Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2017, 19:58
Tu
Odpisz
30 maja 2019, 21:49
@Pikachu_fan_Subaru: na
Odpisz
1 czerwca 2019, 12:41
@wedliny_krakus: razie
Odpisz
1 czerwca 2019, 13:09
@Pikachu_fan_Subaru: jest
Odpisz
1 czerwca 2019, 18:27
@wedliny_krakus: ściernisko
Odpisz
1 czerwca 2019, 18:29
@Pikachu_fan_Subaru: ale
Odpisz
20 lipca 2019, 13:56
@wedliny_krakus: BĘDZIE
Odpisz
20 lipca 2019, 14:07
@staxom: SAN FRANCISCO!!!!
Odpisz
20 lipca 2019, 14:09
@wedliny_krakus: A TAM
Odpisz
20 lipca 2019, 14:10
@staxom: GDZIE TO
Odpisz
20 lipca 2019, 14:11
@wedliny_krakus: KRETOWISKO
Odpisz
20 lipca 2019, 14:16
@staxom: BĘDZIE STAŁ
Odpisz
20 lipca 2019, 17:22
@wedliny_krakus: MÓJ BANK
Odpisz
20 lipca 2019, 17:41
@staxom: TURURURURURU
Odpisz
20 lipca 2019, 17:56
@wedliny_krakus: DO ROBOTY
Odpisz
20 lipca 2019, 17:57
@staxom: MAM SMYKAŁKĘ
Odpisz
20 lipca 2019, 17:59
@wedliny_krakus: KRZEPE MAM
Odpisz
20 lipca 2019, 18:08
@staxom: JAK WÓŁ
Odpisz
20 lipca 2019, 18:16
@wedliny_krakus: SAM POCIĄGNĘ
Odpisz
20 lipca 2019, 18:36
@staxom: WÓZ PUSTAKÓW
Odpisz
20 lipca 2019, 19:18
@wedliny_krakus: CHOĆBY BYŁ
Odpisz
20 lipca 2019, 21:18
@staxom: BEZ KÓŁ
Odpisz
20 lipca 2019, 22:00
@wedliny_krakus: JUŻ WYCIĄŁEM
Odpisz
20 lipca 2019, 22:01
@staxom: WSZYSTKIE KRZAKI
Odpisz
21 lipca 2019, 10:52
@wedliny_krakus: TERAZ
Odpisz
21 lipca 2019, 11:10
@staxom: ZWOŻĘ ŻWIR
Odpisz
21 lipca 2019, 18:00
@wedliny_krakus: MAM TO
Odpisz
21 lipca 2019, 20:04
@staxom: W NOSIE
Odpisz
21 lipca 2019, 20:50
@wedliny_krakus: ŻE SĄSIEDZI
Odpisz
21 lipca 2019, 20:51
@staxom: MÓWIĄ
Odpisz
21 lipca 2019, 21:05
@wedliny_krakus: O MNIE ŚWIR
Odpisz
21 lipca 2019, 21:06
@staxom: TU
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2019, 21:44
@wedliny_krakus: NA
Odpisz
21 lipca 2019, 21:46
@staxom: RAZIE
Odpisz
21 lipca 2019, 22:18
@wedliny_krakus: JEST
Odpisz
21 lipca 2019, 22:20
@staxom: ŚCIERNISKO
Odpisz
21 lipca 2019, 22:31
@wedliny_krakus: ALE
Odpisz
21 lipca 2019, 22:34
@staxom: BĘDZIE
Odpisz
22 lipca 2019, 10:12
@wedliny_krakus: SAN FRANCISCO!!!!
Odpisz
22 lipca 2019, 10:36
@staxom: A TAM
Odpisz
22 lipca 2019, 10:58
@wedliny_krakus: GDZIE TO
Odpisz
22 lipca 2019, 13:59
@staxom: KRETOWISKO
Odpisz
22 lipca 2019, 14:28
@wedliny_krakus: BĘDZIE
Odpisz
22 lipca 2019, 16:53
@Pikachu_fan_Subaru: STAŁ
Odpisz
22 lipca 2019, 19:43
@staxom: MÓJ
Odpisz
22 lipca 2019, 20:11
@Pikachu_fan_Subaru: BANK
Odpisz
22 lipca 2019, 22:51
@staxom: brawo wszystkim
Odpisz
23 lipca 2019, 11:13
@wedliny_krakus: jeszcze jedna zwrotka
JA NIE
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:13
1.Ore pole łyse pole
Ale, mam już plan
Kennedy'ego rozpie**olę
Wszystko zrobię sam
W Czeczenii się ukrywałem
Ładnych parę lat
Ale po straconej wieży
Płacze cały świat
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:51
@CoolSceleton95: Tu narazie jest boisko, ale będzie stało złomowiko
A tam gdzie to przedszkole, będzie stał mój gmach
Odpisz
2 grudnia 2017, 14:58
T H E B E S T O F
Odpisz
2 grudnia 2017, 13:05
*cancer and not funny shit overload*
Odpisz
2 grudnia 2017, 13:12
@MR_Lizard: like your comment
Odpisz
2 grudnia 2017, 13:28
@Agario: nie polenizuje
Odpisz