Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BetonowyMur

14 października 2017, 13:12

Strasznie lubiłem słuchać ich muzyki w Gothicu

Avatar Richyard

14 października 2017, 13:36

@BetonowyMur: Tylko z modem albo w niemieckiej wersji językowej niestety

Avatar darcus

14 października 2017, 14:01

@Richyard: Albo z kilkoma kodami.

Avatar Richyard

14 października 2017, 14:51

@darcus: Jakimi kodami?

Avatar darcus

14 października 2017, 14:53

@Richyard: Nie pamiętam, są chyba jakieś poradniki jak to zrobić na YT.

Avatar Richyard

14 października 2017, 14:55

@darcus: Chyba można przyzwać kodami pojedynczych członków bez muzyki i tego dialogu z kopaczem mówiącym, że in extremo przyjechało

Avatar darcus

14 października 2017, 14:57

@Richyard: To się też da zrobić, jestem prawie pewien.

Avatar BetonowyMur

14 października 2017, 15:27

@darcus: Nie mylisz się, jak już stworzysz grupę na scenie i na dole to powinien odezwać się npc który zapowiada przybycie In Extremo i jest koncert

Avatar Richyard

16 października 2017, 22:33

@darcus: Pogodziłeś się z zuzi444? Hey12 przeprosił, zobaczymy czy się poprawi

Avatar BetonowyMur

16 października 2017, 23:01

@Richyard: O czym do mnie rozprawiasz?

Avatar darcus

16 października 2017, 23:05

@Richyard: Zaraz, o co chodzi?

Avatar BetonowyMur

16 października 2017, 23:06

@darcus: Nie wiem

Avatar Richyard

16 października 2017, 23:07

@darcus: Pamiętasz to? Żaba warzy żuru gar, a pod garem drżący żar. Żur wrze w garze, gar na żarze, to się skończy na pożarze. Aż żółw zrzęda rzecze szczerze - "niech się żaba żaru strzeże". Żaba smaży smardzów wór, w garze wrze gorący żur.

Avatar darcus

16 października 2017, 23:08

@Richyard: A i owszem, jeden z moich ulubionych. Co z nim?

Avatar Richyard

16 października 2017, 23:10

@darcus: A nic, Mroczny Kosiarzu. Tak chciałem tylko powspominać przez chwilę.

Avatar darcus

16 października 2017, 23:33

@Richyard: O matku, kiedy to było...

Avatar Richyard

17 października 2017, 15:21

@darcus: O ile się nie mylę było to wtedy gdy miałeś avatar z igrzyskami śmierci.

Avatar darcus

17 października 2017, 15:36

@Richyard: Czyli dość dawno.

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 09:47

Jak się nazywał ten utwór który grali?

Avatar NixxoN

Edytowano - 6 października 2017, 09:49

Herr Mannelig.

Avatar BetonowyMur

16 października 2017, 23:06

Zespół In Extremo

Avatar zurek1

14 października 2017, 16:48

WOSRMW. Brzmi legitnie

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

6 października 2017, 09:22

byo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Co za przypadek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie idź!

No to posłuchane

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka