Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

11 maja 2021, 07:38

Zazdrości braku imigrantów

Avatar Mordur

11 czerwca 2018, 08:19

Po tym co widzę na dole-wy czytaliście co się działo w 2016-17 czy ktoś wam wylał wosk na oczy?

Avatar BackRey

7 grudnia 2017, 09:39

Po co mieszkać w kraju jeśli się go nie szanuje , jeśli ktoś tak lubi zachód to wystarczy żeby zapuścił sobie brodę , kupił ponton i się kawałek nim przepłynął , obywatelstwo niemieckie zapewnione.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar MoNka455

12 grudnia 2017, 00:02

@BackRey: Narodowości nie da się zataić.Taki Niemiec w końcu się skapnie, że ktoś jest polaczkiem

Avatar CzarnyGoniec

12 grudnia 2017, 11:11

@BackRey: Również pozdrawiam.

Avatar Mycha2001

6 grudnia 2017, 15:59

Zachód zazdrości Polsce propagan..... wolności słowa.

Avatar myszohusaria

7 grudnia 2017, 17:12

@Mycha2001: co? w polsce nic nie robią dla złodzieji takich jak HGW a w Niemczech to smród bród i nasrane po kątach!

Avatar MoNka455

12 grudnia 2017, 00:03

@Mycha2001: Ogólnie jest wolność słowa i to nawet większa niż w Niemczech.

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2017, 17:46

Jest taki kanał na youtube którego nazwy nie będę pisał, żeby mu nie nabijać popularności, ale w każdym razie pojawiają się tam filmy z mocno prawicowym bełkotem, np że Tusk, Merkel czy Macron tak bardzo nienawidzą Polski bo się jej boją xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (32)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (32)
Avatar xMacius

7 grudnia 2017, 21:51

zamknąć tych wszystkich "biedaczków z amnezją"

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2017, 22:26

@xMacius: nie maja dowodow pewnie skoro nie zamykaja

Avatar Deprecha

6 grudnia 2017, 16:45

Przypominam państwu, że na zachód od Polski leży m. in. Senegal.

Avatar CrazySnail

6 grudnia 2017, 16:59

@Deprecha: Zachód - potoczna nazwa krajów zaliczanych do cywilizacji zachodniej. Tak tylko jakby to nie był żart i nie ogarniałbyś że nie chodzi o kierunek geograficzny.

Avatar Deprecha

6 grudnia 2017, 17:27

@CrazySnail: To był żart. Zepsułeś.

Avatar CrazySnail

7 grudnia 2017, 18:42

@Deprecha: Ok, wszystko się zgadza, życzę miłego dnia.

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2017, 19:29

Dlatego nie oglądam serwisów informacyjnych

Avatar g_casanova

6 grudnia 2017, 19:37

dlatego nie oglądam TVP PiS

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2017, 20:08

@g_casanova: TVP to skrót od Telewizja PiSowska

Avatar TomKing1532

6 grudnia 2017, 20:27

TVP to Telewizja Polska a nie tvp Pis

Avatar Tymek590

7 grudnia 2017, 15:26

@TomKing1532: TVP = Telewizja Polska = Telewizja PiSowska

Avatar darcus

6 grudnia 2017, 16:54

Wstawaj, Jarek! Zesrałeś się!

Avatar jarek200211

7 grudnia 2017, 06:39

@darcus: :c

Avatar kronim

Edytowano - 6 grudnia 2017, 19:38

Szczególnie te biedaki robaki Niemcy muszą nam zazdrościć ich nawet nie stać na jakieś dobre auto Kappa

Avatar Pikachu_fan_Subaru

6 grudnia 2017, 19:57

@kronim: Kupujo od nas Passaty

Avatar GamerGirl

Edytowano - 6 grudnia 2017, 23:38

@kronim: szczerze, niemcy w cale nie mają tak dobrze jak się nam wydaje, mają niesamowite bezrobocie ( w dużej mierze dla tego że zwalniają ludzi po to żeby zatródniać tzw 'uchodźców' żeby pokazywać innym krajom że imigranci jednak pracują i jacy to oni nie są ), wiek emerytalny wynosi u nich ok. 70 lat i powstają nawet coś na wzór getta tyle że wyglądają sto razy lepiej niż mieszkanie przecientnego mieszkańca niemiec, do których oczywiście dostęp mają tylko imigranci ( tam jest taka dzicz że nawet policja tam nie wejdzie )

ps. sorry że długie i za ewentualne błędy

Avatar gorbaczow123

6 grudnia 2017, 22:50

Ch*jowe stare memy z czasów PO... "Ło jaka ta Polska zacofana" "W Polsce jak w lesie" "Polaki robaki cebulaki".

Avatar DiaxNinja

6 grudnia 2017, 20:36

Szkoda troszku, że przenieśli się na Amazon

Avatar lorax12

6 grudnia 2017, 19:05

Priekour cip cip

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2017, 18:43

Przez uchodźców na zachodzie są tylko gruzy i patrole szariatu z karabinami. A w Polsce jest spokój.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Snowtrooper

6 grudnia 2017, 23:52

Jak są tylko gruzy to na ch*j tam patrole

Avatar hardkor968

7 grudnia 2017, 20:54

I wybuchy dookoła

Avatar kozaczeq

6 grudnia 2017, 17:42

Jak już to tego, że nie ma u nas "Incydentów" w każdym tygodniu

Avatar Zygarde

6 grudnia 2017, 16:33

Ale Top Gear w to nie mieszaj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Lekko nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niegrzeczny Oskarek

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka