Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2023, 20:15
Jesteś zajebisty!
Odpisz
22 września 2017, 21:08
Chociaż jesteś słodki
Odpisz
22 września 2017, 15:48
Odpisz
22 września 2017, 07:31
Jej idol
Odpisz
21 września 2017, 23:33
Odpisz
21 września 2017, 23:54
@Vabank2: posiadacz jej rodziny
Odpisz
21 września 2017, 23:04
o jak bym zjadła takiego teraz, smak dzieciństwa :_;
Odpisz
21 września 2017, 22:21
jadłabym
Odpisz
21 września 2017, 22:03
Prestiżowo
Odpisz
21 września 2017, 21:35
Ej, przynajmniej jest słodki
Odpisz
21 września 2017, 21:01
NO WY ROLI KUHWA! LIMITOWANA EDYCJA! ZIELONE SZKIEŁKO! DZIĘKI SZATANIE!
Odpisz
2 września 2017, 10:39
Źle zrobiony mem. To ostatnie nie powinno być najlepsze
Odpisz
2 września 2017, 10:40
@Quervik: właśnie, pamiętam jak u mnie to sprzedawali *nostalgia*
Odpisz
2 września 2017, 11:13
@NaNaMA: To jest jeszcze w niektórych sklepach dostępne.
Odpisz
2 września 2017, 13:26
serio?! to super! *pędzi do sklepów*
Odpisz
21 września 2017, 20:12
@NaNaMA: Prawie w każej żabce są
Odpisz
21 września 2017, 20:24
@UchihaSasuke_: *pędzi do żabki*
>dzień dobry, poproszę cukierkową branzoletkę
>dobry * daje branzoletkę* to bydzie 3 zeta
> dobrze *płaci* dziękuję dowidzenia *wychodzi* *je* mniam mniam mniam
Odpisz
21 września 2017, 20:37
@NaNaMA: ja bardziej kupowałem smoczek
Odpisz
21 września 2017, 20:38
@Polalak: ooO tak
Odpisz
21 września 2017, 20:39
@Polalak: kochany smoczek
Odpisz
21 września 2017, 20:30
O ten mem była taka bitwa na FB? :V
Odpisz
21 września 2017, 20:14
Kruszwil już ma mokro
Odpisz
21 września 2017, 20:38
Ee.. skąd wiesz?
Odpisz
21 września 2017, 20:43
@trinty: ... przeczucie
Odpisz
21 września 2017, 21:53
okej, czyli jakieś doświadczenie widzę. xD
Odpisz
22 września 2017, 22:19
@trinty: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 września 2017, 22:50
ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕗ____(つ ͡° ͜ʖ ͡°)つ
Odpisz
2 września 2017, 11:03
DWA ROLEXY KAŻDY 30 TYSIĘCY KUUUHWAAA POLAKI BIEDAKO
Odpisz
21 września 2017, 20:03
@crimzon: MAM ZEGARKI
MAM MAJTKI
MAM KOSZULKI
BIEDNE POLSKIE KUHWWYYYY
AAAAAAAA SZAAAAATAAAAN
Odpisz
2 września 2017, 11:03
kici kici - Kruszwil, gdzie jesteś
Odpisz
2 września 2017, 13:27
jaki ku*wa kruszwil, testo najlepszy wy je**ne polaki
Odpisz
2 września 2017, 15:16
@Nieniek:
Odpisz
2 września 2017, 16:42
@MrCienki: jakbym grał w jakieś gotiki to bym sie usmial ale i tak dobre
Odpisz