Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2018, 01:13
Nie znam tego uczucia. Nie mam kompa, nie mam Steama, ale za to mam spokój :)
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:48
Czyli idealny moment na kupienie miliona gier które odpalę może 2 razy. Ostatnio kupiłem shadow wariora grałem może 15 minut
Odpisz
16 grudnia 2017, 23:11
@CoolSceleton95: Ja kupiłem CS:GO. Gdy powiedziałem na czacie głosowy "Elo, do you speak ruski?", ludzie zaczynali mnie wyzywać, że mam ch*jowy głos i mikrofon. Ku*w rozumiem że mam piskliwy głos ale już wyzywać?
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:35
@Zjemcikanapke: chciales sobie pozartowac a oni pozaryowali sobie z ciebie. teraz idz placz
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 19:51
@Youtuber: A teraz, naucz się stosować polskich liter, takich jak:
Ą
Ę
Ł
I innych polskich liter. A także układać zdania
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:03
@Zjemcikanapke: nara bezbeku
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:15
Warto kupować R6 Siege?
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:08
Ktoś ma jakieś plany na zakupy? Ja kupuje the forest
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:11
GTA V
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:18
Wiedźmin 3
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:25
Wiesiek II albo Day of War.
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:30
Ja nawet nie mam pomysłu co kupić ;-;
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:32
@Palauball: gta v
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:34
@cichyadam: Chyba najlepsza opcja, ale zależy jaka zniżka będzie i czy w ogóle mi pójdzie xd
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:34
Sens życia i Portal 2
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2017, 22:39
DLC do Borderlands 2 których mi brakuje i chyba dokupie nacje do CoH2, bo bieda edyszyn z humble jest całkiem spoko, to pewnie z nacjami będzie tylko lepiej.
PS: Wiem że tak średnio pasuje, ale czy ktoś się orientuje czy na switcha można kupować gry przez neta (wbudowany w system lub jakieś kody z G2A, cokolwiek) i jeśli opcja pierwsza to czy mozna płacić PSC.
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:59
The Binding of Isaac Rebirth
Odpisz
16 grudnia 2017, 23:02
Freedom Planet
Odpisz
16 grudnia 2017, 23:22
sonic mania
Odpisz
17 grudnia 2017, 02:03
gta v lub dead by daylight albo pubg
Odpisz
17 grudnia 2017, 09:01
@DAVJD: pubg nie będzie na przecenie raczej
Odpisz
17 grudnia 2017, 09:26
@Palauball: TF2 ma już dobrą cenę, więc się opłaca
Odpisz
17 grudnia 2017, 09:27
@Ziemniak_Illuminati: Na tfa dalej mnie nie stać, czekam na przeceny xD
W tf2 mam 400 h, więc szukam innych gier :p
Odpisz
17 grudnia 2017, 09:32
@Palauball: ja miałem ok. 300h zanim dostałem bana.
Odpisz
17 grudnia 2017, 09:35
@Ziemniak_Illuminati: Za co ban?
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 09:50
@Palauball: Za nic. Naprawdę. Pewnie też nie uwierzysz. Grałem na serwerze, na którym raz dziennie mozna odpalić boosta (szybciej biekasz, nieskończone ammo i cloak) i działa on 15 min. Aby działał dłuzej trzeba kupic premium. Jadechalem tak raz dziennie o przez 2 miesiące. W ostatnim dniu w którym grałem w tf2 na starym koncie zastrzeliłem dziecko ok. 7 lat trzy razy ze snajperki. Było bardzo zle i wyzywało kazdego, bo inni uzywali boosta, a on nie potrafil go włączyć (gdy wejdziesz na serwer to wybierasz jedną z opcji, naciskając odpowiednią cyfrę). Na mnie był najbardziej wkurzony bo go zabiłem parę razy. Wydarł się na mnie. Następnie cieszył się i wyśmiewał mnie, bo mnie zreportował i tyle grałem w TF2. Miesiąc się tłumaczyłem supportowi ze steam'a, ale mówili, że już nic nie mogą zrobić :/
Odpisz
17 grudnia 2017, 10:19
@Ziemniak_Illuminati: Podczas czytania tego czułem ten ból ;-;
Odpisz
17 grudnia 2017, 10:30
@cichyadam: a to nie kupię
Odpisz
17 grudnia 2017, 12:26
@Palauball: dodatkowo tydzień wcześniej kupiłem itemy za 15 euro
Odpisz
17 grudnia 2017, 12:43
Chyba "Dying Light The Following"
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:09
Wiedźmin 3 GOTY Just cause 3 GTA V
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:15
Ostatnio sprawiłem sobie Gta V i Pubg, zastanawiam się nad Rainbow Six Siege.
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:05
Co polecacie kupić?
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:38
Hehehe ja ostatnio wydałam 69% procentów z Wigilli co dostałam pieniędzy na Steama i miałam gry ^^ A głupie koleżanki z klasy chwaliły się sukienkami nowymi a ja miałam je gdzieś bo mam gry na steamie <3
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:41
@TamuraReiko: Postąpiłaś prawidłowo
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:47
@TamuraReiko: Ja boje aie co dostane na świeta bo na urodziny kolega dał mi je**ną czapke do tf2
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:28
@MrCienki: Jak nie chcesz tej czapki to możesz mi dać. Przyjmę każdą. :P
Odpisz
17 grudnia 2017, 11:17
Ja zamierzam kupić Wieśka 3 , darkest dungeon i cupheada
Odpisz
17 grudnia 2017, 10:21
-666%
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:16
Mam sporo zaległości, więc ja chyba zrezygnuję
Odpisz
17 grudnia 2017, 02:04
@DavePL1234: ja mam zaległości od 2010 :) w grach
Odpisz
17 grudnia 2017, 01:22
Celuję w insurgency za 5zł
Odpisz
16 grudnia 2017, 23:22
R6S, albo Miscreated.
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:17
niedługo*
Admin i tak poprawi :>
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:04
Mam nadzieje ze wywalczymy te przeceny
Odpisz