Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar a1b2c3d4

26 kwietnia 2020, 14:14

Morduje 50% populacji

Avatar BonnieThePirate

1 stycznia 2018, 17:13

Robię earth-chan operację powiększania piersi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kitsune_senpai

1 stycznia 2018, 17:45

@BonnieThePirate: priorytety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Casul

1 stycznia 2018, 19:01

@kitsune_senpai: są rzeczy ważne i ważniejsze( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Casul

1 stycznia 2018, 19:13

@Casul: Ja to tu zostawię

Avatar kitsune_senpai

1 stycznia 2018, 21:33

@Casul: o tyy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar BonnieThePirate

1 stycznia 2018, 22:52

@Casul: Taaak, warto na to wydać 100 mld

Avatar Shay_Cormac

31 grudnia 2017, 21:22

Za hajsy zrobię przewrót we wschodnio-środkowej europie i Japonii, ukradnę Lenina i Sprzedam go Chińczykom, na hajsy z Lenina pojadę do Japonii i kupie shiba inu, następnie wyląduje we Wrocławiu i rozpocznę plan Unii pansłowiańskiej. Rozwinę robotyzację by ludzie mieli po równo i nie musieli pracować, a do kraju nikt z poza kraju nie wejdzie w posiadanie praw obywatelskich. Kraj będzie politycznie neutralny, a jedyną forma pracy będzie służba wojskowa na rzecz ochrony kraju. Dodatkowo wracając do sprawy wschodniej z Chinami zawiązany zostanie sojusz ( Trochę przez akcję "Lenin") i nastanie pokój na 30% powierzchni świata.

Avatar dc17ray

1 stycznia 2018, 19:13

@Shay_Cormac: Pseudokomunizm?

Avatar Dulineek

1 stycznia 2018, 22:03

@dc17ray: to coś piękniejszego niż najlepszy ustrój świata

Avatar seaniula000

1 stycznia 2018, 21:24

Odgrodzenie niektórych od świata to faktycznie jego ulepszanie

Avatar CichyCichacz

1 stycznia 2018, 19:24

Zbudujmy mur.

Avatar lorax12

1 stycznia 2018, 18:50

Zamawiam dużo pizzy i wpi***alam
A potem kupuje spoko kompa, Oculusa, masę gier i siedzę w mojej piwnicy aż do śmierci

Avatar kandashiipanda

1 stycznia 2018, 18:25

Mam wrażenie, że niezarejestrowane pieniądze to zły pomysł ["nikt o tym nie wie"]. W końcu, skąd wiadomo, czy nie wyprane, wydrukowane nielegalnie? Nie wiem czy w Polsce rejestruje się majątek, ale nikt Ci nie uwierzy, że po prostu dostałeś 100 miliardów.

Avatar venomman

1 stycznia 2018, 18:21

Przepie**olił bym ma głupoty

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2017, 15:15

Gdybym dostał 100 miliardów dolarów to gwarantuje, że na Ziemii nie spotkalibyście już antyszczepionkowców, feminazistek i wegan

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2017, 15:15

właśnie tak bym ulepszył świat

Avatar koxu201

31 grudnia 2017, 16:48

prawdziwy bohater

Avatar kitsune_senpai

1 stycznia 2018, 17:46

dajcie mu kawałek Ukrainy

Avatar venomman

1 stycznia 2018, 18:19

Chwała mu!

Avatar mikeymikey

1 stycznia 2018, 17:23

robię half-life 3

Avatar darcus

1 stycznia 2018, 17:15

Kupię butelkę wódki.

Avatar Andrzej_Duda12345

1 stycznia 2018, 17:07

P.T.A
CZyli program tępienia Arabów

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2017, 16:37

Dorabiam się jeszcze więcej i wspieram budowę baz na księżycu oraz wydobywanie Helu3. Tworze nowe ekologiczne elektrownie oparte na nim i odtruwam świat od smogu i globalnego ocieplenia.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2017, 16:20

Kupuje sobie w ch*j drogą operację plastyczną i terapię hormonalną aby wyglądać jak Earth-Chan i kupuje do niej prawa autorskie.

Avatar Mr_Glass

31 grudnia 2017, 14:46

Ja bym kupił ściernisko i na nim zbudował San Francisco

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka