memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 grudnia 2019, 13:36
Dobre 5/5
Odpisz
6 czerwca 2020, 07:21
@skelemaster: fakt
16 maja 2010, 19:59
za sam obrazek dalbym 5, odejmuje punkt za slaby opis i 3 pkt za ta po***a niebieska ramkę. zazwyczaj, naprawde, jej zupelnie nie potrzeba, wystarczy opis i tytul... :|
1 września 2012, 12:04
ta ramka jest czarna daltonisto a obrazek nawet dobry 4/5
13 lipca 2012, 17:05
5/5 z***bisty
4 lutego 2011, 23:31
to nie jest ratownik tylko chuck norris! 4/5
12 czerwca 2010, 20:30
na kursie na ratownika mnie tego nie uczyli ;] 5/5
18 maja 2010, 18:01
1/5
15 maja 2010, 09:35
2/5
15 maja 2010, 09:24
Spoko 4
14 maja 2010, 20:29
5/5
13 maja 2010, 22:18
Doskonały demot 5/5. PS: Demoty mają psuć humor, i nie mają być śmieszne PSS: xD
13 maja 2010, 18:58
Nie śmieszne 3/5
13 maja 2010, 18:55
3
13 maja 2010, 18:47
żal
13 maja 2010, 18:14
haaaaajjjj jaaaaaaaaaaaaaaaaa o k**** mpoja reka panie ratowniku!\ ŻAL
13 maja 2010, 17:57
widac ze ratownik chodzil na judo karate i cos tam bo by tak nie napisal 4/5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2019, 13:36
Dobre 5/5
Odpisz
6 czerwca 2020, 07:21
@skelemaster: fakt
Odpisz
16 maja 2010, 19:59
za sam obrazek dalbym 5, odejmuje punkt za slaby opis i 3 pkt za ta po***a niebieska ramkę. zazwyczaj, naprawde, jej zupelnie nie potrzeba, wystarczy opis i tytul... :|
Odpisz
1 września 2012, 12:04
ta ramka jest czarna daltonisto a obrazek nawet dobry 4/5
Odpisz
13 lipca 2012, 17:05
5/5 z***bisty
Odpisz
4 lutego 2011, 23:31
to nie jest ratownik tylko chuck norris! 4/5
Odpisz
12 czerwca 2010, 20:30
na kursie na ratownika mnie tego nie uczyli ;] 5/5
Odpisz
18 maja 2010, 18:01
1/5
Odpisz
15 maja 2010, 09:35
2/5
Odpisz
15 maja 2010, 09:24
Spoko 4
Odpisz
14 maja 2010, 20:29
5/5
Odpisz
13 maja 2010, 22:18
Doskonały demot 5/5.
PS: Demoty mają psuć humor, i nie mają być śmieszne
PSS: xD
Odpisz
13 maja 2010, 18:58
Nie śmieszne 3/5
Odpisz
13 maja 2010, 18:55
3
Odpisz
13 maja 2010, 18:47
żal
Odpisz
13 maja 2010, 18:14
haaaaajjjj jaaaaaaaaaaaaaaaaa
o k**** mpoja reka panie ratowniku!\
ŻAL
Odpisz
13 maja 2010, 17:57
widac ze ratownik chodzil na judo karate i cos tam bo by tak nie napisal 4/5
Odpisz