Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2017, 09:29
O cholera ta gra ma już 5 lat
Odpisz
22 października 2017, 09:45
@RpLay: cooooo
Odpisz
23 października 2017, 17:12
@RpLay: GTA czy bad piggies?
Odpisz
23 października 2017, 17:15
@Snorciakkk: gdzie ty ku*wa gta widzisz
Odpisz
23 października 2017, 17:29
@Snorciakkk: jak jeszcze raz ktoś pomyśli auta z prawdziwości z autami z GTA, zabiję
Odpisz
23 października 2017, 17:56
@Victory356: Ten ulep wygląda jak Vapid FMJ z gta v. A jakby co to się nie znam na supersamochodach, bo spuszczanie się nad nimi to pedalstwo, japońce lepsze \__/
Odpisz
23 października 2017, 18:23
@Snorciakkk: a honda ci przerdzewiała?
Odpisz
23 października 2017, 18:25
@Snorciakkk: i to zielone to nie ulep tylko Ford GT
Odpisz
23 października 2017, 19:55
@Nieniek: Luudzie, czmu wasze pierwsze skojarzenie z japońską motoryzacją to zardzewiały Civic? Przecież jest tyle fajnych Japończyków np: Honda nsx,mazda rx7, miata, honda crx, del sol, civic VI type r, nissan silvia, skyline, 240z/zg, 280z, 180/200/240sx, 300z, 350z, toyota ae 86 i pokrewne gt86, subaru impreza każdej generacji, Mitsubishi Lancer Evolution, galant i wiele innych, ale nie kuhwa japońce fuj i tylko europejska motoryzacja
Odpisz
24 października 2017, 07:16
@Snorciakkk: NSX, CRX, Del sol ,MX 5 , i lancery to gówno
Odpisz
24 października 2017, 07:17
@Snorciakkk: GT86 I AE86 tez jest strasznie wolne, 180sx czy silvia ten SR20DE sie strasznie pie**olił więc
Odpisz
24 października 2017, 07:18
@Snorciakkk: A z galanta została sama rdza :v
Odpisz
24 października 2017, 11:00
@Nieniek: a dlaczego te auta to gówno, powiedz mi proszę bardzo...? bo nie są niemieckie? bo to nie kolejne nudne audi czy bmw?
Odpisz
24 października 2017, 11:47
@Victory356: Nie wiem czy wiesz ale 200KM w gt86/brz/frs to trochę dużo, a przy okazji jest to bardzo rozwojowy silnik. A co do 180sx to gadasz pierdoły bo sr20det jest zajebisty ze względu na swoją wytrzymałość bez zakucia przy modyfikacjach, a były też inne z ca na początku.
Odpisz
24 października 2017, 17:08
@Snorciakkk: GT86 jest wolne, a to SR20 moglem sie pomylic
Odpisz
24 października 2017, 18:32
@Nieniek: Gt86 przyśpiesza w 7 sek do setki, co jest niezłym wynikiem jak na coupe z 2k12, z wolnossącym dwulitrowym boxerem które można obecnie kupić na rynku wtórnym za ok 40k
Odpisz
24 października 2017, 18:36
@Snorciakkk: 40k zryżowane i zajeżdżone, za 40k moge kupic 350z ktore ma o 100 konk więcej i ma V6
Odpisz
Edytowano - 24 października 2017, 21:36
@Nieniek: No super, ale 350z w tej cenie prędzej będzie zryżone, bo jest to samochód trochę wyższej klasy, więc miał wyższą cenę od nowości niż 86, a poza tym 350 jest o 10 lat starsze od najstarszego modelu 86. Bezpośredni następca 350 czyli 370 z salonu kosztuje co najmniej 200k gdy 86 znajdziesz już za 120k
Odpisz
24 października 2017, 21:53
@Snorciakkk: 370z 200k? 80k minimum, a za 40k to jest normalne 350z, A GT86 po 40k chodza zryżowane
Odpisz
24 października 2017, 22:19
@Nieniek: Od 50k zaczynają się nie zricerowane 86-tki. A to nowy 370z
Odpisz
24 października 2017, 22:20
@Snorciakkk: A ten scion jest cały orginalny
Odpisz
25 października 2017, 10:25
@Snorciakkk: Po co komu nowe wszystko, skoro te GT86 niejest nowe?
Odpisz
25 października 2017, 10:28
@Snorciakkk: Bitch please.
Odpisz
25 października 2017, 19:10
@Nieniek: Chciałem ci pokazać że ta gt86 nie jest zricerowana, tutaj masz cenę nowej 86
Odpisz
26 października 2017, 06:34
@Snorciakkk: Za 130k mam porządne auto a nie jakies małe gówno.
Odpisz
26 października 2017, 07:55
@Nieniek: Koleś ty już rozmawiasz sam ze sobą
Odpisz
26 października 2017, 08:35
@RpLay: Kończę dyskusję, bo dyskutowanie z tobą nie ma żadnego sensu, gdyż jesteś niekompetentny.
Odpisz
26 października 2017, 08:43
@Snorciakkk: Niekompletny? To ty jesteś głupi bo wgl nie znasz sie na motoryzacji zeby kupowac GT86 zamiast 370Z. Zaden normalny czlowiek by GT86 nie kupil
Odpisz
26 października 2017, 10:42
@Nieniek: Japie**ole... Nwm czy zauważyłeś na ss, ale 86 jest tańsza o 70k zł.
Odpisz
26 października 2017, 12:57
@Snorciakkk: Tylko ze jakby ktos chcial kupywac se sportowe auto wydal by 100k na cos lepszsgo niz nowe GT86
Odpisz
26 października 2017, 14:42
@Nieniek: No i super, ale nigdzie nie wspomniałem że polecam ten samochód czy cokolwiek, to ty rozwinąłeś temat
Odpisz
26 października 2017, 16:10
@Snorciakkk: to po co ciagle popierasz strone GT86?
Odpisz
26 października 2017, 18:46
@Nieniek: Nie trzymam strony tylko przedstawiam fakty
Odpisz
26 października 2017, 19:01
@Snorciakkk: ktore pokazuja jak bardzo GT86 jest gorsze
Odpisz
26 października 2017, 20:57
@Nieniek: Gościu na serio, ty chyba masz jakąś dysleksję, nie odpowiadam ci już więcej bo nie będę się kłócił z debilem
Odpisz
8 sierpnia 2018, 21:20
@Snorciakkk: mam nadzieje że teraz znasz definicję słowa "dysleksja", może poargumentujesz jeszcze teraz?
Odpisz
21 października 2017, 23:49
hej to FMJ z GTA V
Odpisz
23 października 2017, 22:26
@DragonxAlfa: fmj na inne boki tylne ale dobre spostrzeżenie
Odpisz
23 października 2017, 18:50
FORD GT zielony ? Ale ktoś zniszczył se samochód
Odpisz
23 października 2017, 17:17
Odpisz
21 października 2017, 22:23
Odpisz
22 października 2017, 15:58
Dzięki za nową tapetę
Odpisz
22 października 2017, 16:24
Mam tego więcej
Odpisz
22 października 2017, 17:14
onie
Odpisz