Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2017, 20:36
Jinx
Odpisz
6 września 2017, 21:56
śmieszne
Odpisz
6 września 2017, 22:00
nudne
Odpisz
6 września 2017, 22:02
@ruzwelt1: nie obrażaj Imperatora Dudy (dobrze ci radzę )
Odpisz
6 września 2017, 22:03
on jest nie śmieszny daj jakiś inny obrazek
Odpisz
6 września 2017, 22:10
@ruzwelt1: sam sobie daj, co ja jestem generator obrazków czy coś ?
Odpisz
6 września 2017, 22:14
Twój trolling jest nudny...
Odpisz
6 września 2017, 22:19
@Ajgorak: po czym sądzisz że jestem trollem ?
Odpisz
6 września 2017, 22:40
po avatarze, daj jakiś śmieszny obrazek ziom
Odpisz
6 września 2017, 22:42
@ruzwelt1: Miałem na myśli ruzwelta...
Odpisz
Edytowano - 6 września 2017, 22:43
@ruzwelt1: nie jestem twoim "ziomem" koleś a avatar jest zrobiony żetelnie przez pewnego użytkownika (więc od avataru - wara)
Do ajgoraka: nie wiedziałem więc sorrki
Odpisz
6 września 2017, 22:44
@Ajgorak: czemu troll?
Odpisz
Edytowano - 6 września 2017, 22:50
@ruzwelt1: Piszesz zje**ne komentarze ale nie sądzę żeby rzeczywiście ktoś ustawił sobie dziecko na awatar będąc za pewne dziesieciolatkiem i nie trollem...
Odpisz
6 września 2017, 23:31
@Ajgorak: W dodatku trolluje gorzej niz ja kiedyś nie trollowalem
Odpisz
22 września 2017, 00:43
polecam stronę mobilną zamiast apki, ułatwia życie bardziej, niż apka
Odpisz
22 września 2017, 11:14
@Pandzianikki: Czy to jest Poppy na twoim awatarze?
Odpisz
22 września 2017, 13:08
@CeeKay: tak,to dokładnie ona
Odpisz
22 września 2017, 07:07
U mnie się mówi "dings wisisz mi soczek" albo "oczko". Oczko jest lepsze, bo ta osoba zamyka się do momentu aż ktoś powie jej imię.
Odpisz
22 września 2017, 11:12
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Do której klasy chodzisz?
Odpisz
21 września 2017, 21:36
mind conection!
Odpisz
6 września 2017, 21:55
ten drugi to z Nepalu?
Odpisz
6 września 2017, 21:56
@siemak: Z Kazachstanu. Nazywa się Nursułtan Nazarbajew.
Odpisz
6 września 2017, 21:56
@siemak: Z Kazachstanu
Odpisz
6 września 2017, 21:57
@siemak: Jak do cholery można pomylić Nepal z Kazachstanem.
Odpisz
6 września 2017, 21:58
@Krzyniu: * wzrusza ramionami* i am stupid
Odpisz
Edytowano - 6 września 2017, 21:58
@Krzyniu: Gdyby to był Nepal flaga byłaby trójkątna a on byłby siny.
Odpisz
6 września 2017, 23:54
@Woj2000: A ja myślałem że to San Escobar.
Odpisz