Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

29 grudnia 2023, 19:13

Mój humor, względnie węgiel

Avatar Deprecha

4 września 2017, 15:08

Ciekawostka na dziś: W Londynie żyje ok. 1 milion Polaków (stan na marzec tego roku). Koniec ciekawostki. Pozdrawiam i zostawiam akwarium na płynny ból dupy fanatycznych patriotów, tylko mi tam nie nasrajcie.
|__________________________________________|

Avatar
Konto usunięte

4 września 2017, 15:16

@Deprecha: A w Polsce 10 tysięcy Anglików.

Avatar StraikerPL

11 września 2017, 23:14

@Deprecha: Nie w Londynie, a w całej Wielkiej Brytanii. Jeżeli tylu Polaków mieszkałoby w Londynie, to stanowiliby jakieś 20% populacji miasta.

Avatar Deprecha

12 września 2017, 07:12

@StraikerPL: Chyba rzeczywiście, nie mam ochoty ani możliwości sprawdzić to dokładnie, ale nadal Polacy są jedną z największych mniejszości w Londynie, a mimo to czepiają się innych za samo istnienie.

Avatar
Konto usunięte

12 września 2017, 08:06

@Deprecha: Nie, za istnienie, tylko za wysadzanie się.

Avatar Deprecha

12 września 2017, 18:04

Jak już musisz trollować to nie zmieniaj tematu.

Avatar
Konto usunięte

12 września 2017, 18:07

@Deprecha: 1. Nie trolluje.
2. To była moja odpowiedź na twój post.

Avatar Crln_7

11 września 2017, 12:28

Europa.

Avatar Dexterek

11 września 2017, 10:43

Paryża z resztą też xD

Avatar MineDan

11 września 2017, 09:44

mój humor

Avatar kijgjuhikk

11 września 2017, 07:20

a w polsce nie ma imigrantów :D

Avatar
Konto usunięte

11 września 2017, 09:34

@kijgjuhikk: Ani jednego, 100% polacy. tak.

/s

Avatar kijgjuhikk

11 września 2017, 15:02

w sesie takich co zalewają europe.. są ukraińcy

Avatar Kejdzej

4 września 2017, 14:54

Kolejka po zasiłek

Avatar Ruski_Pies

11 września 2017, 07:07

@Kejdzej: kisnę

Avatar
Konto usunięte

4 września 2017, 21:08

mój humor ;)

Avatar komixx102

4 września 2017, 16:50

Kolor czarny.

Avatar Ptasznik

4 września 2017, 16:22

moja dusza

Avatar
Konto usunięte

4 września 2017, 14:49

Niemiecki bezrobotny

Avatar romanow

4 września 2017, 14:22

Prezydentem Londynu jest je**ny pakistańczyk bo ku*wa na pewno zna to miasto lepiej i będzie o nie bardziej dbał niż Brytyjczyk. Tak trzymaj zachodzie.

Avatar
Brodacz

4 września 2017, 14:28

@romanow: Burmistrz, Londyn nie ma prezydenta

Avatar
Konto usunięte

4 września 2017, 14:48

@romanow: a jak prawdziwy brytyjczyk mieszkał nie w londynie ale będzię się starał o bycie burmistrzem, to też nie będzie wiedzał wszystkiego

Avatar jacek1s

4 września 2017, 14:47

Reprezentacja Francji.

Avatar normalnynick

4 września 2017, 14:36

Żarty, które opowiadam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Cóż za brak szacunku

Żartownisie

Dobrze czasem się oderwać

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka