Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mysz_Komputerowa

6 stycznia 2018, 22:58

Jestem w ch.uj nieśmiały i boję się pisać komentarzy pod nowymi obrazkami. Co robić

Avatar MrCienki

27 lipca 2018, 20:59

Avatar ZEUS_

26 stycznia 2019, 16:49

@Mysz_Komputerowa: Teraz za to zrobię screena i polecisz na poczekalnie...

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2019, 11:27

Avatar buraczek12345

5 kwietnia 2013, 21:28

To jest piękne ,aż się popłakałem szkoda mi tych ludzi a wy ich olewacie naprawdę to nie jest fajne być biednym lub chorym więc trzeba tym ludziom pomagać bo sam możesz być w sytuacji tego biednego i co wtedy zrobisz?
Naprawdę zastanówcie się zanim kolejny raz zaczniecie wyśmiewać kogoś biednego lub chorego... !! Oni też mają uczucia !!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 lutego 2017, 22:47

@buraczek12345: Czemu sugerujesz, że KAŻDY z nas ich olewa?

Avatar Takita6

Edytowano - 6 kwietnia 2013, 19:17

heh piękny i ciekawy pomysł

Avatar MaciejJac

5 kwietnia 2013, 16:45

macie racje łezka sie krenci w oku szkoda mi tych ludzi co są bezdomni i chorzy powinno sie pomagac takim ludziom :')

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 19:36

@MaciejJac: wiem. fajnie że takie rzeczy istnieją :)

Avatar MaciejJac

5 kwietnia 2013, 20:09

wiesz co dobre

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 21:50

@MaciejJac: dzięki. choć ktoś myśli że jestem normalna :)

Avatar SidNorth

5 kwietnia 2013, 20:23

Slyszalem pare staruszków tu w Anglii w Starbucksie wlasnie zamawiajacych trzy kawy i nie wiedzialem o co im chodzil oz ta 3cia (poprosili o 2 for them i one suspended) i wlasniesie dowiedzialem!Super!Swietna rzecz,naprawde odzyskuje wiare w ludzi...

Avatar JTay_

5 kwietnia 2013, 19:59

Hah. Jak ja dwa razy w sklepiku tego spróbowałem to tak - Za 1-szym razem nikt nie wziął. Za drugim, gdy większość wiedziała o zawieszonym towarze, brali garściami...

Avatar siemek22

5 kwietnia 2013, 18:51

Wiara w ludzkość
Status:Odzyskana

Avatar ronaldocr7

5 kwietnia 2013, 18:18

fajne to

Avatar shark2199

5 kwietnia 2013, 16:47

A nową kurtkę też można zawiesić?

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 17:14

@shark2199: w kawiarni ? wątpie

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 18:14

Hehe, dobre.
Chyba chodziło mu o sklep odzieżowy.
Co do pomysłu z "zawieszeniem" to nie spotkałem się z tym jeszcze ale jestem za tym bardziej niż za organizacjami charytatywnymi.

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 18:16

No chyba że tak .

Avatar maxis0276

5 kwietnia 2013, 16:32

swietne az che mi sie plakac od tego obrazka

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 16:26

ładnie

Avatar chupacabra001

5 kwietnia 2013, 16:23

Łezka się w oku kręci.:-)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gregoryMAC
Dodane przez: gregoryMAC

Można, tylko trzeba wstawać rano

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ładne rzeczy

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka