memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 grudnia 2017, 13:38
Święty to on raczej nie jest
Odpisz
6 grudnia 2017, 23:54
Czyli teraz oficjalnie święty Mikołaj nie istnieje?
6 grudnia 2017, 19:02
6 grudnia 2017, 18:51
Szkoda mi go
6 grudnia 2017, 18:34
o co chodzi z tym człowiekiem? on pije truciznę czy zwykłego shota?
6 grudnia 2017, 18:41
@ChoryGrzyb: truciznę. Jakiś zbrodniarz wojenny (tylko że nie) i jak odczytali mu wyrok, wypił truciznę, bo utrzymywał, że jest niewinny
6 grudnia 2017, 18:12
Kiedy miałeś pomysł na mema z wykorzystaniem tej sceny, ale ktoś cię ubiegł.
6 grudnia 2017, 01:27
Edytowano - 5 grudnia 2017, 23:36
Widząc co się odwala w netach, świecie, serwerach minecraft to myślę że po prostu nie chce nosić tyle węgla
5 grudnia 2017, 23:21
Tak się zastanawiam, skąd ten mem się wziął? To jakiś film czy co?
5 grudnia 2017, 23:22
@BonnieThePirate: Nagranie z trybunału w Hadze jak się zabił Slobodan Praljak
5 grudnia 2017, 23:24
@EmielRegis: Dzięki, przy okazji spoko avek świąteczny, ja nie wiem jaki se wziąść...
5 grudnia 2017, 23:28
@BonnieThePirate: wziąŚĆ sobie możesz jaki chcesz
5 grudnia 2017, 23:29
@PeeHa: Można braść co się chce.
@PeeHa: No wiem ale mam duży wybór
5 grudnia 2017, 23:51
@BonnieThePirate: Weź se swiatecznego kirito lub bonniego z czapka mikolaja, na 100% jest dużo artow z tego
6 grudnia 2017, 06:52
@BonnieThePirate: Ehh.. wziąć*
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2017, 13:38
Święty to on raczej nie jest
Odpisz
6 grudnia 2017, 23:54
Czyli teraz oficjalnie święty Mikołaj nie istnieje?
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:02
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:51
Szkoda mi go
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:34
o co chodzi z tym człowiekiem? on pije truciznę czy zwykłego shota?
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:41
@ChoryGrzyb: truciznę. Jakiś zbrodniarz wojenny (tylko że nie) i jak odczytali mu wyrok, wypił truciznę, bo utrzymywał, że jest niewinny
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:12
Kiedy miałeś pomysł na mema z wykorzystaniem tej sceny, ale ktoś cię ubiegł.
Odpisz
6 grudnia 2017, 01:27
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 23:36
Widząc co się odwala w netach, świecie, serwerach minecraft to myślę że po prostu nie chce nosić tyle węgla
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:21
Tak się zastanawiam, skąd ten mem się wziął? To jakiś film czy co?
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:22
@BonnieThePirate: Nagranie z trybunału w Hadze jak się zabił Slobodan Praljak
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:24
@EmielRegis: Dzięki, przy okazji spoko avek świąteczny, ja nie wiem jaki se wziąść...
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:28
@BonnieThePirate: wziąŚĆ sobie możesz jaki chcesz
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:29
@PeeHa: Można braść co się chce.
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:29
@PeeHa: No wiem ale mam duży wybór
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:51
@BonnieThePirate: Weź se swiatecznego kirito lub bonniego z czapka mikolaja, na 100% jest dużo artow z tego
Odpisz
6 grudnia 2017, 06:52
@BonnieThePirate: Ehh.. wziąć*
Odpisz