Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2021, 07:38
Zazdrości braku imigrantów
Odpisz
11 czerwca 2018, 08:19
Po tym co widzę na dole-wy czytaliście co się działo w 2016-17 czy ktoś wam wylał wosk na oczy?
Odpisz
7 grudnia 2017, 09:39
Po co mieszkać w kraju jeśli się go nie szanuje , jeśli ktoś tak lubi zachód to wystarczy żeby zapuścił sobie brodę , kupił ponton i się kawałek nim przepłynął , obywatelstwo niemieckie zapewnione.
Odpisz
7 grudnia 2017, 12:45
@BackRey: To że ktoś zwraca uwagę na błędy rządzących to nie znaczy że nie ma szacunku dla państwa
Odpisz
7 grudnia 2017, 13:48
@BackRey:
Odpisz
7 grudnia 2017, 22:56
@BackRey: Wytykanie kłamstwa rządowi to nie to samo co nie szanowanie państwa.
A fakty są takie, że Polska jest biedniejsza od krajów zachodnich. Żeby Polskę szanować trzeba te fakty najpierw zaakceptować. Inaczej będziemy szanowali nie Polskę, a jej mityczny wyobrażenie jakie stworzyliśmy
Odpisz
8 grudnia 2017, 15:22
@CzarnyGoniec: Polska chociaż ma jedną z mocniejszych pozycji w Europie, i możemy rozwijać gospodarkę a nie użerać się z zamachami
Odpisz
8 grudnia 2017, 16:00
Dyplomatycznie, czy gospodarczo na pewno nie mamy mocnej pozycji.
Mamy niestabilny rząd który nie przestrzega Polskiego kraju i nieprzewidywalnie szybko zmienia decyzje dotyczące areny międzynarodowej. To nie sprzyja silnej pozycji
Odpisz
8 grudnia 2017, 22:14
@CzarnyGoniec: Oh
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:40
@CzarnyGoniec: Zamiast akceptować biedę kraju (chociaż nie wiem jaką , odsetek ubóstwa nie jest wielki) czy szanować wyobrażenie Polski jako bogatego kraju wystarczy w niego uwierzyć i wsiąść się do roboty. Obecny rząd nie popełnia rażących błędów , ratuje nasz kraj przed napływem islamu czy niweluje bezrobocie które jest najniższe od ponad 20 lat, bardzo wspiera rodziny (500+) i ma bardzo wielkie poparcie w krajach grupy wyszechrackiej , rejonów Chorwacji , krajów bałtyckich Litwy Łotwy i Estonii oraz Ameryki
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:57
@BackRey: Czyli uważasz, że nie ma nic złego w tym, że rząd podaje nieprawdziwe informacje?
Jeśli nie - to o tym właśnie piszę. Dyskusję na ocenę obecnego rządu zostawię sobie na kiedy indziej.
Jeśli tak - to muszę Cię poinformować, że ja uważam, że kłamstwo i propaganda powinno być tępione bo źle ono świadczy o rządzie i dezinformuje ludzi.
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:36
@CzarnyGoniec: O ile dobrze czytam nic wcześniej nie pisałeś o propagandzie rządowej czy przeinaczaniu informacji bo co do tego mam zbliżone zdanie ale chyba już skończmy tą konwersacje , przynajmniej widzę że są jeszcze ludzie którzy potrafią prowadzić rozmowę na poziomie. Pozdrawiam
Odpisz
12 grudnia 2017, 00:02
@BackRey: Narodowości nie da się zataić.Taki Niemiec w końcu się skapnie, że ktoś jest polaczkiem
Odpisz
12 grudnia 2017, 11:11
@BackRey: Również pozdrawiam.
Odpisz
6 grudnia 2017, 15:59
Zachód zazdrości Polsce propagan..... wolności słowa.
Odpisz
7 grudnia 2017, 17:12
@Mycha2001: co? w polsce nic nie robią dla złodzieji takich jak HGW a w Niemczech to smród bród i nasrane po kątach!
Odpisz
12 grudnia 2017, 00:03
@Mycha2001: Ogólnie jest wolność słowa i to nawet większa niż w Niemczech.
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:46
Jest taki kanał na youtube którego nazwy nie będę pisał, żeby mu nie nabijać popularności, ale w każdym razie pojawiają się tam filmy z mocno prawicowym bełkotem, np że Tusk, Merkel czy Macron tak bardzo nienawidzą Polski bo się jej boją xD
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:01
kiki?
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:13
@ToFFeXPL: tak xD
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:42
Ale to prawda.
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:22
Chyba wątki Ci się pomyliły
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:23
Macron i Merkel boją się Polaków.
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:28
Za szybko napisałem to i dopiero teraz się skapnąłem, że to jednak odpowiedź na ten wątek
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:37
co ciezko sie przyznać ze niektorzy youtuberzy sa madrzesie od ciebie
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:42
Taa, bo czwarta gospodarka świata i mocarstwo atomowe boją się jakiegoś gówno państwa.
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:47
@DaKnight: Tyle razy ich pokonaliśmy, że zapisanie tej liczby w ich języku pochwoneło by ponad sto liter.
Odpisz
6 grudnia 2017, 20:00
@ToFFeXPL: kiki to chyba najbardziej popieprzony youtuber w Polsce, zaraz po jasnej stronie mocy
Odpisz
6 grudnia 2017, 20:00
Eee.. Ale z Francuzami nigdy nie mieliśmy wojny XD a dysproporcja pomiędzy bitwami wygranymi przez Niemców a Polaków jest podobno jeśli nie lekka przewaga Niemców.
Odpisz
7 grudnia 2017, 07:57
Gdyby się nas nie bali, to by coś robili otwarcie . A inaczej srają w gacie i pod przykrywką szkodzą Polsce. Otwarcie to oni mogą co najwyżej napisać o nas kredami straszne rzeczy.
Odpisz
7 grudnia 2017, 08:02
@DaKnight: Niektórzy z rządu może się nie boją,ale to kwestia czasu. Obywatele tych państw juz umierają na duchu bo wiedzą że my mamy swój kraj a oni już nie. Wystarczy tylko poczekać aż ludność islamu w Niemczech trochę wzrośnie i żeby mogli przejąć rząd demokratycznie i prawo szariatu w Niemczech mają załatwione ;)
Wtedy będą się bali, nie Polski a własnego kraju.
Odpisz
7 grudnia 2017, 08:48
@xMacius: Nie lubię tego robić ale to wyjątkowa okazja : XDDDDDDDDDDD Proponuję na chwilę odstawić korwinowską propagandę i poczytać coś naturalnego politycznie i ideologicznego.
Odpisz
7 grudnia 2017, 08:50
@DaKnight: po co, jak przeciez najlepiej byc za skrajna prawica niz za lewicą
Odpisz
7 grudnia 2017, 08:57
Najlepiej być za nikim bo nie kojarzą cię wtedy z organizacjami typu: Antifa, Młodzież Wszechpolska czy ONR.
Odpisz
7 grudnia 2017, 10:45
@DaKnight: Oborcza?
Odpisz
7 grudnia 2017, 11:55
@xMacius: Neutralna z obydwu stron czyli Gazeta Wyborcza też odpada.
Odpisz
7 grudnia 2017, 13:28
@DaKnight: Tak tak neutralna
Odpisz
7 grudnia 2017, 13:41
@xMacius: ?
Odpisz
7 grudnia 2017, 14:37
@DaKnight: Wcale nie pokazuje tylko + opozycji bez wad. A krytykuje polityki rządu
Odpisz
7 grudnia 2017, 14:41
@xMacius: a co oni zlego robia
Odpisz
7 grudnia 2017, 15:01
ale ze opozycja czy rząd?
Odpisz
7 grudnia 2017, 15:25
@xMacius:
Odpisz
7 grudnia 2017, 15:41
@xMacius: Przecież napisałem że GW jest stronnicza...
Odpisz
7 grudnia 2017, 15:51
@DaKnight: A ja zgadzam się z twoją wypowiedzią na temat oborczej
Odpisz
7 grudnia 2017, 16:12
@xMacius: no rzad
Odpisz
7 grudnia 2017, 16:12
@xMacius: bo opozycjato raczej pytabie retoryczne
Odpisz
7 grudnia 2017, 16:14
Prawo i Sprawiedliwość ma bardzo słaba tą "sprawiedliwość"
Odpisz
7 grudnia 2017, 16:18
@xMacius: juz reformuje sądy
Odpisz
7 grudnia 2017, 16:23
nie chodzi o wymiar sądów a o sprawę pewnego banku
Odpisz
7 grudnia 2017, 17:55
@xMacius: a co ma zrobic
Odpisz
7 grudnia 2017, 21:51
zamknąć tych wszystkich "biedaczków z amnezją"
Odpisz
7 grudnia 2017, 22:26
@xMacius: nie maja dowodow pewnie skoro nie zamykaja
Odpisz
6 grudnia 2017, 16:45
Przypominam państwu, że na zachód od Polski leży m. in. Senegal.
Odpisz
6 grudnia 2017, 16:59
@Deprecha: Zachód - potoczna nazwa krajów zaliczanych do cywilizacji zachodniej. Tak tylko jakby to nie był żart i nie ogarniałbyś że nie chodzi o kierunek geograficzny.
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:27
@CrazySnail: To był żart. Zepsułeś.
Odpisz
7 grudnia 2017, 18:42
@Deprecha: Ok, wszystko się zgadza, życzę miłego dnia.
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:29
Dlatego nie oglądam serwisów informacyjnych
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:37
dlatego nie oglądam TVP PiS
Odpisz
6 grudnia 2017, 20:08
@g_casanova: TVP to skrót od Telewizja PiSowska
Odpisz
6 grudnia 2017, 20:27
TVP to Telewizja Polska a nie tvp Pis
Odpisz
7 grudnia 2017, 15:26
@TomKing1532: TVP = Telewizja Polska = Telewizja PiSowska
Odpisz
6 grudnia 2017, 16:54
Wstawaj, Jarek! Zesrałeś się!
Odpisz
7 grudnia 2017, 06:39
@darcus: :c
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2017, 19:38
Szczególnie te biedaki robaki Niemcy muszą nam zazdrościć ich nawet nie stać na jakieś dobre auto Kappa
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:57
@kronim: Kupujo od nas Passaty
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2017, 23:38
@kronim: szczerze, niemcy w cale nie mają tak dobrze jak się nam wydaje, mają niesamowite bezrobocie ( w dużej mierze dla tego że zwalniają ludzi po to żeby zatródniać tzw 'uchodźców' żeby pokazywać innym krajom że imigranci jednak pracują i jacy to oni nie są ), wiek emerytalny wynosi u nich ok. 70 lat i powstają nawet coś na wzór getta tyle że wyglądają sto razy lepiej niż mieszkanie przecientnego mieszkańca niemiec, do których oczywiście dostęp mają tylko imigranci ( tam jest taka dzicz że nawet policja tam nie wejdzie )
ps. sorry że długie i za ewentualne błędy
Odpisz
6 grudnia 2017, 22:50
Ch*jowe stare memy z czasów PO... "Ło jaka ta Polska zacofana" "W Polsce jak w lesie" "Polaki robaki cebulaki".
Odpisz
6 grudnia 2017, 20:36
Szkoda troszku, że przenieśli się na Amazon
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:05
Priekour cip cip
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:43
Przez uchodźców na zachodzie są tylko gruzy i patrole szariatu z karabinami. A w Polsce jest spokój.
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:47
Kierunki ci się pomyliły. Nie mówimy o terytorium ISIS, tylko o Europie Zachodniej ;)
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:38
yy radze zakupic mozg
Odpisz
6 grudnia 2017, 22:39
wiem, ze jesteś trollem ale nie mogę się oprzeć.
pozwól iż zacytuję pewną niesamowitą osobę, która dala mi wiele do myślenia:
" yy radze zakupic mozg"
Odpisz
6 grudnia 2017, 23:52
Jak są tylko gruzy to na ch*j tam patrole
Odpisz
7 grudnia 2017, 20:54
I wybuchy dookoła
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:42
Jak już to tego, że nie ma u nas "Incydentów" w każdym tygodniu
Odpisz
6 grudnia 2017, 16:33
Ale Top Gear w to nie mieszaj
Odpisz