Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Północne Węgry
Tacy sami, a ściana między nami
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2017, 00:53
Będzie śmiesznie, jak ktoś wrzuci tego mema jeszcze raz :V
Odpisz
2 listopada 2017, 01:06
@Kejdzej: Już się robi P O T Ę Ż N Y Kranoludzie Prawie Fejmie Jeja (Prawie, bo takiemu Allatrazowi, Jackowi1S czy Abbbbc w 2015 roku nie dorównujesz)
Odpisz
2 listopada 2017, 01:38
@Taisato: albo pimpkowi
Odpisz
2 listopada 2017, 01:44
@PimpekLord: To nie wigilia, pimpki i inne hau hauki nie umiejom mówić
Odpisz
2 listopada 2017, 09:17
@Taisato: A mnie nikt nie pamięta
Odpisz
2 listopada 2017, 11:31
@Kejdzej: Prosisz i masz
Odpisz
5 listopada 2017, 13:15
@KacperUE: bo nie jestes fejmem
Odpisz