Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2020, 22:11
Jutro ;(
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:37
Nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi znajomi, nowe cele, nowa banda kretynów którzy będą mnie wku*wiać przez następne 4 lata...
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:28
Technikum? Witam w klubie...
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:36
@Monster_: dokładnie technikum mechaniczne
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:57
Ja informatyczne ;)
Tyle dobrego że sam z klasy tam idę ;) odetnę się od dotychczasowych "łatek" i tych debili :D
Odpisz
30 sierpnia 2017, 01:37
@Monster_: Ja informatyczno woskowe :v
Odpisz
30 sierpnia 2017, 12:46
@CeeKay: Ciekawe... w okolicy jest szkoła o takim samym kierunku...
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:04
@Monster_: Mam nadzieję, że przeczytałeś "wojskowe" nie "woskowe". Głupia korekta
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:50
@CeeKay: Tak xD a co do okolicy o szkoły o tym kierunku, nie sprawdziłem że jesteś ze Szczecina ;) w takim razie to jest niemożliwe że byś szedł tam gdzie myślałem ;)
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:16
"7 days to die"
Odpisz
30 sierpnia 2017, 13:49
@StudioDoge:
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:52
Szkoła jest spoko, tylko ludzie w niej to zło. Nienawidzę tych tępych suk z mojej klasy.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 13:45
@Skroodzia:
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:26
Jak to powiedział człowiek cesarskich na początku skyrima: "zamknąć mordy"
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:13
mi się zaczęła 2 tygodnie temu...
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:29
Wszędzie jest rozpoczęcie 4 września?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:50
taaaa...
Odpisz
29 sierpnia 2017, 19:42
lul u mnie 5 września :-:
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:51
@Pomaranczowy: Czemu się smucisz? Źle w domu?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 19:37
😢😢😢
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:45
Kiedy ogarniesz że za kilka godzin musisz iść do roboty zapieprzać na chleb bo jesteś dorosły...
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:23
K*rwa, dopiero co zdałem poprawkę z matmy, matma wraca i znowu CH*J.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:24
@MLG2015: i fizyka, i chemia, i wos i geografia ;-;
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:20
no wreszcie!!
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:08
Kiedy ogarniesz że za 10 miesięcy znowu wakację, ale wliczając wszystkie święta i soboty to 6 miesięcy.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 18:53
Tylko ja czekam na powrót do szkoły?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:01
@GalenMarek: Ja czekam bo oczekuje nowego sezonu Nieprzygotowanych.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:22
@wetekin: ja też! Ale do szkoły mi się nie śpieszy...
Odpisz
28 sierpnia 2017, 20:36
@wetekin: Każdy powód jest dobry :v
Odpisz
29 sierpnia 2017, 19:35
@GalenMarek: też czekam bo tylko siedzie na dupie
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:22
Z-za tydzień...?
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2017, 18:59
Panie, nie wariuj pan. Jeszcze tylko pół roku do ferii.
Odpisz