Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2017, 23:23
No nie w Niemiec. :(
Odpisz
5 października 2017, 22:19
akurat moja niemiecka patologiczna gimbaza najchętniej takie bójki organizuje ;V
Odpisz
5 października 2017, 23:09
@Maly_modelarz15: Zazdroszcze
Odpisz
5 października 2017, 23:18
nie, jeżeli to patologiczny rusek umiejący w tekwando wyzwał cię na pojedynek przed publiką...
Odpisz
Edytowano - 29 września 2017, 20:46
Nigdy tak nie robiłem
Jestem pacyfistą
Odpisz
4 października 2017, 17:04
@lorax12: sorry lorax, ale bycie gw**cielem zaprzecze pacyfizmowi :/
Odpisz
4 października 2017, 19:03
@kokosek112: mylisz mnie z Koscioglowem
Odpisz
4 października 2017, 19:59
@lorax12: nie myle, żartuje sobie z ciebie, ti co robiłeś wcześniej zbyt do ciebie przywarło, wiekszość z tych zielonych to "XD" bo kontrastuje to z ich opinią, dla innych którzy nie wiedzą o co chodzi jest to spam, a np. ja udaje że nic się nie zmieniło w twoim zachowaniu.
Odpisz
4 października 2017, 20:01
@lorax12: gdybym napisał to np, ja dostałbym same czerwone, bo to spam.
Odpisz
5 października 2017, 01:48
@kokosek112: ...?
Odpisz
5 października 2017, 08:55
@lorax12: większość osób uważa, że to sarkazm i bierze to za żart.
Odpisz
5 października 2017, 09:30
@kokosek112: tylko, że ja nie gw**ce
To jest na odwrót
Odpisz
29 września 2017, 21:50
Najgorsi byli ci co podbiegali, uderzali i spi***alali zanim zdążyłeś takiemu oddać
Odpisz
4 października 2017, 15:58
@Frutti56: To się nazywa walka na Partyzanta polskiego
Odpisz
4 października 2017, 17:02
@BetonowyMur: najczęstszą taktyką na takich jest ruski szturm
Odpisz
Edytowano - 4 października 2017, 12:47
amatorzy... idzie się za garaże żeby facetka nie widziała
Odpisz
29 września 2017, 20:48
Było.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2017, 20:06
Niedawno jakiś gówniak z 6 klasy mnie wyzywał i chciał się bić. Cytuję:
,,Tylko żebyś się nie wycofał, zobaczysz, będziesz jedynki z boiska zbierał".
Gdy okazało się, że faktycznie przyszedłem, to zmiękł, schował się za kolegami i odszedł tłumacząc się, że jest dla mnie za mocny i nie chce mnie zabić.
Blefował kek.
#NobodyCares.
Czyli tak w rzeczywistości wyglądają ci, którzy ,,ruchają ci matkę". Je**ny pozer.
Odpisz
29 września 2017, 19:56
Odpisz
29 września 2017, 19:48
I takie obrazki to ja szanuję :D
Odpisz