Sposób na pomaganie potrzebującym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2018, 22:58
Jestem w ch.uj nieśmiały i boję się pisać komentarzy pod nowymi obrazkami. Co robić
Odpisz
27 lipca 2018, 20:59
@Mysz_Komputerowa: Awww
Odpisz
26 stycznia 2019, 16:49
@Mysz_Komputerowa: Teraz za to zrobię screena i polecisz na poczekalnie...
Odpisz
18 czerwca 2019, 11:27
@Mysz_Komputerowa: lol
Odpisz
5 kwietnia 2013, 21:28
To jest piękne ,aż się popłakałem szkoda mi tych ludzi a wy ich olewacie naprawdę to nie jest fajne być biednym lub chorym więc trzeba tym ludziom pomagać bo sam możesz być w sytuacji tego biednego i co wtedy zrobisz?
Naprawdę zastanówcie się zanim kolejny raz zaczniecie wyśmiewać kogoś biednego lub chorego... !! Oni też mają uczucia !!
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2017, 22:47
@buraczek12345: Czemu sugerujesz, że KAŻDY z nas ich olewa?
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2013, 19:17
heh piękny i ciekawy pomysł
Odpisz
5 kwietnia 2013, 16:45
macie racje łezka sie krenci w oku szkoda mi tych ludzi co są bezdomni i chorzy powinno sie pomagac takim ludziom :')
Odpisz
5 kwietnia 2013, 19:36
@MaciejJac: wiem. fajnie że takie rzeczy istnieją :)
Odpisz
5 kwietnia 2013, 20:09
wiesz co dobre
Odpisz
5 kwietnia 2013, 21:50
@MaciejJac: dzięki. choć ktoś myśli że jestem normalna :)
Odpisz
5 kwietnia 2013, 20:23
Slyszalem pare staruszków tu w Anglii w Starbucksie wlasnie zamawiajacych trzy kawy i nie wiedzialem o co im chodzil oz ta 3cia (poprosili o 2 for them i one suspended) i wlasniesie dowiedzialem!Super!Swietna rzecz,naprawde odzyskuje wiare w ludzi...
Odpisz
5 kwietnia 2013, 19:59
Hah. Jak ja dwa razy w sklepiku tego spróbowałem to tak - Za 1-szym razem nikt nie wziął. Za drugim, gdy większość wiedziała o zawieszonym towarze, brali garściami...
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:51
Wiara w ludzkość
Status:Odzyskana
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:18
fajne to
Odpisz
5 kwietnia 2013, 16:47
A nową kurtkę też można zawiesić?
Odpisz
5 kwietnia 2013, 17:14
@shark2199: w kawiarni ? wątpie
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:14
Hehe, dobre.
Chyba chodziło mu o sklep odzieżowy.
Co do pomysłu z "zawieszeniem" to nie spotkałem się z tym jeszcze ale jestem za tym bardziej niż za organizacjami charytatywnymi.
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:16
No chyba że tak .
Odpisz
5 kwietnia 2013, 16:32
swietne az che mi sie plakac od tego obrazka
Odpisz
5 kwietnia 2013, 16:26
ładnie
Odpisz
5 kwietnia 2013, 16:23
Łezka się w oku kręci.:-)
Odpisz