Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Agateex

27 listopada 2017, 18:42

Ja mam Windowsa 8.1 i tam jest głośność tylko co 2 (czyli nie ma np.:35) I mój ból dupy polega na tym, że 20 jest zawsze za cicho, a 30 za głośno ;-;

Avatar elonora20

25 listopada 2017, 11:42

balam sie że jestem jedyna

Avatar GoldenSkull

24 listopada 2017, 17:04

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

23 listopada 2017, 22:03

Jak jesteśmy w temacie to dzisiaj nam pani "jako że chodzimy do szkoły muzycznej" puściła jakąśtam operę. Nagle ktoś wziął pilota (przy okazji oglądaliśmy na telewizorze w klasie) i przestawił głośność na 69 i wszyscy w klasie zaczęli się śmiać, po czym popatrzyłem na nożyczki w piórniku i zastanawiałem się po co istnieję ;-;

Avatar Syntaxer

24 listopada 2017, 00:04

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Ja to bym się zastanawiał, czemu oni istnieją.

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

24 listopada 2017, 16:33

@Syntaxer: Też racja...

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2017, 15:02

ja wtedy od razu na 50 biore

Avatar Kapi_mT

24 listopada 2017, 09:55

tak ja zawsze muszę mieć idealnie z końcówką 0 lub 5

Avatar Pikachu_fan_Subaru

24 listopada 2017, 06:56

A kto tak nie ma

Avatar AltairBright

23 listopada 2017, 22:56

Tak

Avatar DAVJD

23 listopada 2017, 22:53

Na telefonie nie mam liczb jak zmieniam głośność więc napiszę jak to mam na pc. Ustawione na 24 ale na yt i innych stronach zawsze ustawiam bardzo cicho bo uszy wybuchają

Avatar ALKATRAZ

23 listopada 2017, 22:34

ja zazwyczaj na 15 daje

Avatar MituDestroyer

23 listopada 2017, 22:28

Jestem perfekcjonistą więc tak

Avatar skurol1

23 listopada 2017, 22:22

Ja mam 75

Avatar Vosimo

22 listopada 2017, 17:18

Pytanie na ten temat:
Jak to jest,że gdy inni mają głośność na +- 40 i jest dobrze to u mi przy 20 krwawią uszy?

Avatar ToJeAmelinium

22 listopada 2017, 17:21

@Vosimo: Zależy na czym słuchasz, mi na lapku 100 może nie wystarczyć

Avatar Vosimo

22 listopada 2017, 17:27

@ToJeAmelinium: Jak gram w War Thundera to przy ruskich samolotach muszę ściszać na 10

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2017, 19:00

@Vosimo: Ja swojego czsu ustawiałem nawet na 4 czy 5 :p
Teraz lecę na 8-9

Avatar baarts

23 listopada 2017, 22:19

@Vosimo: Są różne głośniki, karty dźwiękowe.

Avatar Malpkakaka

23 listopada 2017, 21:05

Tylko ja słucham na 3-5?

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

23 listopada 2017, 22:04

@Malpkakaka: ja zwykle 6-8

Avatar Granatowy_Wieloryb

23 listopada 2017, 21:40

ja zawsze ustwiam głośność na liczbę parzystą, ponieważ gdy jest nieparzsta czuję takie dziwne mrowienie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Co za przypadek

Znak czasów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka