Stereotypy, wszędzie stereotypy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Rel
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2021, 23:52
Mnie ojciec mówił że to węgierki są brzydkie
Odpisz
6 listopada 2017, 19:52
Polacy są tak zakompleksionym narodem,że muszą to sobie rekompensować takimi stereotypami.
Odpisz
7 listopada 2017, 07:52
Przecież to tylko żart .-.
Odpisz
4 listopada 2017, 11:43
Witbier to belgijskie piwo. I jest zdecydowanie lepsze od cytrynowej kujawianki.
Odpisz
5 listopada 2017, 22:10
@Nanook: To prawda po niemiecku by bylo Weißbier Czyli doslownie biale piwo
Odpisz
5 listopada 2017, 16:10
o, litrówka na górze
Odpisz
5 listopada 2017, 17:29
@dawid2632: Admin spierdzielil .-.
Odpisz
4 listopada 2017, 13:37
Ja tam sie na kvas przerzuciłam
Odpisz
5 listopada 2017, 17:28
@sucy_manbavaran: Prawidłowo.
Odpisz