Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Lekko nie będzie
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2017, 20:42
jak ten mem jest z czasów gdy jobs jeszcze żył
Odpisz
17 października 2017, 23:00
No tak ten mem powstał gdzieś tak rok przed jego śmiercią.
Odpisz
17 października 2017, 22:56
A że HE 50 tys HE to są drobne👍
Odpisz
17 października 2017, 22:45
Halo, 2010? Mem wam spie**olił.
Odpisz
Edytowano - 17 października 2017, 22:00
Stare, przez co ludzie smęcą, ale u mnie wywołał uśmiech:) To tak jak z żartami. Niektóre przechodzą z dziada pradziada i wszyscy je znają, ale jak ktoś jeden z takich opowie, to jednak człowiek się uśmiecha. Oczywiście muszą być opowiedziane w odpowiednim momencie, bo jak ktoś pie**olnie suchara o babie co do lekarza zapieprzała, będąc na stypie, to jednak oklasków nie dostanie.
Odpisz
17 października 2017, 21:28
Halo? Tak, przekażę.
DZWONIŁ 2010, PROSIŁ O Z W R O T SWOJEGO MEMA!
Odpisz
15 października 2017, 16:07
XD
Odpisz
15 października 2017, 16:11
@Princess_Unattainable: XDD
Odpisz
15 października 2017, 16:14
@Normik: XDDD
Odpisz
15 października 2017, 16:16
@lolex565: XDDDDD
Odpisz
17 października 2017, 19:27
@Normik: Xd /s
Odpisz
17 października 2017, 19:27
@Iphonix: aga
Odpisz
17 października 2017, 19:33
@Normik: aga
sumbul aga
Odpisz
17 października 2017, 19:41
@Windows_10: aga sumbul sumbul aga
Odpisz
17 października 2017, 19:58
@Princess_Unattainable: x-D
Odpisz
17 października 2017, 20:17
@DOMINIXX5: haha benis
Odpisz
17 października 2017, 20:18
><
D
Odpisz
Edytowano - 17 października 2017, 20:21
@DOMINIXX5: rustem aga gul aga mercan aga i sehzade mustafa, sultan mehmet han, iskender czelebi i ajas pasza
Odpisz
17 października 2017, 20:25
@Windows_10: <=======3
Odpisz
17 października 2017, 20:30
@Normik: wat
czej
sumbul aga
haremowy eunuch
i ktoś mi beniza pisze
wtf
Odpisz
17 października 2017, 20:38
@Windows_10: hehheheheheh ibupron
Odpisz
17 października 2017, 21:12
@Normik:
🅿IZDA
Nie ibrazam nikogo
Odpisz
17 października 2017, 21:13
@Iphonix: pi**a nad głową lub pi**a filipino
Odpisz
17 października 2017, 20:49
Ja bym sobie cukier kupił 😂😂😂😂😂😂😂😂 👌👌👌👌 💯💯💯💯💯💯
Odpisz
17 października 2017, 22:02
@Navojka: Czekaj bo rak od emotek mi odbiór fali zagłuszył.
Odpisz
17 października 2017, 20:42
Stare ale jare
Odpisz
17 października 2017, 19:55
Back to the 2010 maderfakers
Odpisz
17 października 2017, 19:41
Steve (*)
Odpisz
17 października 2017, 19:25
Chciałbym kiedyś mieć dużo pieniędzy żeby móc robić innym miłe rzeczy. Naprawdę, jak na to tak teraz patrzę to tylko po to.
Odpisz
17 października 2017, 19:17
i see dead people
Odpisz
15 października 2017, 16:52
dalem jeden bo zapomniałem że daję 5 memom z 2010 :/
Odpisz
Edytowano - 15 października 2017, 16:21
Serio mem ze strony zaczynającej się na k a kończącej na omixxy z przed kilku lat? Co jeszcze? Ale urwał? Daj kamienia?
Odpisz
15 października 2017, 16:26
@BruceWayne: Ale meme dobre
Odpisz
15 października 2017, 16:14
XDDDD
Odpisz