Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tacy sami, a ściana między nami
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca, 20:47
Teraz to ma sens
Odpisz
5 grudnia 2024, 09:35
Teofil
Odpisz
26 stycznia 2022, 19:39
Dobra Jejaki, młody jestem i nie miałem jeszcze bierzmowania (ale mam w tym roku) i dam sobie na drugie imię Bożydar XD
Odpisz
29 lipca 2024, 19:58
@renifer123: i co, zostałeś Bożydarem?
Odpisz
14 października 2017, 15:38
M*rcin
Odpisz
6 grudnia 2022, 13:01
@SzaryPanel: szukałem tego komentarza!
Odpisz
14 października 2017, 14:02
Gaylord
Odpisz
8 grudnia 2018, 22:12
@darcus: swędziwór
Odpisz
12 października 2017, 22:36
Ja księdzowi powiedziałam na bierzmowaniu, że chcę Euzachiasz na trzecie.
Odpisz
14 października 2017, 17:25
@NaiNeko27: jedyny powód dla którego zgodził bym się pójść na bierzmowanie to śmieszne trzecie imie
Odpisz
14 października 2017, 19:01
@benek10: Dlatego jeszcze ktoś na to chodzi :P
Odpisz
20 sierpnia 2018, 23:56
@NaiNeko27: "Powiedziałam".
Odpisz
24 sierpnia 2018, 17:46
@MisioX10: No tak
Odpisz
25 sierpnia 2018, 14:37
@NaiNeko27: Dziewczyna chce Euzachiasz.
Odpisz
25 sierpnia 2018, 18:09
@MisioX10: Jest w tym coś złego?
Odpisz
25 sierpnia 2018, 19:19
@NaiNeko27: Bo od kiedy dziewczyny (chyba) chcą się nazwać jak chłopak.
Odpisz
26 sierpnia 2018, 08:29
@MisioX10: Od czasów powstania innych płci i helikopterów
Odpisz
26 sierpnia 2018, 12:59
@NaiNeko27: Obojniak albo troll. lol
Odpisz
26 sierpnia 2018, 13:27
@MisioX10: Nie jestem ani tym ani tym
Odpisz
26 sierpnia 2018, 13:59
@NaiNeko27: To czym?
Odpisz
26 sierpnia 2018, 20:21
@MisioX10: Człowiekiem i użytkownikiem jejapeel
Odpisz
27 sierpnia 2018, 11:19
@NaiNeko27: Poje**ny/a jakiś/aś jesteś.
Odpisz
29 sierpnia 2018, 00:37
@MisioX10: Na jakiej podstawie twierdzisz?
Odpisz
29 sierpnia 2018, 09:48
@NaiNeko27: Na takiej, że raczej żadna dziewczyna nie chciałaby nazwać się jak chłopak.
Odpisz
29 sierpnia 2018, 18:31
@MisioX10: Na świecie jest wiele osób, które mają imiona płci przeciwnej
Odpisz
14 października 2017, 13:50
"Nikola"
Odpisz
14 października 2017, 14:40
@Reaper_: Nikola Tesla
Odpisz
14 października 2017, 14:40
@Reaper_: mi tam się to imię podoba :v
Odpisz
15 października 2017, 15:00
@Pandzianikki: A mnie nie :V
Odpisz
15 października 2017, 15:03
@Reaper_: i nie mam nic do tego, co człowiek to gusta
Odpisz
16 października 2017, 05:44
@Pandzianikki: I tak powinno być, masz inne zdanie koniec
Odpisz
15 października 2017, 00:31
Odpisz
14 października 2017, 22:19
Nataniel
Odpisz
14 października 2017, 21:52
Gaylord
Odpisz
14 października 2017, 20:07
Renato (chyba hiszpańskie/meksykańskie)
Maria (też hiszpańskie/amerykańskie)
Odpisz
14 października 2017, 19:47
dick
Odpisz
14 października 2017, 18:51
HEREZJA
Odpisz
14 października 2017, 17:22
wiecie że Alfons to Alan
Odpisz
14 października 2017, 16:15
Genitaliusz.
Odpisz