Jak znajdują czas na seriale?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Mało znany szczegół
Brawo za czujność!
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2017, 15:32
WUBBA LUBBA DUB DUB!!!!!!
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 16:58
@adix53: I'M PICKLE RICK!!!!
Odpisz
14 października 2017, 19:41
@xmrocznax: I'M TINY RICK!!!
Odpisz
14 października 2017, 21:16
@TinyRick: OOH WEE
Odpisz
15 października 2017, 23:39
@MrPoopybutthole:
Odpisz
28 sierpnia 2019, 20:33
@xmrocznax: Ja pie**ole co to za wątek
Odpisz
14 października 2017, 21:49
Na jakich stronach mozna ogladc po polsku?
Odpisz
15 października 2017, 23:40
kreskówkazone
Odpisz
16 października 2017, 17:59
@remigiuszkam8: Dzieki. Wynagradzam ci ta pomoc w niewidzialnych dla ludziekiego oka bankotach z marsa
Odpisz
14 października 2017, 21:09
49% społeczności ogladajacej Rick and Morty to dzieci uważające, że są super inteligentne, następne 49% to ludzie, którzy krzyczą rakowe już I'M PICKLE RICK, a 2% to normalni fani
(to nie moje słowa tylko z internetu)
Odpisz
16 października 2017, 07:05
czyli należe do 2% jej! W sumie nigdy nie spotkałem dzieci które uważają się za super inteligentne bo oglądają Ricka I Mortiego,
Odpisz
12 października 2017, 21:12
Dzisiaj otwierałem portal do innego świata, zrobiłem sobie chwilę przerwy obejrzałem 2 odcinki i zacząłem pracować nad drzewem które zamiast owoców daje pieniądze
Odpisz
14 października 2017, 20:59
@MrRolan: Ale.. po co?
Odpisz
14 października 2017, 21:07
@MrFrytekPL: Po co otwierałem portal i tworzyłem drzewko pieniężne czy po co oglądałem Ricka i Mortiego?
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 22:31
@MrRolan: Drzewko..
Odpisz
15 października 2017, 07:39
@MrFrytekPL: a nie chcesz mieć hajsu? Nasiona to są 5 złotówki, a podlewać trzeba je własnym moczem
Odpisz
15 października 2017, 22:06
@MrRolan: Hajsu mówisz.. A po co ci hajs..? otwierasz portal idziesz gdzie chcesz i bierzesz co chcesz.. hajs robi się zbędny..
Odpisz
15 października 2017, 22:11
@MrFrytekPL: Tylko że otworzyłem portal... który odwzorowuje umysł Seksmasterki...
Odpisz
15 października 2017, 22:47
@MrRolan: ... najszczersze kondolencje..
Odpisz
15 października 2017, 13:42
Ktoś powie na czym polega fenomen tej bajki? Jeszcze nie miałem okazji oglądać.
Odpisz
12 października 2017, 22:50
Oglądacie Rick and Morty po polsku czy po angielsku?
Odpisz
13 października 2017, 08:57
@matibal: Po angielsku, polski dubbing jest nieporównywalnie gorszy.
Odpisz
13 października 2017, 15:25
@matibal: Why not both?
Odpisz
14 października 2017, 13:08
@matik711matik: Angielski z napisami
Odpisz
14 października 2017, 13:20
@matibal: Pierwsze 2 sezony po polsku, a 3 po angielsku bo po polsku nie ma.
Odpisz
14 października 2017, 13:43
@matibal: W prawej słuchawce po angielsku, w lewej po hiszpańsku. Pozwala to na odpowiednie nastrojenie moich fal mózgowych i tymczasowe osiągnięcie intelektu wymaganego dp oglądania tego serialu.
Odpisz
14 października 2017, 14:26
Ja zwykle tworzę jeszcze skądesowaną antymaterię żeby napędzić mój ponadświetlny statek kosmiczny
Odpisz
14 października 2017, 14:54
@matibal: Po angielsku, żeby znać oryginał
No i pewnie polskie tłumaczenie równa się też cenzurze
Odpisz
14 października 2017, 14:42
Odpisz
14 października 2017, 14:42
@Szortek: Vol. 2
Odpisz
14 października 2017, 14:45
@Szortek: Patrząc na to co się w tych czasach dzieję nie jestem pewien czy to troll...
