Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Lekko nie będzie
Równi i równiejsi
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 18:41
Jak się nie ma co się pragnie to się r*cha co popadnie
Odpisz
2 stycznia 2018, 18:28
No to chodź tu :3
Odpisz
2 stycznia 2018, 18:34
@BetonowyMur: *włącza kamerę*
Odpisz
2 stycznia 2018, 19:16
*je nachosy z jedną ręką w spodniach*
Odpisz
2 stycznia 2018, 19:23
@BetonowyMur: ;-;
Odpisz
2 stycznia 2018, 19:53
jak coś ja trzymam mikrofon dystansowy :3
Odpisz
2 stycznia 2018, 19:54
@Xcichyx: Nic dię tu nie stanie ! nie będzie żadnego porno ! nie z gbm
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:14
@Xcichyx: *wkłada Ci rękę w spodnie*
O ch*j miało być w nachosy
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:41
@lorax12: Nie,zaczekaj tak jest dobrze
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:44
@Xcichyx: ;-;
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:45
@albert1005: Za późno, prosimy się nie wtrącać. Chyba, że chce pan dołączyć.
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:45
@albert1005: A swoją drogą,gdzie mam spodnie skoro jestem pomidorem?
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2018, 20:57
@Xcichyx: Były tylko twoją imaginacją.
Odpisz
2 stycznia 2018, 22:04
@BetonowyMur: fuck me daddy
Odpisz
2 stycznia 2018, 22:05
GBm prosze nie ;-;
Odpisz
3 stycznia 2018, 01:24
@Xcichyx: okej
Odpisz
3 stycznia 2018, 07:31
@lorax12: Co tu się stało?
Odpisz
3 stycznia 2018, 08:48
@Anishogen: coś napewno
Ja tylko chciałem nachosy
Odpisz
3 stycznia 2018, 08:49
@lorax12: moge dać
Odpisz
3 stycznia 2018, 08:50
@albert1005: już za późno
Odpisz
3 stycznia 2018, 08:51
@lorax12: Kurde szkoda żeś nie mówił spytaj gorącego basena może ona ma
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2021, 09:38
@albert1005: a gdzie on jest?
Odpisz
21 sierpnia 2021, 10:06
@DRAGON_POLSKA: W pore
Odpisz
3 stycznia 2018, 14:59
Kanapa 18+
Odpisz
2 stycznia 2018, 22:54
to dwie pieczarki
Odpisz
2 stycznia 2018, 22:45
Całujące się ślimaki w turbanach
Odpisz
2 stycznia 2018, 22:39
k kanapa chan?
Odpisz
2 stycznia 2018, 18:56
Jeśli kanapa jest że skóry to czy jest to zoofilia?
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2018, 19:20
nekrofilia i zoofilia w jednym
Odpisz
2 stycznia 2018, 21:54
W pewnym sensie też dendrofilia ze względu na stelarz w środku, no chyba że masz w pełni metalowy
Odpisz
2 stycznia 2018, 18:06
W sensie, że ludzie r*chają kanapę?
Odpisz
2 stycznia 2018, 18:10
@hesa656: tak
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:40
a... Ok
Odpisz
31 grudnia 2017, 14:28
Mam takie fotele, i trzymam tam pringelsy
Odpisz
2 stycznia 2018, 18:27
@Snorciakkk: To teraz masz nowe zastosowanie dla nich
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2018, 19:21
@Snorciakkk: Ja już wiem co ty tam trzymasz
Odpisz
2 stycznia 2018, 18:48
THICC
Odpisz
2 stycznia 2018, 18:42
Lepszy rydz niż nic
Odpisz
31 grudnia 2017, 18:47
Lepsze niż reka
Odpisz
31 grudnia 2017, 15:56
Jak zgasną światła nikt nie zauważy
Odpisz
31 grudnia 2017, 13:18
Ta kanapa wygląda jak dupa.
Odpisz
31 grudnia 2017, 13:19
@Kejdzej: That's the point i think.
Odpisz
31 grudnia 2017, 13:23
Odpisz
31 grudnia 2017, 15:08
@Kejdzej:
Odpisz
31 grudnia 2017, 16:04
@Kejdzej:
Odpisz