Mama nie będzie zadowolona
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2018, 10:02
Aż mi się przypomina żart o pijaku i zamawianych szklankach
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:12
Ajjj, pewnie pożałuję tego komentarza, bo statystyki są mi ważne, ale...
Kiedy największym twoim zmartwieniem na półrocze jest 4 z chemii.
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:22
Ja też mam 4 z chemii ale się ciesze.
Bo i tak jestem najlepszy w klasie
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:23
A ja tak średnio bym powiedział. Jak na szkołę wiejską mamy niezłą średnią. Przynajmniej moja klasa.
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2017, 22:30
Szkoły wiejskie mają zniżone % w ocenach. Np. W szkole miejskiej z kartkówki masz 3, w szkole wiejskiej masz 4. Też zależy czy nauczyciel ma swój system oceniania czy szkolny.
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:36
@Zjemcikanapke: 71-5% bodajże na 4. Jak u innych?
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:38
U mnie czwórka to max 80 % 87 % piątka 100% szóstka
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:40
@Zjemcikanapke: Sześć tak samo. 5 od 90%.
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:48
@Zjemcikanapke: 87% ja przy 90% bym się cieszył jak popie**olony
Odpisz
17 grudnia 2017, 12:45
To zależy głównie od nauczyciela. U nas na niektórych przedmiotach 100% daje 6, a na innych 5. Zdarzają się takie sytuacje, gdzie 100% to jedyna opcja żeby dostać 5 (no bo jest mało pkt i pkt mniej daje już 80 parę %). Tyle dobrego że są plusy i minusy.
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:31
Mam ten sam problem, bo facetka stwierdziła, że da mi 4, mimo wszystkiego zaliczonego na 5 :/
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:38
@kicius23: Pain, to w ogóle zgodne z prawem?
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:39
Nie wiem, ale podobno 5 są tylko na koniec roku i tylko kiedy egzamin jest napisany na ponad 90% :/
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 20:47
@kicius23: Ni hu* nie słyszałem o takim czymś. Pozwij ją. Lub wybij szyby w domu.
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:55
Jak jej szyby wybije to ona go pozwie. I na pewno nie postawi mu 5.
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:11
@Deprecha: Próbować można.
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:46
@Deprecha: Znowu ludzie mylą moją płeć, no nie wytrzymie, mogłam inny nick wybrać :/
Odpisz
18 grudnia 2017, 05:59
@kicius23: Wybacz Waszmość ale za tymi nickami za ch*ja się nie da trafić, więc zawsze dobierając formę gramatyczną wypowiedzi patrzę na rodzaj w nicku.
Odpisz
18 grudnia 2017, 06:57
@Deprecha: Nie no spoko, wiem, że dużo ludu tutaj ma nicki, które nie pasują do płci, rozumiem, że wszyscy się mylą, bo jedna 'kiciuś' to forma męska :V. 11-latnia ja nie byla zbyt rozgarnięta :T
Odpisz
17 grudnia 2017, 10:13
Było
Odpisz
17 grudnia 2017, 08:37
to u nas miałbyś przesrane, 3 trymestry i czasami brak możliwości poprawy, np sprawdzian z fizy można poprawiać w 2 trymestrze a pisaliśmy i zostaliśmy ocenieni w pierwszym
Odpisz
17 grudnia 2017, 02:21
przynajmniej sie starasz
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:46
Kiedy tak zawalisz semestr, że musisz przepisać się na zawodówke
Odpisz