Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2017, 22:20
Po co mama daje ci drobne do szkoły
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:12
na picie i jedzenie?
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:17
@Sapek96: Codziennie wydawać na śniadanie? Ja bym tak nie mógł
Odpisz
23 grudnia 2017, 07:57
@Sapek96: Po co kupować śniadanie w sklepiku, skoro można zjeść w domu?
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:29
ja w ogóle nie jem śniadań
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:42
@Sp1zg4nY: No debil po prostu. Już zdrowiej byłoby nie jadać obiadów
Odpisz
23 grudnia 2017, 10:12
Wolę dłużej pospać, bo żadnych skutków ubocznych nie widzę w niejedzeniu śniadań
Odpisz
23 grudnia 2017, 10:12
rano nie jestem głodny
Odpisz
23 grudnia 2017, 10:32
@Sp1zg4nY: xDDDD
Mniejsze skutki uboczne miałoby krótsze spanie
Odpisz
25 grudnia 2017, 12:38
śpię równe 5 godzin chyba, że zarywam nocki
Odpisz
25 grudnia 2017, 17:39
@Sp1zg4nY: ,,dłużej"
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2017, 20:44
Ja też w ogóle nie jestem głodny do obiadu. Umrę?
Odpisz
25 grudnia 2017, 21:28
@Snorciakkk: jeszcze jak
Odpisz
25 grudnia 2017, 21:37
@Sp1zg4nY: Dużo czerwonych masz, ale ja Cię popieram. Też nie jem śniadań. Rano nie jestem w stanie nic przełknąć. Piję tylko mleko.
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:30
@Broski: mam w ch*j dużo czerwonych
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:56
@Broski: A to ja się ostatnio przerzuciłem na niejedzenie kolacji :v
I wyobraź sobie że wtedy rano jestem w stanie coś przełknąć
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:25
Mnie nie chodzi o to, że nie jestem w stanie nic przełknąć bo jem wieczorem kolację. Po prostu rano muszę długo żuć, żeby przełknąć i ciężko to przechodzi przez gardło. Odpuściłem więc i pierwszy posiłek jem w okolicach godziny 12.
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:29
@Broski: No, ok możesz nie jeść, ale ja bym raczej spróbował ne jeść kolacji np. 2 tygodnie bo może się okazać że to jednak wina tego
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:31
Ale ja wiem, że to nie jest tego wina. Czasem zdarzało mi się nie jeść kolacji ze zwykłego lenistwa, bo nie chciało mi się jej naszykować, a rano też nie mogłem nic przełknąć.
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 22:01
@Broski: Też nie jem śniadań
Odpisz
25 grudnia 2017, 22:47
...A ty kupujesz za niego pay safe card'a i wydajesz go na głupoty
Odpisz
25 grudnia 2017, 22:54
@MaFiXe: na wartościowe skiny do csa
Odpisz
25 grudnia 2017, 22:35
marzenie...
Odpisz
25 grudnia 2017, 22:29
Mi nigdy mama nie dawała kasy do szkoły :x
Odpisz
25 grudnia 2017, 20:50
W moim przypadku 50zł to drobniaki
Odpisz
25 grudnia 2017, 21:28
@Guwbun: Mam pytanie : O co ku*wa chodzi z tymi strzałkami w dół. Obraziłem kogoś, powiedziałem coś nieśmiesznego. NIE........ Chodzi o zazdrość, że mogę sobie kupić w subwayu śniadanie do szkoły czy co?
Odpisz
25 grudnia 2017, 21:30
@Guwbun: PS. Nie przechwalam się tym tylko dzielę moimi doświadczeniami z innymi
Odpisz
25 grudnia 2017, 22:47
@Guwbun: współczuję ci, mi Tata daje do szkoły rolexy, tak jem rolexy.
teraz tak serio gościu, to co napisałeś bylo żenujące
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:44
@Guwbun: ku*wa uraziłeś nie jedną osobe mam znajomego który maży o hajśe do szkoły a tyle to na urodziny dostaje no chyba że zbierasz pieniądze na przyszłość to dobrze robisz a niewydajesz na głupoty to jedynie znasz wartość pieniądza
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:41
@Yukiterku: Oczywiście że na coś zbieram. Dokładniej na studia za granicą. A jeśli uważasz za obraźliwe powiedzenie że dostaje się duże kieszonkowe nawiązując do obrazka to musisz być popie**olony. Nie rozrzucam pieniędzy na prawo i lewo... często wspieram organizacje charytatywne.
Dlatego nie rozumiem strzałek w dół pod moim komentarzem. Napisałem tylko że mam dość duże kieszonkowe. A nie "KU*WA BIEDAKI JA TO KU*WA OGÓLNIE SRAM ZŁOTEM"
Odpisz
26 grudnia 2017, 08:27
@Guwbun: przepraszam że to powiem ale jak czytam twoje komy to nie mogę z beki, teraz nwm czy ty kłamiesz czy jak
Odpisz
25 grudnia 2017, 20:13
Mi daje codziennie 2 zł a jak da 5 to jak zwycięstwo na loterii
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2017, 20:43
@kosmiczny_kamien: mi codziennie daje 6 zł na obiad, ale ja wole głodować i odłożyć. wiec miesięcznie zarabiam około 100 zł
Odpisz
22 grudnia 2017, 21:51
Ale to ma starczyć na 3 tygodnie!
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:13
@Hestio: albo "kup coś do jedzenia i picia a reszte oddasz mi później"
Odpisz