzę do kościoła bo rodzice każą i nie wiedzą że nie wierzę.
Ceremoniarz.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:54
@KoziLowca: Kiedyś się wyda, spokojnie.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:56
@KoziLowca: To powiedz, ja ostatni raz byłem 2 lata temu :')
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:36
@JesusChytrus: Jezuniu, jaki ty nam przykład dajesz..
Odpisz
30 sierpnia 2017, 17:02
@trinty: Ano widzisz moja droga!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 18:16
@JesusChytrus: No właśnie, widzę..
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:10
Nie wiem drogi autorze, czy ściągnąłeś czy nie, ale kiedyś zrobiłem identycznego mema. Chyba że... To mój post? Mój pierwszy post na głównej? Byłoby fajnie.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:16
@pibo007: Witam, uwierz mi że nie widziałem go w internecie. Jeśli był to sorry. Po mszy wpadłem na pomysł tego mema.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:33
@Blawoj: Spoko, kiedyś miałem po prostu ten sam pomysł. Gdzie służysz?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2017, 21:35
@pibo007: W parafii niedaleko wieliczki. A ty?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:43
@Blawoj: meet-up ministrantów
Odpisz
30 sierpnia 2017, 08:57
@Blawoj: w wawie
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:11
@pibo007: a jak zrobi się to bardziej sławne, to bedzie i w mniejszych miejscowościach mówie ci.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:35
Gorzej jak jesteś lektorem (doświadczenie)
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:57
a ten kawał o księdzu? Dobre znam to
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:20
przeczytałem ministrem
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:17
Ostatnio jak byłam w kościele to jakiś gościu przy komunii pirueta je**ął przed księdzem. Mohery już wysyłały mnie do piekła za ledwo powstrzymywany uśmiech
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:27
Ja raz jechałem z rodzicami i z innymi osobami dorosłymi i przypomniałem sobie mem z przed 2 tygodni. Nie za fajnie tym bardziej ze jak tlumie smiech to gdakam jak kaczka
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:43
Oj,znam to uczucie
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:25
Kiedyś przez to musiałem za karę klęczeć całą mszę przed ołtarzem
Odpisz
25 sierpnia 2017, 19:15
Znam ten problem
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:28
Na przykład kiedy przez to zdjęcie od kiśnięcia pół godziny Jan dostaje szczękościsku.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:31
@Krzyniu: oto nowa broń korei pułnocnej... Nie wiadomo co mają zamiar z nią zrobić ale ameryka się przygotuje.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:43
"pułnocnej"
moje oczy ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:55
Odpisz
25 sierpnia 2017, 10:16
@Krzyniu: Czy posiadanie takiej broni nie jest przypadkiem nielegalne?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 13:06
@kamykPL: pułnocnej nje iest żle, to rze tobie to przerzkadza nie moja wina
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:17
że *
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:50
@konrado223: nie załapałeś?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 12:23
Między innymi dlatego nie jestem ministrantem ani lektorem
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:22
ale..w kościele można się śmiać ;-; .Na mszy ksiądz opowiadał kawał,więc chyba chodziło o to by się śmiać
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:27
@ZSRRBall: Śmiać się jak poje**ny w samym środku mszy jest chyba niewskazane
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:29
@zipprick: może nie na cały kościół ,ale cicho można byle nie całą mszę.to by głupio wyglądało
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:31
@ZSRRBall: Ale wyobraź sobie że podczas gdy wszyscy się modlą to ktoś się zaśmieje.Bo na tym właśnie ten mem polega.Przez 95% czasu
w Kościele nie jest dobry moment na śmianie się.No i właśnie dlatego będziesz miał na 95% przypał.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:32
@zipprick: Jeszcze gdyby się śmiał podczas czytania o śmierci Jezusa lub rzezi niewiniątek.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:34
@Maritix: no dobra.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:46
@ZSRRBall: fajnie się czytało
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:49
@zipprick: I tak mnie tu nikt nie zna, więc. Mojej ciotce zdarza się wydrzeć na cały kościół podczas mszy. Ostatnio na pogrzebie wuja na kazaniu coś krzyknęła, a po komunii (nie wiem czy przyjmowała, spóźniliśmy się bo to ponad godzina jazdy a wszystko opowiadała wieczorem rodzina) coś tam mamrotała i jęczała pod nosem. Innym razem na zakończeniu procesji Bożego Ciała wrzeszczała. Kilka dni później nauczycielki rozmawiały o niej (oczywiście nie wiedząc kto to, bo skąd?) a ja tak troche kisnełam. Kiedyś przyszła odwiedzić moją babcię. Ja siedziałam na piętrze z wujkiem w pokoju i słuchałam jak gra na pianinie. Gdy grał i śpiewał jakąś religijną pieśń nagle z dołu usłyszeliśmy taki jakby lekko zduszony, ale bardzo głośny krzyk. To był jednocześnie mój pierwszy raz "na żywo". Gdy zeszliśmy na dół, dziadek już wyganiał swoją siostrę z domu. Wiadomo, on sie nie pie**oli w tańcu. Ja takie wtf, babcia się pyta zmartwiona czy to jest normalne, wujek się śmieje a dziadek już mocny wku*w, no bo ile można. Niedawno przyszedł do niej jej brat, już lekko wstawiony i była niezła imba. Podobno go pobiła i policja przyjechała. Ja sama nie wiem co o tym myśleć. Jak następnym razem będę miała okazję się z nią spotkać doleję jej wody święconej do herbaty. O ile w ogóle jeszcze kiedyś przyjdę do babci na wspólną herbatkę z naszym rodzinnym szatanem. Ale to już opowieść na inną chwilę. Zresztą tych wszystkich problemów rodzinnych (a właściwie ich członków) to od ch*ja jest. Cały sezon trudnych spraw można by nagrać, ale starczy nam narazie gówna. Więc, bracia i siostry. Znacie jakiegoś dobrego egzorcyste na Pomorzu? Zaznaczam, DOBREGO bo ten do którego chodzi to jakiś kijowy jest.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 08:55
@LamorozecWafel14: szacun za napisanie tej historii
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:05
@memiasz: Dzięki, możnaby pastę z tego zrobić. Pewnie myślicie że ja jakaś po prostu poje**na jestem, ale to samo myślałam o mojej ciotce wcześniej. Było jeszcze więcej takich odpałów, np się kładła przed księdzem. Nadal w sumie troche śmieszna jest ta cała sytuacja. Póki sama się nie przekonam co z nią jest, będę trzymała się wersji że albo oszalała, albo serio jakieś niszowe opętanie.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:13
@memiasz: czm nie byliscie u egzorcysty..
Odpisz
30 sierpnia 2017, 15:40
@trinty: To nie jest moja najbliższa rodzina więc nie czuję się za nią odpowiedzialna. Była już u egzorcysty ale chyba tylko z nią rozmawiał. Z resztą to tylko jakiś wiejski znachor, w naszej okolicy nie ma profesjonalistów
Odpisz
30 sierpnia 2017, 15:49
@LamorozecWafel14: Rozumiem, czyli zero zaangażowania w coś więcej.
A spróbuj krzyż do niej przyłożyć lub medalik pod poduszkę(poswiecony) schowac, ale w sumie chyba ci sie nie chce zbytnio patrzec na reakcje takie.
xDDD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 18:12
@trinty: Co ty, ja tylko czekam na to żeby jej egzorcyzmy wyrecytować :D trochę boję się jak zareaguje, ale przynajmniej jak nie będę długo aktywna na jeja to będziecie mogli się domyślać co mi się stało
Odpisz
30 sierpnia 2017, 18:18
@LamorozecWafel14: Ej no, weź, bo zacznę się obawiać, że już nigdy nie przeczytam tak dobrego wydarzenia.
Jak coś jeszcze będziesz przy niej eksperymentować to pisz, a moze nwm nawet dodaj do znaj. xDDd
Odpisz
30 sierpnia 2017, 18:31
@trinty: na apce jestem, ale łap snapa
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:48
@LamorozecWafel14: nie mam i nie chce xDD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:49
@trinty: w porządku
Odpisz
31 sierpnia 2017, 10:20
@LamorozecWafel14: napisz pod tym komenatrzem po prostu za jakis czas co sie dzieje no nie
Odpisz
31 sierpnia 2017, 11:55
@trinty: Pewnie
Odpisz
31 sierpnia 2017, 12:13
@LamorozecWafel14: xD
Odpisz
26 marca 2018, 13:50
@LamorozecWafel14: i co?
Odpisz