Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Phi!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2017, 23:36
Za mało. Kamienia.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2017, 21:26
Da się utrzymać zamek z takimi podatkami?
Odpisz
9 grudnia 2017, 22:21
jak najbardziej, potrzebujesz wysokich racji żywnościowych troche upiększania, jest to przydatne gdy chcesz zbudować sobie armie z najemników
Odpisz
9 grudnia 2017, 22:44
@kokosek112: Dzięki
Odpisz
10 grudnia 2017, 00:34
ogólnie na takich high-levelowych grach w strongholdach (które są raczej śmieszne :D) na początku buduje sie jak najwięcej studni na początek, niszczy się je, na 5 sekund ustawia się najwyższe podatki (tak żeby populacja spadła do 50) i potem rozpyczany się normalny rozwój na pszenicy i buduje się armie assasynów i szybko atakuje się króla przeciwnika.
Takie rozgrywki można znaleźć na yt, ja je znalazłem wpisując coś takiego jak "stronghold tournaament"
Odpisz
10 grudnia 2017, 10:28
@kokosek112: No zawsze używałem taktyke na kolege idiote
Odpisz
10 grudnia 2017, 10:36
ja raz odpaliłem sobie taką mapę (nie pamiętam jak sie nazywa środek jest na wzgórzu jest tam warownia a wokół wzgórza są terenu uprawne surowce itd oraz 6warowni) grałem sam przeciwko 6szczurom, tak oto stworzyłem tryb hordy :D
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:18
@kokosek112: szczurek :D
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:23
polecam zagrać sobie w ten sposób
Odpisz
10 grudnia 2017, 01:03
na początku zawsze stawiac stragan
taka porada dla nowych graczy
Odpisz
9 grudnia 2017, 19:23
Jak ja kurna kochałam tą grę.
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:03
co to za gra?? :O
Odpisz
9 grudnia 2017, 19:04
@g_casanova: Twierdza: Krzyżowiec
Odpisz
8 grudnia 2017, 18:50
Grałem i polecam.
Odpisz
8 grudnia 2017, 19:33
Także
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:04
co to za gra??
:O
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:07
@g_casanova:
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:11
@g_casanova: Twierdza Krzyżowiec. Polecam wyśmienita strategia
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:29
@GooseApocalypsE: albo po prostu twierdza, moim zdaniem jest lepsza
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:47
@g_casanova: Twierdza: Krzyżowiec
Odpisz
9 grudnia 2017, 09:14
Przez pierwsze 10 sekund myślałem, że to żart o spadnięciu myszki.
Odpisz
8 grudnia 2017, 22:58
O co chodzi?
Odpisz
8 grudnia 2017, 23:05
@parapet257: Morawiecki - były minister finansów, obecny premier. Etatysta, "ekonomista" wierzący w doktryny Keynsa, menda straszna. Uwielbia podwyższać podatki.
Odpisz
8 grudnia 2017, 23:11
Dzięki
Odpisz