Osobiście się nie spotkałem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Nie znoszę kleszczy
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2018, 22:16
Mój Dziadek tak mówi
Odpisz
19 listopada 2017, 12:51
Codziennie od Cioci słyszę :D
Odpisz
18 listopada 2017, 16:06
od dzis bede uzywal tego powiedzenia
Odpisz
18 listopada 2017, 16:06
@rinnegan: co ty pie**olisz jak mały Kazio?
Odpisz
18 listopada 2017, 13:07
mój ojciec tak mówi, ale przykład raczej słaby, mało kretywny
Odpisz
18 listopada 2017, 15:23
@kokosek112: Co ty pie**olisz jak mały Kazio?
Odpisz
16 listopada 2017, 15:32
Widać mały Kazio obrotny chłopak
Odpisz