Odpisz
14 października 2017, 14:46
@Arxerios: To jest najlepsza pasta jaką czytałem, nie troll
Odpisz
14 października 2017, 13:20
Jeja zeszło na psy
Odpisz
14 października 2017, 13:21
bo obrażamy fandom ricka i mortiego?
Odpisz
14 października 2017, 13:24
@EternalSailorMoon: Nie nie to ale ci nowi są strasznie wkurzający nawet jakby geje zgw*łcili im matkę albo imigranci zabili całą ich rodzinę to i tak będą mówić że są superowi i szkoda że ich też niezgw*łcili/niezabili
Odpisz
14 października 2017, 13:27
I do tego nie mam nic do dobrych gejów i muzułman ale do tych nietolerancyjnych wyjątków
Odpisz
14 października 2017, 13:32
co? xD
Odpisz
14 października 2017, 13:36
Mi nie chodzi o normalnych muzułman i gejów którzy chcą żyć sobie spokojnie ale o tych wyjątkach czyli terrorystów i uczestników gołych gejowskich parad ,,równość"
Odpisz
14 października 2017, 13:37
co xd jestem tu 4 rok i nadal jest świetnie a ty jakieś ku*wa wizje opowiadasz
Odpisz
14 października 2017, 13:39
@DranejBijBolszewika: Ech i o tym mówie człowiek chce tylko wyrazić swoje niezadowolenie i już jest hejtowany
Odpisz
14 października 2017, 13:46
co ty pie**olisz?
Odpisz
14 października 2017, 13:48
@EternalSailorMoon: Koniec mam dość czekam rok aż ta fala raków skasuje konta i będzie można porozmawiać normalnie
Odpisz
14 października 2017, 13:48
k
Odpisz
14 października 2017, 13:49
Nikt nie chroni terrorystów ani gw**cicieli
Odpisz
14 października 2017, 13:49
@EternalSailorMoon: Ty jesteś w porządku
Odpisz
14 października 2017, 13:50
Odpisz
14 października 2017, 13:52
#równość #marszrówności #tolerancja
Odpisz
14 października 2017, 16:28
ale... kto tak się zachowuje? Co ty p i e r d o l i s z
Odpisz
14 października 2017, 17:43
@EternalSailorMoon: Szybko cię poprawie nie fandom tylko tą zje**ną część uważającą że są lepsi bo oglądali ricka & mortiego.
Odpisz
14 października 2017, 18:16
najgorsi są ci którzy uważają się za jedynych normalnych ----> (ty)
Odpisz
14 października 2017, 18:21
@DranejBijBolszewika: Ja nie uważam się za normalnego bo jestem bardzo boje**ny tylko nienawidzę tych którzy kasują konta po tygodniu a i tak rozłościli pół jeja
Odpisz
14 października 2017, 18:25
inteligentnych *
Odpisz
14 października 2017, 18:29
@DranejBijBolszewika: Gdzie mnie poprawiłeś ?
Odpisz
14 października 2017, 19:22
siebie poprawiłem
Odpisz
14 października 2017, 19:24
@DranejBijBolszewika: aha
Odpisz
12 października 2017, 22:17
,,Mają rozmach, sku*wysyny".
Odpisz
12 października 2017, 21:54
Klonujemy się.
Odpisz
12 października 2017, 21:09
Mogą robić operacje co najwyżej na sercu konia :V
Odpisz
12 października 2017, 21:26
@Kejdzej: Robię Makietę z Kopyt, Morty.
Czy to... -
Tak, to jest legalne
Odpisz
12 października 2017, 21:21
Kuźwa, miałem to dodać ale stwierdziłem, że nie śmieszne. Ale się pomyliłem.
Odpisz
12 października 2017, 21:05
Proste, zatrzymują czas
Odpisz
12 października 2017, 21:14
@EmielRegis: A ja myślałem że tworzą wyrwę do kieszeni międzywymiarowej, gdzie czas biegnie niezależnie względem naszego, oglądają i wracają 420 sekund przed stworzeniem wyrwy.
Odpisz