Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2017, 20:05
Propsuj sandro. Je**ć bastion
Odpisz
23 września 2017, 02:41
@PsychodelicznaKoza: Najlepszy kawałek gimpsona
Odpisz
22 grudnia 2017, 12:21
@PsychodelicznaKoza: o ty h*ju przędzej ciebie
Odpisz
22 września 2017, 10:11
nekropolis main!
Odpisz
21 września 2017, 22:14
Sandro ch*ju oddawaj hełm czaszki
Odpisz
12 września 2017, 23:15
Heh...
Odpisz
13 września 2017, 01:08
@Profesor_Ender: Szybko się rozładowuje przy 20 draugrach.
Odpisz
Edytowano - 13 września 2017, 07:04
Nie wiem w co ty grałeś że ci tak szybko schodziło - mi zwykle starczy na kilkanaście ruin bez doładowania.
EDIT: Zapomniałem wspomnieć że korzystam z buga na dual-wielding przedświtem - może dlatego.
Odpisz
13 września 2017, 16:37
@Profesor_Ender: Co jest niezwykłego w tum mieczu?
Odpisz
13 września 2017, 16:56
@Adi34: Potężne obrażenia dla nieumarłych + kiedy jakiegoś zabijesz, to w promieniu kilku metrów wybuch zmusza pozostałych nieumarłych do ucieczki.
Odpisz
13 września 2017, 17:05
@Profesor_Ender: On się nazywał Dawnbreaker jeżeli dobrze pamiętam
Odpisz
13 września 2017, 17:17
@Adi34: Po angielsku tak.
Odpisz
21 września 2017, 20:07
@Profesor_Ender: Zaraz, jaki bug? Używam go cały czas i go nie zauważyłem *_*
Odpisz
21 września 2017, 20:44
Kiedy pod koniec questa zanim podniesiesz przedświt staniesz za piedestałem i użyjesz na nim kuli ognia (albo czegokolwiek co wybucha) to kopia przedświtu zostanie odrzucona do przodu. Podnieś wpierw kopię a potem oryginał. Bum, masz dwa przedświty.
Dokładniej przedstawiłem to na odcinku u Revena, gdzie gościnnie wystąpiłem. Link do filmu masz tu, tylko dopisz na początku " https://":
youtu.be/6ZqrreQWbUA
Odpisz
21 września 2017, 20:47
@Profesor_Ender: Ciekawy błąd, zawsze bolało mnie to że to unikat w sumie skorzystam
Odpisz
21 września 2017, 20:49
Spoko. Nie ma za co.
Odpisz
21 września 2017, 20:09
Nekropolis is love, nekro is life
Odpisz
21 września 2017, 20:24
@albert7168: nekro is life... przepraszam że co? r*chając zwłoki, jakbys sie staral to one dalej nie bedą zywe
Odpisz
13 września 2017, 01:09
Heroes V, kiedy Nekropolia mogła zewsząd brać sobie armię, kiedy ty musiałeś pod koniec tygodnia biec do miasta.
Odpisz
21 września 2017, 20:09
Chłopi → Szkielety :D
Odpisz
13 września 2017, 06:37
Typowa walka z nekromantami w skyrimie
Zabij wszystkich
Zostaje ci jeden
Wskrzesza jednego umarłego
Kolejny wskrzesza kolejnego
Zabijasz tego pierwszego
Wszyscy zamiwniają się w pył
Odpisz
13 września 2017, 07:34
@RpLay: To raczej normalne te dwa szkielety pochłaniają energie z tego orgunału. Kiedy on umiera ich energia też.
Odpisz
12 września 2017, 23:10
Odpisz
12 września 2017, 23:13
on jest za milionami klonów i droidów
Odpisz