Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szybki jak błyskawica
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2020, 20:12
All the other kids
Odpisz
11 marca 2019, 18:08
?
Odpisz
22 kwietnia 2019, 15:53
@NuQQetS: strzelanina w columbine
Odpisz
24 kwietnia 2019, 19:32
a dziękuje
Odpisz
17 września 2017, 19:00
Ten po lewej przypomina dezyderego
Odpisz
21 września 2017, 22:36
@BonnieThePirate: a kto to ku*wa jest
Odpisz
21 września 2017, 22:45
@NitroNinja: Dezy, taki youtuber, ma ponad 1 mln subów jak możesz o nim nie słyszeć
Odpisz
21 września 2017, 22:46
@BonnieThePirate: *klask*
nie
*klask*
oglądam
*klask*
polskiego youtuba
a i dzięki za wyjaśnienie
Odpisz
21 września 2017, 23:06
@BonnieThePirate: Dezydery, znany swojego czasu jako Masterczułek
Odpisz
21 września 2017, 23:07
@CuteKitty: co
Odpisz
21 września 2017, 23:24
@NitroNinja: ogarniam tylko z tego, że jako dzieciak oglądałam go na yt.
Odpisz
22 września 2017, 00:02
@CuteKitty: mam w klasie gościa, który go bardzo przypomnia
Odpisz
21 września 2017, 21:58
Zależy jaka szkoła ;)
Odpisz
17 września 2017, 19:02
kiedy chłopak z twojej klasy wygląda jak jeden z nich...
Odpisz
21 września 2017, 20:31
@kasjan132pl: zrobione na szybko (wiem ze ch*jowe xD)
Odpisz
21 września 2017, 20:30
*Wku*wieni i smutni chłopcy
Odpisz
17 września 2017, 18:43
odpowiedź brzmi komunizm
Odpisz
17 września 2017, 18:45
@siemak: Definitywnie?
Odpisz
17 września 2017, 18:46
@siemak: *national socialist REEEEE*
Odpisz
17 września 2017, 18:46
spytam publiczności
Odpisz
17 września 2017, 18:47
@siemak: Póbliczność mówi, że kapitalizm.
Odpisz
17 września 2017, 18:48
Niemiecka publiczność sprzed 80 lat mówi, że narodowy socjalizm
Odpisz
17 września 2017, 18:52
stawiam na komunizm *pokazuje środkowy palec publiczności*
Odpisz
17 września 2017, 18:54
@siemak: Tak! Wygrywasz milion złotych! Komunizm zawsze wygra! *hymn ZSRR*
Odpisz
17 września 2017, 18:54
Odpisz
21 września 2017, 20:20
*Nagroda zostaje rozdzielona na widowni po równo*
Odpisz
21 września 2017, 19:47
ale to jedno i to samo XD
Odpisz
17 września 2017, 19:38
Po tej strzelaninie rodzice i gazety obwiniały gry (chyba gta3) ? Bo coś mi się tak kojarzy
Odpisz
Edytowano - 17 września 2017, 19:50
Doom, z powodu tego że Eric sporo w niego grał. Nawet tworzył do niego poziomy.
Odpisz
17 września 2017, 19:55
Oczywiście obwinianie gry w tym przypadku to idiotyzm.
Odpisz
21 września 2017, 19:09
Zgadzam się, według mnie gry nie powodują "Agresywności" ani przemocy. Powoduje to otoczenie w którym dana osoba się znajduje
Odpisz
21 września 2017, 19:19
Oczywiście gra nie była jedynym powodem, przez który to zrobili, ale była ważnym czynnikiem. Sam Eric w swoim pamiętniku pisał, że podczas strzelaniny musi przekonać sam siebie, że nie strzela do ludzi, tylko do potworów z Dooma.
Odpisz
17 września 2017, 20:24
oglądałem wczoraj dokument o tej strzelaninie
Odpisz
17 września 2017, 19:00
Ten po lewej przypomina mi moje profilowe :D
Odpisz
17 września 2017, 19:18
@ReS2903: #AvekMasterRace
Odpisz
17 września 2017, 19:03
tak btw
Odpisz
17 września 2017, 18:54
jak oni się nazywali?
Odpisz
17 września 2017, 18:55
@EternalSailorMoon: Dylan Klebold i Eric Harris
Odpisz