Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ul66t55

24 listopada 2017, 16:05

To po co się usmiechasz

Avatar Krzyniu

23 listopada 2017, 22:06

~ 700 MB/s
feelz good man
nbc

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Edward_Kenway

24 listopada 2017, 07:52

@Pandzianikki: 1 mb/s. Kill me. GTA V pobierało się 13 godzin może nawet więcej

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 24 listopada 2017, 07:58

@Edward_Kenway: bitch plz, ja nawet całego 1mb/s nie mam, tylko jakiś prawie 1 mb/s (dokładniejszej liczby nawet nie znam xd)

Avatar CoolSceleton95

24 listopada 2017, 07:05

Gorzej jak ściągasz gta5 z internetu, masz 99,a siostra wyłączy ci kompa

Avatar TerratorEK

23 listopada 2017, 23:08

@jeste_czlowiekie96

Avatar Szortek

22 listopada 2017, 22:41

Współczuję wszystkim z prędkością pobierania poniżej 2Mb/s

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Dulineek

23 listopada 2017, 22:05

@Szortek: ja kiedys cos na steamie pobieralem i mi wyskoczylo ze bedzie sie pobierac 3 lata. Predkosc byla wtedy chyba 50Kb/s xD a srednia to 600Kb

Avatar kokosek112

23 listopada 2017, 23:01

@Szortek: kiedy masz 0.1 mb/s ;-;

Avatar DAVJD

23 listopada 2017, 22:51

Ja to nie narzekam pobieranie na steam to jakieś 15MB/s czyli długo nie muszę czekać i błędów też nie mam.

Avatar ALKATRAZ

23 listopada 2017, 22:33

Przeczytałem Prąd, lecz w sumie też by pasowało

Avatar DAVJD

23 listopada 2017, 22:49

@ALKATRAZ: ja też

Avatar Yukiterku

23 listopada 2017, 21:03

ja mam pobieranie szybkie (jeżeli nikt oprócz mnie nic nie robi)

Avatar FreakZ

23 listopada 2017, 11:55

Black Desert przy pobieraniu 400kb/s [*]

Avatar lucky20

22 listopada 2017, 22:56

Czy tylko ja tak nie miałem ?

Avatar matix044

22 listopada 2017, 22:21

Jakby ci wyje**ło prąd to też nieźle

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

To się nie może nie udać

Mało znany szczegół

Chciał tylko pomóc

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka