Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2021, 19:32
Najgorszy jest kapitan_karpik z WOTa, Boże jak on wk...iał!
Odpisz
29 października 2017, 13:22
To ja
Odpisz
2 listopada 2018, 14:35
@ZSRRBall: tego się nie robi
Odpisz
22 kwietnia 2018, 02:51
On po prostu jest bardem w tej drużynie.
Odpisz
Edytowano - 29 października 2017, 17:33
Jeśli muzyka jest jakaś w porządku to dla mnie to nic złego. Kiedyś trafiłem w csgo na fajną grupę czterech ruskow którzy może i nie mówili po angielsku zbytnio, ale łamanym polsko-rosyjskim się dogadywaliśmy i "raszowaliśmy" B w rytmie Kalinki czy Hardbassa.
Odpisz
29 października 2017, 21:44
@TheGardenPL: Pfe, u mnie kiedyś na święta jakiś rusek samodzielnie śpiewał "Cyka blyat! Cyka blyat! Cyka blyat, rush B" w rytm "Jingle Bells".
Odpisz
29 października 2017, 13:55
ja raz tak miałem na war face, gościu odpalił poka sowe.... ;-;
Odpisz
28 października 2017, 21:19
Raz gdy grałem w TF2 to ziomek na voice chatcie puścił sountrack z Hotline Miami. Nigdy nie byłem taki szczęśliwy.
Odpisz
28 października 2017, 22:09
@qaz123: No i teraz zastanawiam się, czy to nie byłem ja.
Odpisz
29 października 2017, 08:56
@Dead_Bload321: Jaki masz nick?
Odpisz
Edytowano - 29 października 2017, 09:14
@qaz123: ^ O taki. Avatar ten sam.
Odpisz
28 października 2017, 19:26
-SZYBKO ANDRZEJ UŻYJ SWOJEJ BRONI
-BŁOOOOOOOGOSŁAWIEEENI MIŁOSIERNIII
Odpisz
28 października 2017, 20:24
@matiExtreme: albo "nie ma takiego jak jezus"
Odpisz
28 października 2017, 18:09
Gdy nie ogarniasz tego nowego RPG więc wybierasz klasę postaci Bard Bojowy.
Odpisz
28 października 2017, 18:00
Odpisz
28 października 2017, 17:37
Bard je**ny
Odpisz
28 października 2017, 17:20
A tu jeb rosyjski pop.
Odpisz
Edytowano - 28 października 2017, 17:11
Jeśli ma dobry mikrofon i jest to blues, albo glich-hop, to nie mam nic przeciwko.
Odpisz
28 października 2017, 17:14
@Mikatrix: raz jakiś koleś puścił jakąś debilną piosenkę a admin się wku*wił i go wywalił
Odpisz
28 października 2017, 17:19
@snajpercat: DE-SPA-CI-TO
Odpisz